Transfer Önerileri (ARŞİV) - Sayfa 606 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Önerileri (ARŞİV)

Cevap: Transfer Önerileri

Hepsini anladım da, Neill, Arda Kewell ne demeye gidiyor onları anlayamadım.

Öncelikle geç cevap verdiğim için özür dilerim. Bilindiği gibi Arda takımdaki en potansiyelli oyuncu. Fazla piyasası gitmeden elden çıkmalı diye düşünüyorum. Kewell ve Neill performans anlamında değil ancak uzun zamanlı planlamalar göz önünde bulundurularak elden çıkarılmalı. Gönül ister ki her ikisi de ömürleri boyunca parçalı forma için hizmet versinler ancak şu anda zor gibi.

Neyse, FM şeklindeki transfer önerilerimi yine yazayım. FM gibi derken, değer olarak değil de yapılabilitesi olarak.

Gelecekler : Sercan, Volkan, Selçuk, Hamit, Cacares, Ömer Toprak, Orta derecede bir kaleci, Agger gibi sert ve teknik bir defans.

Gidecekler : Arda, Kewell, Neill, Barış, Ayhan, Mustafa Sarp, Aykut, Elano, Servet.

Geleceklerde Sercan Volkan ikilisi 12 - 13 milyon €'dan gelse, Cacares de 6-7 milyon € eder. Ömer Toprak en fazla 3-4 milyon € eder şu ortamda. Toplamda 25 milyon € harcarız transfer için. Bilindiği gibi Selçuk ve Hamit bonservissiz gelebilirler. İnsua da bonservisle gelse 29 - 30 milyon € ediyor. İyi bir defansla da 36 - 37 milyon € civarı harcama yaparız.

Gideceklerde Arda 15 milyon € etse, Elano - Servet ikilisini de 10 milyon € ile elden çıkarsak 25 milyon € elde ederiz. Ve kurduğumuz kadro şöyle olur.

Ufuk

Cacares - Agger - Ömer - İnsua

Cana - Hamit

Pino - Misi - Volkan

Baros

Yedekler;

Kaleci

Sabri

Hakan

Selçuk

Emre

Sercan

Mehmet​

bu şekilde bir kadro kursak önümüzde kimse duramaz gibi. Cana da Türk olunca gayet kaliteli bir kadro oluyor. Yalnız şimdi düşündüm, kanatlarda sıkıntı var harbiden :) Kewell'ın gitmesi durumunda Altidore gibi yırtıcı bir golcüyü alıp Sercan'ı sağ kanada da çekebiliriz, süratli çünkü Sercan.

Ancak dediğim gibi, tamamiyle FM havasında bir öneri oldu. O yüzden susuyorum :)

Berkecan yapılabilir ama çok zor.

Keşke yapılmaya çalışılsa.

Ya en azından bi hamle falan olsa da bizimkiler vizyonlarını belli etse.

Agger'i, Cacares'i falan geçtim bari Selçuk + Sercan - Volkan üçlüsü gelse. Özellikle Sercan ve Volkan kalitelerini Avrupa arenasında da gösterdiler. Ben o ikiliyi çok istiyorum. Selçuk'u daha da çok istiyorum.

Bu üç adam bize level atlatır, hatta direkt 80 level oluruz :D Ama zor tabi :)

Neill ve Kewell 1 sene daha oynarlar.

Sercan ve Volkan ikilisini alabilirsek çok iyi olur.

Ömer Toprak'ı alırsak defansa harika olur.

Dediklerimin dışında Selçuk İnan gelirse ve Cana Türk vatandaşı olursa çok iyi olur.

Bradley de alınır orta sahaya ve harika bir takım oluruz.

portsmouthtan john utaka bence önümüzdeki yıl düşünülebilir.4-5 milyon euroya rahatlıkla alabiliriz.

hem forvet hem sağ açık hem sol açık rahatlıkla oynar.:)

ömer toprak ı bizzat izleyen varmı ve gelirmi bize. bide gözünüzü seviyim artık nuri falan demeyin nuri treni kaçalı 2sene oldu. kagava diyenleride görüyorum ve gülüyorum. transfer politkamız çok kötüülke olarak. böyle adamları almanyaya gittikten sora alamassınız gidip japonyadan bulmanız lazım

São Paulo'nun 26 yaşındaki stoperi ve bek oyuncusu Miranda'yı almak gerek. Abartısız , Neill'dan çok daha üstün yetenekleri var. Fakat , Birezilyalıların 2000'den sonra yani Lucescu döneminden sonra bize yaramadığını da söyleyebilirim. Ama spikerin'de dediğine göre tipik Afrikalı ve Birezilyalı hareketleri olmayan çok iyi bir adammış. Hatta , Birezilyada Yetim çocuklara falan'da yardım ediyormuş...

Eğer bu doğruysa bence hiç düşünülmeden defans için alınacak tek adam Miranda olmalı... Yaşıda makul.

São Paulo'nun 26 yaşındaki stoperi ve bek oyuncusu Miranda'yı almak gerek. Abartısız , Neill'dan çok daha üstün yetenekleri var. Fakat , Birezilyalıların 2000'den sonra yani Lucescu döneminden sonra bize yaramadığını da söyleyebilirim. Ama spikerin'de dediğine göre tipik Afrikalı ve Birezilyalı hareketleri olmayan çok iyi bir adammış. Hatta , Birezilyada Yetim çocuklara falan'da yardım ediyormuş...

Eğer bu doğruysa bence hiç düşünülmeden defans için alınacak tek adam Miranda olmalı... Yaşıda makul.

üstelik sezon sonu serbest

Miranda Milan'a gitmedi mi daha?Thiago Silva Miranda'yı Milan'a aldıracağını söylemişti, o sıralar Fiorentina ile de sıkça adı geçmişti basında.

Selçuk İnan,Gökhan Süzen, Aykut Demir gibi futbolcular düşünülebilir. Forvet olarak Simpson'da alternatif olabilir.

Bu akşam ki Kasımpaşa-Fenerbahçe maçında, Kasımpaşa'lı Şahin Aygüneş ve Yekta'yı dikkatli izleyin. Özellikle Şahin'i, tam bir son vuruş ustası.

[video=youtube;WT2N8xACs0U]https://www.youtube.com/watch?v=WT2N8xACs0U[/video]

[video=youtube;ua4Ndr5WrHE]https://www.youtube.com/watch?v=ua4Ndr5WrHE[/video]

Dün Rüyamda Gördüm ;

Ufuk

Sabri-Neill-Garay-Zhirkov

Hamit-L.Leiva-Nuri-Arda

Emenike-Baros

Başlattırmayın 4-2-3-1/4-3-3'üne en iyisi klasik sistem :) - Zaten hep bu sistemde başarılı olduk -

Ufuk

Neill-------Garay

Sabri--------Leiva-------Zhirkov

Hamit----Nuri----Arda

Eminike-Baros

Yayılacaksın sahaya,kanatlarda beklerin oynayacak,forvet ve forvet arkası 5 oyuncun ile baskı kuracaksın,geride kalan 3 oyuncuda seken topları toplayacak.

Barça sistemi gibi,onlar forveti üçleyip,kanatları da baskı yapmakta kullanıyor.

Pique-Puyol

Busquest

Alves-Xavi-İniesta-Maxwell

Pedro-Messi-Villa​

Bu tarz oynuyorlar.
( baskı kurarken sahaya böyle yayılıyorlar anlamında diyorum,klasik 4-3-3 çizmeyi bizde biliyoruz :D )​

Hasan Ali Kaldırım(Kayserispor)

Ömer Toprak(Freiburg)

Selçuk İnan(Trabzonspor)

Volkan Şen(Bursaspor)

Bu 4'ünü alırsak voltranı kurarız.Bu arada Hasan Ali sol bektir.

Üst Alt