Transfer Nöbeti (ARŞİV 12) - Sayfa 507 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Evt sabredin,

Belhanda yolcu. Arap bu defa kesin gidiyor hatta gitti bile aciklicaklar cok kisa sure icerisinde.

Yine cok kisa sure icerisinde os dos oos transferleri de aciklancak. Isim sormayin arkadaslar. Ismimiz senettir. Aciklancak bekleyin. Aciklanan isimler aldigim bilgilerden farkli olursa ben ztn soylerim size.

Bir iki hatta üç transfer aciklicaz. Bla bla bla.

Evt mabaddan sallama vakitleri gelmis anlasilan. Ali naciden bi farklari olmayanlar kendilerini farkliymis gjbi gostermeye calismasinlar yaw.

Genç ve paralı bir başkan istiyorsak bu isim ali sabancıdır keşke mayısta aday olsa

Bunlardan hiçbir halt olmaz..
Hepsi sözde Galatasaraylı..Birazcık Galatasarayı sevseler her türlü sponsor olurlar.bu klüp her branşda harıl harıl sponsor arıyor..
Bak bakalım şikecilerin bu tür zenginlerine adamlar maddi olarak her türlü desteği veriyor.

Tabiki burada birazda bu potansiyeli harekete geçirecek başkan ve yöneticiler lazım.Böyle bir yönetimide bu üyelik sistemi ve genel kurul yapısıyla çok zor görürüz.
Bu lise kabuğunu kırmadığımız müddetçe işimiz çok zor.

Evt sabredin,

Belhanda yolcu. Arap bu defa kesin gidiyor hatta gitti bile aciklicaklar cok kisa sure icerisinde.

Yine cok kisa sure icerisinde os dos oos transferleri de aciklancak. Isim sormayin arkadaslar. Ismimiz senettir. Aciklancak bekleyin. Aciklanan isimler aldigim bilgilerden farkli olursa ben ztn soylerim size.

Bir iki hatta üç transfer aciklicaz. Bla bla bla.

Evt mabaddan sallama vakitleri gelmis anlasilan. Ali naciden bi farklari olmayanlar kendilerini farkliymis gjbi gostermeye calismasinlar yaw.

100 mention arasından gelip ali naciyi yalanlıyor
Biz ali naciye cok guveniyormuşuz gibi

İdrissa Doumbia: "Ülkemde herkes Galatasaray'ı biliyor ve seviyor. Drogba, Eboue, Chedjou ve Seri gibi önemli oyuncular Galatasaray'da oynadı. Onlar gibi bu büyük kulüpte oynamak benim için rüya olur." (Sabah)
Doumbia: "Menajerlerim daha önce Keita'yı temsil etmişlerdi. Bana Galatasaray'ı ve coşkulu taraftarlarını anlattılar. Falcao, Arda, Muslera, Feghouli gibi yıldızlarla oynamayı ve Terim gibi büyük bir hocayla çalışmayı kim istemez?"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt