Transfer Nöbeti #2 | Ocak 2024 Arşiv - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sağ bek ?

• Lorenz Assignon

• Marvin Senaya

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benim icin mevcut kadroda orta saha siralamasi böyle:

1.Lucas Torreira / Kaan Ayhan
2.Kerem Demirbay / Eyüp Aydin

Torreira'nin yaninda Demirbay oynamali. Demirbay'in alternatifini Eyüp olarak görüyorum. Orta sahada yasi ve potansiyeli itibariyle daha ince isler yapabilecek bir oyuncu. Torreira'nin yedegi olarak mevcut kadroda her bölgenin alternatifi olan Kaan'i görüyorum. Sol bek, sag bek ve orta sahada her yerde oynuyor cengaverimiz.

Ndombele ve Oliveira bir an önce listeden cikarilmali.

Kamada geçen sene frankfurtta da çoğunluk olarak merkezde oynadı.Bu gibi düzenli olmasa da geçen sene çoğu zaman 3lu defans oynayan frankfurtta Sowla beraber çift pivot oynadılar.Kamada bir pres oyuncusu fakat sorunu pozisyon bitirmek olan bir takımın oyuncusu değil kesinlikle.Kamadanin sut tekniği yada pas tekniği de çok iyi değil zaten ki 2 sezon önce çoğunluğunu forvet arkası oynadığı sezonda bile zaten tıpkı geçen sene ki gibi frankfurt çift os ve çift 10 numarayla oynuyordu zaten Kamada da 10 noda yardımcı oyuncu olarak oynuyordu , yani oyuncu zaten tek 10 bile oynamıyordu ileride tamamlayıcı oyuncu olduğu için.Bizde gelip hücum bölgesindeki sorunları çözebilecek biri hiç değil bence.
Sorun şu ki Pasalic'de istediğimiz gibi bir 10 numara değil hatta Kamada'ya göre çok daha fazla orta alanda topla buluşuyor olabilir. Daha öncede söyledim maliyeti hangisinin daha uygun olacaksa en az riski almalıyız Ocak dönemi transferin en zor dönemidir gereksiz risk sonraki seneleri etkiler.

Kupa maclarini takim oyunu ve sistem olarak yorumlamam, orada hoca kadroyu yazar ve sahaya cikanlar geregini yapar.

Kerem Aktürkoglu - Hala ayni stilde kaleyi yokluyor ve hala gol atamiyor ama pozisyona giren nadir oyunculardan biri

Baris Alper Yilmaz - Dengesiz bir adam ama tam da bu sebepten ötürü kale ve stoper disinda herhangi bir mevkide ilk 11'de forma giymeli bu aralar

Halil Dervisoglu - Bu takimin degil 3. bence 13.forvet yedegi bile olamaz

Wilfried Zaha - Form durumunda inanilmaz bir düsüs var ve siradan anadolu takimi futbolcusu gibi görüntü sergiliyor. Bu olmaz böyle.

Tete Martins - Özgüveni eksilerde maalesef. 3-5 gol üst üste atmadan düzelmesini mümkün görmüyorum

Velhasil kelam mevcut hücum hattinda

Baris Mertens Kerem
Icardi

4'lüsü kacinilmaz duruyor. Transfer olmazsa Ziyech afrika kupasindan dönene kadar bu 4'lü bozulmaz. Tete ve Zaha yedekte kalmaya devam eder.

Kamada' yı hep 8.5 no olarak düşündüğüm için istemiştim. Madem hocanın sisteminde inat etmesi ve kadro yapısı net 10 numara gerektiriyor; kulübü bonservis istiyor, kendisi buraya gelmeye isteksiz; o defter açıldıysa da kapatılıp başka birilerine bakılmalı...

Gerçi şu vakit olmuş, hala arayış varsa o işten hayır çıkması da zor ama insan ümit etmek istiyor işte...

Son 2 ayda takımdaki istikrarlı oyunculardan 11 kursak ön bölge bomboş kalırdı. Mertens'i sezon başı göndermiş olsaymışız geçmişler olsun olurmuş.

Muslera
Boey - Nelsson / Sanchez - Abdülkerim - Barış
Torreira - Demirbay/Kaan
???? - Mertens - ???
???

Kamada' yı hep 8.5 no olarak düşündüğüm için istemiştim. Madem hocanın sisteminde inat etmesi ve kadro yapısı net 10 numara gerektiriyor; kulübü bonservis istiyor, kendisi buraya gelmeye isteksiz; o defter açıldıysa da kapatılıp başka birilerine bakılmalı...

Gerçi şu vakit olmuş, hala arayış varsa o işten hayır çıkması da zor ama insan ümit etmek istiyor işte...
Birtek bu ümiti biliyorum

Ekli dosyalar

• indir (2).jpeg
    indir (2).jpeg
    8.9 KB · Görüntüleme: 20
Kimseyi alamiyorsaniz gidip merkeze Lerageri alin kemik gibi adam.

Yeminle oyle bir hale getirdiler ki yarin merkeze Shelvey, Novais, Saric, Badou'dam birini alacagiz, 10 numaraya da Varesanovic, Dele Bashiru, Abdulkadir Omur'den birini alacagiz diye aciklama yapsalar sevinecegim. Geldigimi nokta gercekten bu

Uzun vadeyi tehdit eden transfer yapmak için yapılmasına karşıyım seneye 12 yabancıya düşecek menajerlerin elinde oyuncak olup saçma sapan kiralık + zorunlu opsiyonla birilerini alacaksak yapmamak daha hayırlı olabilir tutmazsa hem şampiyon olamayıp hem de önümüzdeki seneleri tehlikeye atarız.

Transfer dönemi açılalı 8 gün oluyor Kasım-Aralık gibi bu takımın ihtiyacı gözükmüşken çoktan tüm planları uygulamak gerekiyordu ve halen uygulanmadığına göre çok plan program yapıldığına inanmıyorum.

Elimizde bütçe yoksa en azından hiçbir şey yapamıyorsak plan programsız menajerlerin eline bakacağına abartısız söylüyorum Adana Demirspor'dan sol bek Rodrigues 6 ay + Belhanda 6 ay alabiliyorsak 10 kat daha iyiydi. Sadece maaş olarak riske girip Ndombele + Angelino yerine koyulabilirdi.

Uzun vadeyi tehdit eden transfer yapmak için yapılmasına karşıyım seneye 12 yabancıya düşecek menajerlerin elinde oyuncak olup saçma sapan kiralık + zorunlu opsiyonla birilerini alacaksak yapmamak daha hayırlı olabilir tutmazsa hem şampiyon olamayıp hem de önümüzdeki seneleri tehlikeye atarız.

Transfer dönemi açılalı 8 gün oluyor Kasım-Aralık gibi bu takımın ihtiyacı gözükmüşken çoktan tüm planları uygulamak gerekiyordu ve halen uygulanmadığına göre çok plan program yapıldığına inanmıyorum

En azından hiçbir şey yapamıyorsak plan programsız menajerlerin eline bakacağına abartısız söylüyorum Adana Demirspor'dan sol bek Rodrigues 6 ay + Belhanda 6 ay alabiliyorsak 10 kat daha iyiydi.
Bence yabanci sayısını 12'de tutamayacaklar gene fenerin 18 yabancisi varmış güncelleme gelir yazın.

Erden Timur ne kadar sevsemde, sinifta kalmistir bu donem yada herhangi transferle alakali kisi.

1. Solbek bagira bagira belliydi, angelinho olmadigindan beri
2. Ndomb ve Sergio istedigimiz 8 numara orta sahalardan cok uzaklar
3. 10 numara diye bagiriyor takim.

ifb sikeciler ne kadar nefret etsemde, bu sezon transfer sezonu baslamadan 3 transfer acikladilar, biz hala mis mis uyumaya devam.

Ulkenin en buyuk kulubune,bu transfer donemleri yakismiyor. Transfer yapamiyacaksak, ilk gunden transfer yapamiyoruz, bosuna beklemeyin diyin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt