Transfer Nöbeti (ARŞİV 12) - Sayfa 508 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yönetim yerine adam alabilse buna inancımız olsa ben de março satılsın isterim 15-20 m para fena değil ama bu vasıfsızlar ne orta saha ne stoper alabilir

Evt sabredin,

Belhanda yolcu. Arap bu defa kesin gidiyor hatta gitti bile aciklicaklar cok kisa sure icerisinde.

Yine cok kisa sure icerisinde os dos oos transferleri de aciklancak. Isim sormayin arkadaslar. Ismimiz senettir. Aciklancak bekleyin. Aciklanan isimler aldigim bilgilerden farkli olursa ben ztn soylerim size.

Bir iki hatta üç transfer aciklicaz. Bla bla bla.

Evt mabaddan sallama vakitleri gelmis anlasilan. Ali naciden bi farklari olmayanlar kendilerini farkliymis gjbi gostermeye calismasinlar yaw.
Lafın kolpaytene mi rengdas

Gel be karaoğlan gözümz yollarda kaldı
İdrissa Doumbia: "Ülkemde herkes Galatasaray'ı biliyor ve seviyor. Drogba, Eboue, Chedjou ve Seri gibi önemli oyuncular Galatasaray'da oynadı. Onlar gibi bu büyük kulüpte oynamak benim için rüya olur." (Sabah)
Doumbia: "Menajerlerim daha önce Keita'yı temsil etmişlerdi. Bana Galatasaray'ı ve coşkulu taraftarlarını anlattılar. Falcao, Arda, Muslera, Feghouli gibi yıldızlarla oynamayı ve Terim gibi büyük bir hocayla çalışmayı kim istemez?"

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Lafın kolpaytene mi rengdas
Aynen ona rengim. Ali naci ne kdr kolpaysa aytende o kdr kolpa iste.

@Sami Karakoç'un dedigi gibi sanki ali naciye cok inaniyoruz biz, gelip naciyi yalanliyor. O kdr soru sorulmus ama tırt.

Neyse, ismimiz senettir rengo biliyorsun. Cok kisa sure icerisinde butun transferler aciklancak, gidenlerde olcak. Belhandayi sormayin o gitti ztn.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt