Transfer Nöbeti (ARŞİV 3) - Sayfa 497 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Beinsports genemi ödedigi parayi indirmeyi istiyormus? 500 dolardan 410a düsürdüler, simdide 300 milyonun altina indirmeyi istiyorlarmis diye okudum.

Yeni gelen yabanci siniriyla artik 300 den fazla verende olmaz.

ein sports

• 955
    muhtemelen yayın ihalesinden çıkacaklar. açıkcası çıkıp çıkmamaları benim umrumda değil. beni ilgilendiren biz ne yapacağız? yanlış bilmiyorsam yayın gelirinden kazancımız yıllık 200 milyon tl'yi geçmiyor.
    sadece iç saha maçalarımızı kendi platformumuzu kurarak satsak bile o paraya ulaşırız, ki bunun daha reklam gelirleri filan da var.
    kulüp bu konuda ne düşünüyor bilmiyorum. belki de hiç bir şey düşünmüyorlardır bilmiyorum ama iç saha maçları için yıllık 300 tl verecek çok taraftarımız vardır.
    gerçi bir akıllı telefon uygulaması olmayan kulüpten çok şey bekliyorum:((
    16 Temmuz 2020 11:20 · gurrpegi

GSsözlükte görmüstüm. Su haberdir herhalde.

zaten berbatlar bence rest çekmek gerek.kur sabitlendi indirim yapıldı adamlar gitmek istiyor demek ki bizede yürü git demek düşer illa alıcı çıkacaktır.

Fatih Terim onayı verdi! Galatasaray'a İsrailli golcü
Sezon başında transfer edilen Radamel Falcao ve Florin Andone'nin sık sık sakatlık yaşaması nedeniyle forvet transferinde ince eleyip sık dokuyan Galatasaray, aradığı golcüyü buldu. Fatih Terim'in de onayı vermesi üzerine Cimbom, İsrailli forvet Shon Weissman'ı yakın takibe aldı.

Galatasaray
Perşembe 16.07.2020
Sarı-kırmızılılar sezona Radamel Falcao, Florin Andone ve Adem Büyük rotasyonu ile girmişti. Burada en çok bel bağlanan isim Kolombiya'nın dünyaca ünlü yıldızı Falcao olmuştu ancak güvenilen dağlara kar yağdı. Bu sezon tam 20 maç kaçıran, Şampiyonlar Ligi ve derbilerin çoğunda forma giyemeyen Falcao'nun yokluğunda Andone de sakatlık yaşadı. Adem Büyük 7 gollük katkı verse de Galatasaray gelecek sezon için bu bölgede hata yapmak istemiyor. Bunun için de hem devamlılığı olan hem de durmadan gol atan birini arıyordu. O ismi buldu: Shon Weissman.

TERİM ONAY VERDİ: TAM CEZA ALANI GOLCÜSÜ

Galatasaray'ın kanca attığı Shon Weissman için scout ekibinden rapor istendi. Olumlu rapor geldi. Fatih Terim'in de onay vermesi üzerine sarı-kırmızılı yönetim 24 yaşındaki golcünün menajeri ile temasa geçildi. Wolfsberger'de bu sezon yıldızı parlayan ve tam bir ceza sahası golcüsü olan Shon Weissman ile Celtic de yakından ilgileniyor. Cimbom yüksek bir rakama çıkmadan bu transferi noktalamayı hedefliyor. Galatasaray forvet transferini sadece Shon ile tamamlamayacak. Ali Yavuz Kol ve Adem Büyük de rotasyonda olacak. Mbaye Diagne'nin durumuna göre bir isim daha gelecek.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Onyekuru ve Trezeguet transferi olmuyosa Emre sol kanatta oynasın.Sağ kanata da Marcus Edwards'ı alalım.Telles'i bile bi maçta 3-4 defa çalımlayan kanat bizim ligimizdeki sol beklere neler yapmaz..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt