Transfer Nöbeti (ARŞİV 3) - Sayfa 498 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oğulcan konusunda bende umutluyum en başında hırslı bir karakterde olmasından dolayı istiyorum vurdum duymaz şekilde oynamaz sahadaysa her yere koşar basar mücadele eder aslında 4-4-2 de tam bir Necati Ateş rolüne bürünebilir

Neco ümit karandn sonra en iyi yerli forvetimizdi.. 2007 sezonunda müthiş oynadı hala bu adamın neden bizde kesik kesik oynadığını aklım almıyor.. büyük bir yetenekti aslında 11-12 sezonuyla hatırlanıyor genelde

Simdiki yabanci siniriyla devam etmeyi isteyen hoca, niye birden tek 2 yabanci oynatacak? O kadroya bari 5-6 tane süper lig yabancisi yazsaydin.
Olmaz mı cnm
Bunlar sadece şimdilik anlattığımız çöpler.

Birde buna senin dediğin gibi süper ligde oynamış bazı yabancı çöpler de eklenecek.

Baksana adamın ufku o kadar geniş ki; premier ligde fırtınalar estiren Trezege denen bir oyuncu keşfetmiş!!

Fofana ile ilgilendiğini zaten biliyoruz.

----------Volkan babacan---------------
Omar-------Semih----kaan----caner
Arda---M.Ekici----Emre Ç--Emre K.
-------------Oğulcan--falcao---------

Sportif direktör:Fatih İbradi
Yardımcı Hoca: Selçuk

al sana VİZYON
al sana DİP NOKTA
al sana EVLAT
al sana OYUNDAN ZEVK
al sana GAZ...

Olmaz mı cnm
Bunlar sadece şimdilik anlattığımız çöpler.

Birde buna senin dediğin gibi süper ligde oynamış bazı yabancı çöpler de eklenecek.

Baksana adamın ufku o kadar geniş ki; premier ligde fırtınalar estiren Trezege denen bir oyuncu keşfetmiş!!

Fofana ile ilgilendiğini zaten biliyoruz.

----------Volkan babacan---------------
Omar-------Semih----kaan----caner
Arda---M.Ekici----Emre Ç--Emre K.
-------------Oğulcan--falcao---------

Sportif direktör:Fatih İbradi
Yardımcı Hoca: Selçuk

al sana VİZYON
al sana DİP NOKTA
al sana EVLAT
al sana OYUNDAN ZEVK
al sana GAZ...
o nasıl imza üstat manas destanını yazsaydın bunla uğraşcağına

Emre Kılınc dan aslında iyi ortasaha oyuncusu olur gibi.Hoca aslında Ömer'i kullandıgı gibi kullanamaz mı Emre'yi?Mesela 4-3-3 ün sol içi gibi?

Yahu bunu kim uydurdu?
Kenanin 2
Kaanin 6

bu nu türk medyasi bi yerden sonra karistirip ortaya atti
Menajer Ceylan Çalışkan: "Şuan Kaan Ayhan'ın serbest kalma bedeli 2 M €. Bundan 3 yıl önce Galatasaray için Cenk Ergün ve Bülent Tulun ile Kaan'a misafir olduk ve anlaştık ama yönetim değişince transfer olmadı." medyada ve twitterda böyle haberlere istinaden yazdım.

EdCUp2sXgAARosI

Menajer Ceylan Çalışkan: "Şuan Kaan Ayhan'ın serbest kalma bedeli 2 M €. Bundan 3 yıl önce Galatasaray için Cenk Ergün ve Bülent Tulun ile Kaan'a misafir olduk ve anlaştık ama yönetim değişince transfer olmadı." medyada ve twitterda böyle haberlere istinaden yazdım.

O adam Kaanin serbest kalma bedelini nerden ögrenmis? Almanlar serbest kalma bedeli 6 milyon diyordu. Ama Express yeni bir haber atmis ve onlar serbest kalma bedelinin 5 milyon oldugunu söylüyorlar.

EDIT: Kicker bugün yeni haber cikartmis. 2 milyona gidebilir diyorlar. Belki dogrudur o zaman.

Marcaou 12-13 e satip Kaani 2 milyona almak artik acayip mantikli olur. Geri kalan parayla iki oyuncu alinir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt