Transfer Önerileri (ARŞİV) - Sayfa 608 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Önerileri (ARŞİV)

Cevap: Transfer Önerileri

Bu arada Olivier Giroud'u yazacaktım Riviere ile beraber yazamamışım.O da çok kaliteli bir forvet.Galatasaray Kulübü'nde mutlaka böyle genç ve yetenekli oyuncular bulunmalı.Baros'un yokluğunda rahatlıkla formayı teslim edebileceğimiz ileri yıllarda formayı Baros'tan alıp birinci forvet olabilecek oyuncular alınmalı.

Bu Şahin büyük golcü olacak.Daha 19 yaşında.Tanju gibi stili var.Parlamadan almamız lazım en acilinden.Fiziği süper, ayağı çok iyi , hava topları iyi , oyun zekası iyi , top tutabiliyor daha ne olsun

emenike yi birileri alacak ama bakalım kim olacak... cuma bize karşı nasıl oynayacak merak ediyorum.

Emenikeyle Şahin'i alalım:D tabi önce izlemek lazım Emenike'yi . Aslında Kasımpaşa da Karabük de takas'a olumlu bakar .Yani olmayacak iş değil . Gelecek açısından da iyi olur . Sanki Şahin Baros'un EMenike de Nonda'nın genç hali(öyle diyolar ben daha izlemedim.)Hem Volkan'ı da sevindiririrz . Bilmiyorum her açıdan olanaklı:)

Ivelin Ivanov Popov , derim. Forvet arkası ve kanat oyuncusu olarak görev alabiliyor... 23 yaşında. Bize karşıda çok iyi bir oyun sergilemişti. Bence düşünülmeden alınacak oyuncular arasında.

G.Antep'in oyuncusu ama Feyenord geçmişi'de var... Litex Lovech'de 101 maç 43 gol ortalaması var. Bulgaristanlı , Milli Takımında'da oynamış. U21'de 11 maç 5 gol , A Takım'da 19 maç 3 gol.

Kendi düşüncem : Bence çok iyi bir oyuncu. En iyi özelliklerinden bir tanesi'de hızı ve çalımları... Forvet arkası'da çok iyi oynayabiliyor... Çok'da teknik bir oyuncu. Nitekim uzaktan şutlarıda iyi olan bir genç. Boy ortalaması'da çok iyi , hızına göre. (1.82) Bize gelir ise iş yapabilecek adamlardan. Yani en azından Serdar Özkan ve Barış Özbek'ten iyi ! Bu arada : Bulgaristan'da STAR olarak adlandırılıyor... ( Bulgaristanın Futbol Starı ) Zaten Bulgar , futbolunada gitmemiz Cana ve Misimovic'den sonra önemli olur.

Ve bir Frikik Atışı... Aston Villa'ya karşı :

YouTube - Litex - Aston Villa 1:0 Goal of Ivelin Popov 18.09.08 Uefa Cup

Mauricio Isla-Kendisi tam bir joker oyuncu.

Miranda-Neill artık yaşlandı.Gelecek sene bize faydalı olacağını sanmıyorum.Onu gelecek sene gönderip Miranda'yı almalıyız.Miranda defansa müthiş katkı yapar.

Andrea Coda-Miranda'nın alternatifi olarak düşünülebilir.

Yohan Cabaye-Çift yönlü ortasaha oyuncusu.Ortasahamızı 2-3 seviye ileri taşıyabilecek bir oyuncu.

Bu akşam ki Kasımpaşa-Fenerbahçe maçında, Kasımpaşa'lı Şahin Aygüneş ve Yekta'yı dikkatli izleyin. Özellikle Şahin'i, tam bir son vuruş ustası.

[video=youtube;WT2N8xACs0U]https://www.youtube.com/watch?v=WT2N8xACs0U[/video]

[video=youtube;ua4Ndr5WrHE]https://www.youtube.com/watch?v=ua4Ndr5WrHE[/video]

[video=youtube;yi43BJHHuzE]https://www.youtube.com/watch?v=yi43BJHHuzE[/video]

Dünkü maçtan önce bahsetmiştim, güzel bir gol attı gene. Son vuruşlarının ne kadar iyi olduğunu tekrar gösterdi. Tip olarak Gignac'ı andırıyor, bir an önce alsak iyi olur.

Yekta kurtuluş, selcuk inan ve kasımpaşa'lı şahin'i almamız lazım. Türk kalitemiz rakiplerimize göre geride. özellikle ortasaha kalitemiz çok geride !!! Devre arasından itibaren Türk kalitemizi arttırmamız lazım. Emenike'ye bi şans vermek lazım ve o şansı çok iyi değerlendirecek gibi duruyor.

Herkez bu ortasahayı görmek ister;

---------Cana--------

---Selcuk inan--------

--------Misi reis------

Yedeklerde; Ayhan,yekta,barış. Mustafa sarp'a güle güle demek lazım...

Mauricio Isla-Kendisi tam bir joker oyuncu.

Miranda-Neill artık yaşlandı.Gelecek sene bize faydalı olacağını sanmıyorum.Onu gelecek sene gönderip Miranda'yı almalıyız.Miranda defansa müthiş katkı yapar.

Andrea Coda-Miranda'nın alternatifi olarak düşünülebilir.

Yohan Cabaye-Çift yönlü ortasaha oyuncusu.Ortasahamızı 2-3 seviye ileri taşıyabilecek bir oyuncu.

Adamım :D Cabaye müthiş olur ama türkiyeye gelir mi? bence zor Cana ve Cabaye ikilisi hayali bile güzel :D

Üst Alt