2020-2021 Sezonu Kadro Önerileriniz - Sayfa 32 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2020-2021 Sezonu Kadro Önerileriniz

Bugünkü maç göstermiştir ki sezon sonunda büyük bir revizyon ve yeniden yapılanma şart.

Bugünkü maçta kötü oynayan isimleri ele alalım;

Mariano: ilk dakikalarda iyi oynuyormuş gibi gözüktü sonra helva gibi dağıldı. Sezon sonunda sözleşmesini uzatmamak lazım.

Saracchi: son zamanlarda bu kadar kötü bireysel performans gösteren bir oyuncu izlememiştim. 90 dakika boyunca bir halta yaramadığı gibi zararları oldu. Nagatomo bile bundan iyiydi. Maalesef seneye de bu vasıfsızı izlemek zorunda kalacağız.

Lemina: hiçbir şey oynamayıp, çok şey oynamış gibi gözüken bir futbolcu. Sürekli sakatlanıyor. 6 oynasa sıkıntı 8 oynasa sıkıntı. Tekrar almak gibi bir hata yapmayız umarım.

Feghouli: senin sorunun ne adamım? Yine maç boyu bir halta yaramadın. Bjk maçında da kötüydün. Sezonun ilk yarılarını zaten yatarak geçiriyorsun. 1-2 maç kazandıracaksın diye takımın en çok para alan oyunculardansın. Acilen gitmeli. Go home.

Belhanda: anlatmaya bile gerek yok görüyorsunuz.

Falcao: emekli olmuş kafadan. Bugünkü maçta ne yaptığını çözemedik. Sürekli mevkini boşaltıp orta sahaya geliyon. İyi de sen orta sahada olunca biz nasıl sana pozisyon hazırlatıp gol attıracağız? Kesinlikle gitmeli. Ayı gibi maaş alıyor zaten.

Takımı gençleştirmek şart. Mümkünse Arap ve Bedevi kökenli oyuncu alınmamalı. Ucuz diye vasat oyuncu alınmamalı. Sonra onları göndermek için 40 takla atıyoruz sinir strese giriyoruz gerek yok.

Onyekuru, Luyindama, Sörloth gibi daha önce pek kimsenin duymadığı ama potansiyelli isimlerin peşinde olmak lazım. Falcao, Babel gibi oyunculardan sonra ihtiyar yıldız isteyen yoktur herhalde.
Ben yapilanmaya teknik heyetten ve en basta kondisyonerden baslanmali ya Terim kondisyon idmanlarina hic karismamali yada birakip gitmeli sorloth bize gelsin uc ay sonra kosamaz hale gelir bizden giden fernandoyu izledim sevillada agzim acik kaldi adama neden ahtapot diyorlar anladim

Leipzig ten geldiginde solu otoban yapan saracchi takimin en kotusu 15 inci dakikada kanadi otobana dondu sag bekleri aciklari kahraman oldu bunlar tesaduf degil sezon basinda acimayacaksin vurucaksin kirbaci

Sezon basinda hazir bir terim takimi hic gormedim puanlari doke saca mac oynayarak kondisyon kazaniyoruz bu ne ilkel birseydir Terim hocaligini yapsin tudorun kondisyoneri kimse getirin o calistirsin kondiyon teknik direktorun isi degildir ama Terimin kondisyoneri varmi varsa ne ise yarar yoksa terim buyuk egosu ile adamin isinemi karisiyor bilmiyorum

Ben sahada 90 dakka kopek gibi kosan takim istiyorum isim cok onemli degil

Falcao: emekli olmuş kafadan. Bugünkü maçta ne yaptığını çözemedik. Sürekli mevkini boşaltıp orta sahaya geliyon. İyi de sen orta sahada olunca biz nasıl sana pozisyon hazırlatıp gol attıracağız? Kesinlikle gitmeli. Ayı gibi maaş alıyor zaten.
Problem surada adama top gelmedi. Burada onye + Sosonun da suclari vardi. Adam da bikip artik top dagitmaya gitti.

Subasic eger kabul ederse 6 ayligina gelsin

Ben yapilanmaya teknik heyetten ve en basta kondisyonerden baslanmali ya Terim kondisyon idmanlarina hic karismamali yada birakip gitmeli sorloth bize gelsin uc ay sonra kosamaz hale gelir bizden giden fernandoyu izledim sevillada agzim acik kaldi adama neden ahtapot diyorlar anladim

Leipzig ten geldiginde solu otoban yapan saracchi takimin en kotusu 15 inci dakikada kanadi otobana dondu sag bekleri aciklari kahraman oldu bunlar tesaduf degil sezon basinda acimayacaksin vurucaksin kirbaci

Sezon basinda hazir bir terim takimi hic gormedim puanlari doke saca mac oynayarak kondisyon kazaniyoruz bu ne ilkel birseydir Terim hocaligini yapsin tudorun kondisyoneri kimse getirin o calistirsin kondiyon teknik direktorun isi degildir ama Terimin kondisyoneri varmi varsa ne ise yarar yoksa terim buyuk egosu ile adamin isinemi karisiyor bilmiyorum

Ben sahada 90 dakka kopek gibi kosan takim istiyorum isim cok onemli degil

bizim kondisyoner memleketten dönememiş henüz. çalışmaları levent şahin yürütmüş.

Ajansspor.com - Galatasaray, Rizespor maçı öncesi fizik olarak ne durumda? Bartali nerede?

Bugünkü maç göstermiştir ki sezon sonunda büyük bir revizyon ve yeniden yapılanma şart.

Mariano: ilk dakikalarda iyi oynuyormuş gibi gözüktü sonra helva gibi dağıldı. Sezon sonunda sözleşmesini uzatmamak lazım.

Saracchi: son zamanlarda bu kadar kötü bireysel performans gösteren bir oyuncu izlememiştim. 90 dakika boyunca bir halta yaramadığı gibi zararları oldu. Nagatomo bile bundan iyiydi. Maalesef seneye de bu vasıfsızı izlemek zorunda kalacağız.

Lemina: hiçbir şey oynamayıp, çok şey oynamış gibi gözüken bir futbolcu. Sürekli sakatlanıyor. 6 oynasa sıkıntı 8 oynasa sıkıntı. Tekrar almak gibi bir hata yapmayız umarım.

Feghouli: senin sorunun ne adamım? Yine maç boyu bir halta yaramadın. Bjk maçında da kötüydün. Sezonun ilk yarılarını zaten yatarak geçiriyorsun. 1-2 maç kazandıracaksın diye takımın en çok para alan oyunculardansın. Acilen gitmeli. Go home.

Takımı gençleştirmek şart. Mümkünse Arap ve Bedevi kökenli oyuncu alınmamalı. Ucuz diye vasat oyuncu alınmamalı. Sonra onları göndermek için 40 takla atıyoruz sinir strese giriyoruz gerek yok.

Onyekuru, Luyindama, Sörloth gibi daha önce pek kimsenin duymadığı ama potansiyelli isimlerin peşinde olmak lazım. Falcao, Babel gibi oyunculardan sonra ihtiyar yıldız isteyen yoktur herhalde.

saracchi ile mebcuren devam edeceğiz. diğer kiralıklardan yalnızca onyekuru için bastırabiliriz. ama vermeye yanaşmazlarsa farklı seçeneklere yöneliriz.

bence falcao'yu bu kontratıyla istesek de gönderemeyiz. işe yaraması için bütün takımın iyi çalışıp onu taşıması lazım. sadece ceza sahasında gezip pozisyon kovalayarak iş yapabilir. sırtı dönük oyun, araya koşu vs artık yapabileceği şeyler değil.

oyuncu seçimlerinde uyuma dikkat etmemiz lazım. mesela onyekuru'yu yeniden kiraladığımızı farzedelim. onyekuru hızlı ama dribling yapan, adam eksilten birisi değil. en büyük silahı savunma arkası koşuları. bu durumda diğer kanatta oynayan oyuncunun onyekuru'da olmayan özelliklere sahip olması lazım. aksi halde takım güdük kalır sahada. feghouli teknik kapasitesi yüksek olsa da fizik olarak düşüşte olduğu için dribling yapamıyor, adam eksiltemiyor, alan bulsa da gidemiyor. dolayısıyla uyumsuz bir kanat ikilisi ortaya çıkıyor.

tabi değişimler için maddi kaynak da lazım. bence gerekirse marcao ve luyindama gözden çıkarılabilir. yerlerine daha ucuzlarını bulmaya çalışırız.

bizim kondisyoner memleketten dönememiş henüz. çalışmaları levent şahin yürütmüş.

Ajansspor.com - Galatasaray, Rizespor maçı öncesi fizik olarak ne durumda? Bartali nerede?
Yahu donmese nolur turkiyede kondisyonermi yok adam donene kadar bulursun birini koca klup kondisyoner donmedi dermi

Banka muduru hastalandi diye sube kapanirmi ne sacma birsey ama terim gerek yok ben calistiririm demistir kesin yada pazarlama muduru yoksa yerine finans mudur bakarmi bakarsa sirket ayvayi yer bizim takim gibi

Sağ kanat bir kere komple değişmeli.Stoperlerden birini satarak kaynak yaratabiliriz.Fiziği bitik yaşlı oyuncu da almayalım.

----------------------------------transfer------------------------------

-----transfer------luyindama---------------marcao-------transfer----

----------------transfer--------------------------transfer----------------

-----------------------------------transfer---------------------------------

-------transfer-----------------------------------------------onyekuru??---

----------------------------------------falcao---------------------------------

okan kocuk
emin bayram
şener
linnes
donk
mert hakan
taylan
emre akbaba
emre kılınç
adem büyük

muslera'nın dönmesi aralık-ocak'ı bulur form tutana kadar mart-nisan olur. bu yüzden yabancı kaleci şart olacak. sözleşmesi bitmiş yada kiralık oyuncu alabileceğiz anca bonservis vererek adam almak için luyindama-marcao ikilisini elden çıkarmak gerekecek buna değer mi soru işareti. belhanda ve feghouli'den bonservis parası gelmez fazla hayale kapılmayın.

Başta Feghouli, Belhanda, Mariano gibi verimsiz yabancılar gitmeli. Gerekirse Falcao ve Sarachi denilen yeteneksiz de buna dahil.

Ayrıca Türk oyunculardan Ahmet Çalık başta olmak üzere Jimmy, Şener, Yunus Akgün, Selçuk İnan'la da veda edilmeli.

Donk : En çok 1 sene. o da 500 - 750 bin civarına.

Linnes : Geçen seneki gibi 5 - 8 veren varsa hemen satılmalı.

Marcao : Fahiş fiyatlar verilirse satılabilir.

Lemina : 1 sene kiralık.

Seri - Andone : Takımlarına geri gönderilecek muhtemelen.

Onyekuru : 5 - 7 arasına bitecekse olabilir.

Muslera bizim için çok çok önemli bi futbolcu.6 ay onu idarelik birini kaleye bulabilmek gerçekten çok zor bir iş.Getireceğin adam öyle biri olmalı ki hem Musleranın yokluğunu aratmayacak hem de Muslera geri geldiğinde kenara çekilip bekleyebilecek biri.Bu kalitede olup da böyle düşünecek kaç tane kaleci vardır ki gidip bulacaz biz.Bu seneden zaten umudumuz kalmadı ancak kadro olarak o kadar eksiğimiz var ki Musleranın da sakatlanmasıyla önümüzdeki sezondan da umudum kalmadı.Muslera bizim için sadece bi kaleci değil rakip takımlar için de büyük bi handikap.10 yıl içindeki şampiyonluklarımızın hepsinde büyük katkı verdi.Çok zor bi durumdayız şuan.Musleranın da 34 yaşında olduğunu düşünürsek yaz transfer döneminde ondan daha iyini bulabilirsek (bu mali durumlarla nasıl yapacaz bilemiyorum) almakta fayda var.Sözleşmesi devre arasına kadar dondurulup iyileştikten sonra da sezon bitiminde de karşılıklı anlaşıp yolları ayırmalıyız 35 yaşında olacak çünkü.Gönül istemiyor tabi böyle bişeyi ancak yapacak bir şey yok.Önümüze bakmak zorundayız.

Umarım Mert Hakan işini tamamlamışızdır orta sahada onun gibi şut çeken biri lazım. Bunun dışında kanatları değiştirmemiz lazım Feghouli kanat için yavaş onun yerine aslında Leo Jaba çok iyi olurdu ama ciddi bir sakatlık geçirdi. Maliyeti az olur diye Bundu yada Bukari denenebilir. Onyekuru dar alanda çalım yeteneği yok gibi bunun dışında bonservisi de 8-10 arası olduğunu düşünürsek oraya daha ucuz Kristian Lovric yada Ejuke gibi biri alınabilir.

Gina geldi artik basariya ac olmayan futbolculardan, parami alirim keyfime bakarim tiplerden. Cok ciddi Kadro degisikligi lazim, son yillarda kazandimiz sampiyonluk gelirlerini cok kötü kullandik. Simdi bedelini ödiyecegiz, elinde bir iki Futbolcu disinda kimseyi satamiyacak durumdayiz. Burdan gelen gelir ile yeni bir kadro kurmamiz gerek. Artik taninmis isimler yerine gelecegi parlak iyi oyuncular bulmamiz sart. Bunu simdi yapmasak bir iki yil kalmaz besiktasin düstü duruma düseriz. Görün bakin seneye CL katilamasak ne zor duruma gelecegiz. Kiralik oyuncu yerine son iki yilda sözlesmesi biten oyuncular alsaydik simdi cok daha farkli durumda olurduk.

Ne oldu Maehle filan vardi, ismi de gecmiyor hic. Valla 30 degil 28 29 yas da riskli. 28 29 yasinda 4 5 senelik sozlesme versen amaci kalmiyor. 24 26 arasi alip yeni sozlesme icin cabalayan adam alalim.

Gina geldi artik basariya ac olmayan futbolculardan, parami alirim keyfime bakarim tiplerden. Cok ciddi Kadro degisikligi lazim, son yillarda kazandimiz sampiyonluk gelirlerini cok kötü kullandik. Simdi bedelini ödiyecegiz, elinde bir iki Futbolcu disinda kimseyi satamiyacak durumdayiz. Burdan gelen gelir ile yeni bir kadro kurmamiz gerek. Artik taninmis isimler yerine gelecegi parlak iyi oyuncular bulmamiz sart. Bunu simdi yapmasak bir iki yil kalmaz besiktasin düstü duruma düseriz. Görün bakin seneye CL katilamasak ne zor duruma gelecegiz. Kiralik oyuncu yerine son iki yilda sözlesmesi biten oyuncular alsaydik simdi cok daha farkli durumda olurduk.

floryayı geri aldık rivadan gelecek paralar var otel var bjk durumuna hayatta düşmeyiz

Üst Alt