2020-2021 Sezonu Kadro Önerileriniz - Sayfa 30 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2020-2021 Sezonu Kadro Önerileriniz

Benim aklımda üçlü defans üzerinde durmak var oyunculardan optimum verimi böyle alabileceğimize inanıyorum

1591823150302.png

*Ömer Bayram muazzam bir sol bek değil ama o kulvarı gerçekten çok etkili kullanıyor ve farkı o zaman ortaya çıkıyor
*Bustos 'da izlediğim kadarıyla işin hücum yanında ağır basan daha çok o uzun kulvarda özelliklerini gösterebilen bir oyuncu
*Marcao&Luyindama ikili zaten topla çıkmaya çalıştığımızda üçlü defans oynuyor gibi pozisyon alıyor zaten Kaan Ayhan gibi net tekniği olan bir defans ile bunu gerçekten etkili şekilde kullanabiliriz
*Onyekuru hiçbir zaman benim gözümde bir kanat oyuncusu olmadı onu çok farklı bek/stoperlerin arasına yaptığı koşular gol yollarında etkinliği olmuştur bence Onyekuru'dan faydalanmak için daha doğru bir plan olamaz
*Erick Gutiérrez bu sistem için doğru adam bile olmayabilir ama Meksika liginde oynarken yakından takip ettiğim bir isim büyük potansiyel
*Falcao ise sağda ve solda sürekli önlü arkalı çalışan top taşıyan sık sık istediği ortaları alabileceği Ömer/Bustos ikilisi ile oynadığı zaman daha rahat o ceza sahası etkinliğini gösterecektir

Son düzenleme:
Mohammed Daramy diye birini istiyormuşuz. Elmander önermiş diyor Zeki Uzundurukan. Gerçi kendisi tam bir yalan sallamasyondur ama. Maksat muhabbet olsun.

Mohammed Daramy diye birini istiyormuşuz. Elmander önermiş diyor Zeki Uzundurukan. Gerçi kendisi tam bir yalan sallamasyondur ama. Maksat muhabbet olsun.
Onu alamayız da bu bonservissiz.Lille-Sporting Lizbon gibi takımlar ilk 11 için İnter-Manchester United gibi takımlarda alıp kiralamak istiyomuş.Kiralanmak istemezse Lille-Sporting Lizbon gibi takımlarla yarışabiliriz..

Luyindama, Belhanda, Maicon, Telles 25 milyon garanti gibi. Marcao, Falcao, Linnes, Feghouli talipleri cikarsa giderler gibi ama kalacak gibi dusunelim. Mert Hakan, Emre, Oguzcan geldi gibi.
Bu durumda 25 milyon ile
Stoper
Sag bek
6 numara ( Lemina)
Sol kanat ( Onyekuru)
10 numara
Sag bek %100 bonservissiz olacak. Lemina veya Onyekuru'dan birisi kiralanirsa Stoper, 10 numara ve 6 numara veya sol kanada 23 milyon civari para kalacak.

Semih dışında diğer 4 isim çok iyi olur. Elabdellaoui İngiltere görmüş bedava sağ bek çok iyi olur. Diğer 3 yerli zaten müthiş bir rotasyon kazandırır takıma. Bu isimlerin dışında Lemina-Onyekuru ve iyi bir merkez orta saha ile çok sağlam takım oluruz. Falcao-Adem-Oğulcan forvet hattı yeterli olur diye düşünüyorum.

_____________________Muslera__________________
Elabdellaoui__Luyindama__Marcao___Saracchi
_____________________Lemina____________________
______________XXXXX_______M. Hakan___________
_______Feghouli_____Falcao______Onyekuru_____

Yedekler ; Okan - Linnes - Donk - Ahmet - Ömer - Taylan - Akbaba - Kılınç - Sekidika - Adem - Oğulcan

Gidenler ; Belhanda (5 M), Diagne (5 M), Maicon (3.5 M), Babel (1.5 M), Taşdemir (500 K), Şener (Free), Jimmy (Free)
Gelenler ; Elabdellaoui (Free), Mert (Free), Kılınç (Free), Lemina (2 M Kira), Onyekuru (9 M), Oğulcan (Free), XXXXX (4-5 M)

_____________________Muslera__________________
Elabdellaoui__Luyindama__Marcao___Saracchi
_____________________Lemina____________________
______________XXXXX_______M. Hakan___________
_______Feghouli_____Falcao______Onyekuru_____

