ZTK 17/18 Final | Akhisarspor 3-2 Fenerbahçe | MS | 10 Mayıs | ATV - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 17/18 Final | Akhisarspor 3-2 Fenerbahçe | MS | 10 Mayıs | ATV

Akhisar'da bir sürü eksik var. Lukac, Serginho, Eray, Henrique ve Seleznev yok. Fazla mantikli bir sey cikmiyor ortaya, 5-4-1 cikabilir.

Fatih
Lopes Caner Dany Mustafa Ömer
Barbosa Sissoko Soner Larsson
Mugdat

Okansız'a feci kıl olsam da tek eğlencenin yine fenerbahçe olacağı maç olur umarım. O kadar kaos ve şaibe ile finale çıkıp Akhisar'a kaybederlerse net komik olur.

Akhisar umarım 3. kez Fener'i tokatlar.

Kudursunlar.

Kendi elleri ile Göztepe'nin motivasyonunu bitirirler bu durumda.

Fener alsın. Aykut bari bir kupa ile tamamlasın sezonu ki koltuğu sallanmasın Sir Haşofmanlı nın.

sent via GSC

Akhisar'da bir sürü eksik var. Lukac, Serginho, Eray, Henrique ve Seleznev yok. Fazla mantikli bir sey cikmiyor ortaya, 5-4-1 cikabilir.

Fatih
Lopes Caner Dany Mustafa Ömer
Barbosa Sissoko Soner Larsson
Mugdat

Yazdigin kadro harika aslinda , ozellikle larsson hep oynamasi gereken bir adam ama okan kullanamiyor . Burada gercek eksik sadece serginho . Iyi adam .

Selezynov her takima karsi , ozellikle kontralarla oynayacaklari macta cok etkili olamaz . Yazdigin kadroya belki bilal eklenebilir fizik durumuna gore

Fener alsın. Aykut bari bir kupa ile tamamlasın sezonu ki koltuğu sallanmasın Sir Haşofmanlı nın.

sent via GSC

Defolup gitsin. Ağlak herif psikolojisini bozuyor futbol aleminin.

Aykutun söylediklerini ciddiye alamadığım için beni etkilemiyor benim psikolojimi bozmuyor vallah.

Aykut varken Fener şampiyon olamaz. Olursa da ancak hileyle dalavereyle şikeyle olur 2011 de olduğu gibi.

sent via GSC

Fener alsın diyenler neyi düşüyor acaba?Bir defa Akhisar kazanırsa Göztepe'nin 5. olmasının bir anlamı kalmayacak.Bizim maça rahat çıkacak.Ondan sonra Akhisar gruplara kalacağından Fb,Bjk,Başakşehir'den ikisi sezonu erken açacak.Süper kupa finalini Akhisar'la oynayıp sezona daha az yıpratıcı bir maçla başlayacağız.Fener'in ne kadar iğrenç bir camia olduğunu saymıyorum bile.Akhisar'ın Fener'den 6 puan aldığını unutmamak lazım ayrıca.

Üst Alt