Türkiye'nin En İyi Maç Spikeri? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türkiye'nin En İyi Maç Spikeri?

Cevap: Türkiye 'nin en iyi maç spikeri?

Ercan Taner asla değil. Televizyon vizyonuna asla uymayan cırtlak sesiyle bağırdığında camlar titriyor...Güntekin Onay güzel anlatırdı eskiden.

[video=youtube;k_orON_Ajkw]https://www.youtube.com/watch?v=k_orON_Ajkw[/video]

Cem Yılmaz vardı bir ara, Fransa'da Nantes'ı Sergen'in golüyle 1-0 yendiğimiz maçı anlatmıştı, ayrıca zamanında Star'da Şampiyonlar Ligi Özel programını sunardı hep, çok iyi anlatıyordu o da.

murat kosova, emre tilev, ertem şener, cem yılmaz,

sabri, ercan, güntekin bunlar zorla maç anlatıyor, hele ki sabri ugan eski heyecanı kalmamış gibi, zaten anlatmıyorda uzun bir süredir maç.

Özellikle Hagi'nin monaco'ya attığı goldeki anlatımdan dolayı Sabri Ugan'a karşı sempatim var.. Zaten CL ve Galatasaray deyince o aklıma geliyor.. Ercan Taner'i de beğenirim..

aynen öyle hatta golden sonra "bilmem nasıl anlatabilirm bu golü şimdi size" demişti gerçektende anlatılamıyacak derecede güzel bir goldü

lhsvy.jpg

Az mı zaferlerimizi anlattı zamanında Sabri Ugan..

Keşke Şampiyonlar ligindeki maçlarımızıda o anlatsa. Ciyak sesli Murat kosovadan 10 kat daha iyi anlatımı olduğu gibi fener yalakası ercan tanerden daha içten sevinir. Tane tane ve düzgün konuşmasının yanında Gol anlatımları müthiştir.

Ona saygı duyarız. Sana şimdi deseler ki Madrid maçını senin adaş mı anlatsın yoksa Halit KIVANÇ'mı deseler ne dersin?:eek:

Hımmmmmm. Adaşı da seviyorum ama bana kalsa ikisinin yerine Ümit Aktan anlatsın o maçı.

"Sahada bir çift eldiven var ve o eldivenlerin içerisinde Hayrettin'in elleri var!"

"Değil Schimichel, bütün Michel'ler gelse o topu ordan çıkaramaz!"

Bak Ümit Aktan'ı da koymamışlar listeye. :D

Sabri Ugan'ı dinleyenlerin aklına başkası gelmez bence . Favorim budur .Hacciiiii 2 0

[video=youtube;_bRfWMZ4GXk]https://www.youtube.com/watch?v=_bRfWMZ4GXk[/video]

ercan taner söylerdim eskiden ama oda artik yasindan dolayimi artik bilemecem eski heycani yitirmis anlatirken.

Üst Alt