Yedekler ; Okan - Linnes - Donk - Ahmet - Ömer - Taylan - Akbaba - Kılınç - Sekidika - Adem - Oğulcan

Gidenler ; Belhanda (5 M), Diagne (5 M), Maicon (3.5 M), Babel (1.5 M), Taşdemir (500 K), Şener (Free), Jimmy (Free)
Gelenler ; Elabdellaoui (Free), Mert (Free), Kılınç (Free), Lemina (2 M Kira), Onyekuru (9 M), Oğulcan (Free), XXXXX (4-5 M)
Ben olsam Linnes, Feghouli hatta iyi teklif varsa Falcao'yu da satarım. Lemina konusunda kararsızım sürekli sakatlanıyor, kaliteli olsa da güvenilen bir oyuncu değil büyük maçlarda oynamadı. Tekrar kiralayacaklarını sanmıyorum. Bonservisiyle vermeye çalışacaklardır ancak o para verilir mi kendisine tartışılır.

Ön liberoya Seko Fofana gibi atletik, güçlü bir azman
Orta sahaya Evander veya Mohammed Kudus
Sağ kanada da şutör, oyun kurabilen birisi
Forvete de Sörloth gibi scout bir pivot santrfor

Biraz gençleşmemiz lazım. Takımın yaş ortalaması +30 hala. Sonra 2 kulvarı götürmekte zorlanıyoruz. Artık Avrupa'da da bir şeyler yapmanın zamanı geldi 6 senedir nal topluyoruz.

Ben olsam Linnes, Feghouli hatta iyi teklif varsa Falcao'yu da satarım. Lemina konusunda kararsızım sürekli sakatlanıyor, kaliteli olsa da güvenilen bir oyuncu değil büyük maçlarda oynamadı. Tekrar kiralayacaklarını sanmıyorum. Bonservisiyle vermeye çalışacaklardır ancak o para verilir mi kendisine tartışılır.

Ön liberoya Seko Fofana gibi atletik, güçlü bir azman
Orta sahaya Evander veya Mohammed Kudus
Sağ kanada da şutör, oyun kurabilen birisi
Forvete de Sörloth gibi scout bir pivot santrfor

Biraz gençleşmemiz lazım. Takımın yaş ortalaması +30 hala. Sonra 2 kulvarı götürmekte zorlanıyoruz. Artık Avrupa'da da bir şeyler yapmanın zamanı geldi 6 senedir nal topluyoruz.
Feghouli satılsın düşüncesindeydim ama detaylı düşününce galiba 1 yıl daha faydalansak iyi olur. Kanattan oyun kurmamız açısından kritik rol oynuyor Mariano ile birlikte. İkisi birden giderse biraz sersemleyebiliriz. Orta sahaya genç dinamik topçu lazım Seri kaliteli de olsa yumuşak kalıyor biraz. Lemina için kiralama seçeneği olursa kaçırmamalıyız ama bonservis olmaz. Onyekuru'ya tüm parayı gömmeliyiz gevelemeden, Forvet için Falcao'ya şans tanıma taraftarıyım sakatlık furyası olmazsa estirme potansiyeli var. Sekidika kiralanıp genç forvet almak akla yatkın bu arada zaten Oğulcan kanatta oynayabiliyor orjini kanat.

Kesinlikle Lyundama satilmali diagne belhanda filanda eklenip Onyekuru ve Lemina tapusuyla alinmali Mert Hakan ve Emre Kilinc da geldiyse kadro tamam artik suslemeler yapilir bir sag bek belki yedek forvet

Luyindama, Belhanda, Maicon, Telles 25 milyon garanti gibi. Marcao, Falcao, Linnes, Feghouli talipleri cikarsa giderler gibi ama kalacak gibi dusunelim. Mert Hakan, Emre, Oguzcan geldi gibi.
Bu durumda 25 milyon ile
Stoper
Sag bek
6 numara ( Lemina)
Sol kanat ( Onyekuru)
10 numara
Sag bek %100 bonservissiz olacak. Lemina veya Onyekuru'dan birisi kiralanirsa Stoper, 10 numara ve 6 numara veya sol kanada 23 milyon civari para kalacak.
Linnes'i kalacak gibi düşüneceksek sağ bek yedeği o olur o zaman.

Üst Alt