Transfer Nöbeti #2 | Ocak 2024 Arşiv - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sağ bek ?

• Lorenz Assignon

• Marvin Senaya

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Umut Işık
Şunu yazıyordum da yeni konu açılmış
.
Kamada geçen sene frankfurtta da çoğunluk olarak merkezde oynadı.Bu gibi düzenli olmasa da geçen sene çoğu zaman 3lu defans oynayan frankfurtta Sowla beraber çift pivot oynadılar.Kamada bir pres oyuncusu fakat sorunu pozisyon bitirmek olan bir takımın oyuncusu değil kesinlikle.Kamadanin sut tekniği yada pas tekniği de çok iyi değil zaten ki 2 sezon önce çoğunluğunu forvet arkası oynadığı sezonda bile zaten tıpkı geçen sene ki gibi frankfurt çift os ve çift 10 numarayla oynuyordu zaten Kamada da 10 noda yardımcı oyuncu olarak oynuyordu , yani oyuncu zaten tek 10 bile oynamıyordu ileride tamamlayıcı oyuncu olduğu için.Bizde gelip hücum bölgesindeki sorunları çözebilecek biri hiç değil bence.

@Umut Işık
Şunu yazıyordum da yeni konu açılmış
.
Kamada geçen sene frankfurtta da çoğunluk olarak merkezde oynadı.Bu gibi düzenli olmasa da geçen sene çoğu zaman 3lu defans oynayan frankfurtta Sowla beraber çift pivot oynadılar.Kamada bir pres oyuncusu fakat sorunu pozisyon bitirmek olan bir takımın oyuncusu değil kesinlikle.Kamadanin sut tekniği yada pas tekniği de çok iyi değil zaten ki 2 sezon önce çoğunluğunu forvet arkası oynadığı sezonda bile zaten tıpkı geçen sene ki gibi frankfurt çift os ve çift 10 numarayla oynuyordu zaten Kamada da 10 noda yardımcı oyuncu olarak oynuyordu , yani oyuncu zaten tek 10 bile oynamıyordu ileride tamamlayıcı oyuncu olduğu için.Bizde gelip hücum bölgesindeki sorunları çözebilecek biri hiç değil bence.
herif kamada uzmanı çıktı

ya angut suratlı kamadadan uzak duralım

istemeden geliyorsa hiç gelmesin

milana gitmek istemiş bu mal

milan almayınca hayata küsmüş laziolular öyle diyor twde

defolsun gitsin

bize mertensin genci lazım

Aslında bizim ana sorunumuz Hoca'nın oynattığı oyuna uyumsuz oyuncu getirmemiz. Mesela yetenekleri kısıtlı olsa da BAY altın gibi parlıyor, başka takımlarda teknik özellikleri pekala sorgulanacak Boey en iyi oyuncularımızdan.

Durum şu yanlış teşhis yapılmış ve oyuncu transfer konusunda biraz isimlerin büyüsüne kapılmış yönetim veya hoca. Tek bir kişiyi eleştirmiyorum. Bu transferi yapanlar da onaylayan hoca da hatalı net yani.

Peki yapılması gereken ne? İsmine yaptıklarına bakmadan bu takıma enerji katacak son durumları iyi olan 1 en fazla 2 oyuncuyu takıma kazandırmak. Bunu hoca yönetim ve Scout ekibi beraber planlamalı. Özellikle satış konusunda artık yönetim bir şeyler yapmalı.

MAR-LX1M cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sadece sol bek ile takimin duzelecegine inaniyorlar. Ya diyelim Alphonso Daviesi aldik

Muslera
Boey - Davinson - Abdul - A.Davies
Torreira - Demirbay/Kaan
Ziyech - Mertens/Kerem - Kerem/Zaha
Icardi

Su kadronun yetecegini mi dusunuyorsunuz. Hicbiriniz futbolu bilmiyor degilsiniz siz bildigin sampiyonlugu satiyorsunuz

Yüksek beklentide olduğumuz yaz döneminden verim alamadık, bu transfer döneminde hocanın beklentiyi düşürmesini olumlu buldum.

hocanın transfer acıklamaları tam facia kadro yeter sol bek alırız diyor

başka yerlere transfer icin oyuncu satmamız lazım diyor ? fener nasıl oyuncu satmadan oyuncu alabiliyorda biz alamıyoruz bu sorunun cevabını kimse veremiyor yazdan beri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt