Türkiye'nin En İyi Maç Spikeri? - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türkiye'nin En İyi Maç Spikeri?

1 nesil önceki spikerler de coşkulu anlatmaya çalışırlardı fakat futbol maçı anlatımlarını sadece böğürmek sanıyorlar artık. Hele yeni spikerlerin hepsinde aynı şey var. Avazın çıktığı kadar bağıracaksın.

Yabancı spikerlerin anlatımına ve golden sonraki suskunluklarını seviyorum. Taraftarın uğultusunu coşkusunu hissediyorsun. 80 kere gol diye bağırmayınca da anlıyoruz yani gol olduğunu izlerken.

işine olan saygısı ve sevgisi, ses tonu, boş boş bilgiler vererek kafa açmaması, müthiş diksyonu ve boğazındaki kek parçası ile;

net olarak yalçın çetin'dir.

hiç sevemem maç anlatımını ama adını unutuyorum hep

Macnhester 3 - 3 GS maında kubilayın golündeki gol haykırışı çok unique bir an.

Schmeichael ! Direk! Gooool gooool goool

1 nesil önceki spikerler de coşkulu anlatmaya çalışırlardı fakat futbol maçı anlatımlarını sadece böğürmek sanıyorlar artık. Hele yeni spikerlerin hepsinde aynı şey var. Avazın çıktığı kadar bağıracaksın.

Yabancı spikerlerin anlatımına ve golden sonraki suskunluklarını seviyorum. Taraftarın uğultusunu coşkusunu hissediyorsun. 80 kere gol diye bağırmayınca da anlıyoruz yani gol olduğunu izlerken.
Bir de her topa dokunan adamın ismini söylemeye de gerek yok bence dakilalar boyunca.

Az ve öz en iyisi bence. Gol olunca bir kere gol diye bağır yeter yani.

Üst Alt