STSL 18/19 H:31 | Galatasaray 2-0 Beşiktaş | MS | 5 Mayıs - Sayfa 170 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
2:0 dan sonra terim diagneyi cikarip mugdati dahi forvete koysaydi cok rahat bu mac 4:0 biterdi. Kontra oynuyoruz ama ileri ucta tank gibi kosan diagne var, havadan uzun top atiyoruz bir tanesini indiremeyen diagne var. Yani direkt bu odunu cikarip süratli birini oraya alsaydi cok büyük fark yerdi besiktas

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Birde Taraftara artistlik yapıyor, bu adamı görmeye dayanamıyorum

kral tevazu göstermiş
Servet Çetin: "Galatasaray rahat bir galibiyet aldı. Galatasaray'da istek ve arzu vardı, bunu görebiliyorduk. Marcao ve Luyindama'yı çok beğeniyorum."

Gol attilarda sanki hakem gollerini mi vermedi tac pozisyonunda kari gibi itiraz ediceğinize Atiba gibi geri kossaniz ortada bisey olmayacak 2. Golu o kadar kolay nasil attik hala dusunuyorum geriye bile kosmadiniz sonrada hakem bizi dogradi Allahin Tinercileri sizi ilk yarida olmayan penaltidan gol atinca sesiniz cikmiyordu ama

Gol attilarda sanki hakem gollerini mi vermedi tac pozisyonunda kari gibi itiraz ediceğinize Atiba gibi geri kossaniz ortada bisey olmayacak 2. Golu o kadar kolay nasil attik hala dusunuyorum geriye bile kosmadiniz sonrada hakem bizi dogradi Allahin Tinercileri sizi ilk yarida olmayan penaltidan gol atinca sesiniz cikmiyordu ama

Gerçekten çok komik veryansınları var. Kalemizin önüne de koca ilk yarı hakem mi getirmedi yani bunları? Pozisyon girişimleri yok yahu şansa bir top Gökhan'ın ayağında kaldı da Muslera'nın üzerine şut yolladı başka yok. bjk maç on birleri açıklandığı andan itibaren galibiyet için gelmediğini olursa bir puan olsun kafasında olduğunu gösterdi. Hocalarına kızacaklarına hakem diye ağlıyorlar.

2:0 dan sonra terim diagneyi cikarip mugdati dahi forvete koysaydi cok rahat bu mac 4:0 biterdi. Kontra oynuyoruz ama ileri ucta tank gibi kosan diagne var, havadan uzun top atiyoruz bir tanesini indiremeyen diagne var. Yani direkt bu odunu cikarip süratli birini oraya alsaydi cok büyük fark yerdi besiktas

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

-----onyrkuru
yunus------feguli

gibi biiey yapsak çalışır mıydı acaba

ya da

--------onyekuru
linnes--------feguli

D56E8OsWAAArHNj.jpg

Bu çocuğu tanıdınız mı? Günlerce haberlerde, sosyal medyaya konu olan ‘Cimbom ezik’ denildiği için ağlayan çocuğun ta kendisi..

Derbideki fotoğrafındaki duruşa, endama, gurura bakın

İlk devredeki maç = dünkü maç. O gün itiraz etmeyen bjkliler bugün ağlamasın.

Orada erene 2 net penalti verilmedi, nereye ayni ?

Burada tac diyorlar, sonuna kadar oynayip atamadiklari pozisyonda necipe verilen faul yanlismis diyorlar, canere sari kart yanlis diyorlar bir de lyundamaya sari kart verilmedi diyorlar !! Sonuca etki eden hic bisey yok yani.

Biz sütçü stadinda feghouliye yapilan cift faul sonrasi yedigimiz beraberlik golu ve var uyarisina ragmen izlemeye gidemeyen ve dogrudan neticeye tesir eden serefsiz a.palabiyik icin bunlarin yarisi kadar aglamiyoruz.

Üst Alt