ZTK 17/18 Final | Akhisarspor 3-2 Fenerbahçe | MS | 10 Mayıs | ATV - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 17/18 Final | Akhisarspor 3-2 Fenerbahçe | MS | 10 Mayıs | ATV

Fener alsın bence kupayı.1 taşla 2 kuş vurmuş oluruz böylece.Kupayı almış ve ligde 2.olan aykut seneye kesin kalır.Bonusuda süper kupada haşortmanlıya yine geçirip lige moralli gireriz.

Fener alsın diyenler neyi düşüyor acaba?Bir defa Akhisar kazanırsa Göztepe'nin 5. olmasının bir anlamı kalmayacak.Bizim maça rahat çıkacak.Ondan sonra Akhisar gruplara kalacağından Fb,Bjk,Başakşehir'den ikisi sezonu erken açacak.Süper kupa finalini Akhisar'la oynayıp sezona daha az yıpratıcı bir maçla başlayacağız.Fener'in ne kadar iğrenç bir camia olduğunu saymıyorum bile.Akhisar'ın Fener'den 6 puan aldığını unutmamak lazım ayrıca.

Şu Fener alsın Beşiktaş alsın da Süper Kupa Finali/Türkiye Kupası Finali derbi olsun romantizmini anlamıyorum.Bir dünya derbi oynanıyor zaten.Elensinler,olabildiğince başarısız olsunlar.

Göztepenin iddası bitti sayılır , ts kalan 2 maçıda alır gibi bursa ve karabük

almazsa bile konya kendi sahasında yenilmez göztepeye

ama yinede akhisar almalı bu maçı febeye yağmurlu havada su yok

göztepe haftaya konyayla oynuyor %90 yenilecek ve 5.yarışının dışında kalacak zaten boşa tartışıyorsunuz. Ts nin de karabükle maçı var daha içeride.

DcoQudDXcAEqqVb.jpg

-Beşiktaş ligi 4. bitirirse sezonu Haziran'da açacak ve ilk maçına 26 Temmuz'da çıkacak. Fenerbahçe, Türkiye Kupası'nı kazanır ve ligi de 2. bitirirse Beşiktaş, sezonu yaklaşık bir ay geç açacak.

Akigo kazanmalı

2014-2015 senesinde de sampiyon oldugumuzda yine 2 mac 2 galibiyetti fb ye karsi

bir sonraki sezon kadikoyde 2-2 lik beraberlik

Bu sene yine 2 de 2 galibiyet

Biz bu kadar galibiyet alabilseydik fb ye karsi , 2-3 sampiyonluk fazlamiz olurdu ... o yuzden akhisara a diyecek sozumuz yok , fakat eger bu finali de alirlarsa cidden nirvana yakistirmasi yaparim

Kupa finali daha erken tarihte oynanmalı bana göre, bu şekilde lig 5.liğinin bir hedef olup olmayacağı önceden belli olmuş olur.
Maça gelecek olursak Akhisar kupayı kazanırsa son hafta şampiyonluk maçına iddiası kalmamış bir göztepe ile oynamış oluruz.

Üst Alt