STSL 18/19 H:31 | Galatasaray 2-0 Beşiktaş | MS | 5 Mayıs - Sayfa 169 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ulan taç hırsızları ne oldu işinize gelince taçmış faulmüş koca maç 1 2 pozisyona indirgenemezdi hani biraz da teknik taktik hatalarına baktı durum, tüm Gs düşmanları hep bir ağızdan aynı lafları ediyo 2 adet şutu var ligin daimi 3.sünün biraz onları konuşalım dime ama

Diagnenin penaltı pozsiyonunda bence de ofseid yok artı olarak vida 2.sarıdan atılmalıydı o pozisyon

Bu tinercilere rahat 5–6 atacağımız maçtı. Maçın bir bölümünde aşırı dağılmışlardı. Genede hakkını verdik ağlakları şampiyonluktan ettik.
Diagne nin uydurma ofsayta verilmeyen penaltısından sonra takım frene bastı o penaltı ile 3 olsaydı farka koşardık. İkinci yarı Bülent Yıldırım bjk ye gol attırmak için elinden geleni yaptı ceza sahasının çevresinde uydurma en az beş tane faul verdi özellikle mariano nun aleyhine. Kara kaltaklar bunları konuşmaz tabii iki yüzlü yasaklar

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fatih terim dün bir taktik yapmistir.

Tac atislarinin tehlike yaratmayacagini hissettirmistir .önce taclar rakibe atilmistir. sonra calisilmis tac atislariyla 2 gol bulmustur.

İlk golde , 2.golde özellikle 2.golde marianonun diagneye kullandigi tactan sonra fernandonun hareketlenmesine bakin .

İlk goldeki gereksiz top kimden çıktı tartışmasından daha komik olan bir bahaneyi 2.gole yapmışlar, bunu yeni öğrendim: 2.gol öncesi Adriano oyuna girdiğinde Adriano yerine geçene kadar taçı kullandırmamasını beklemiş beşiktaşlılar hakemden, o yüzden durmuşlar. :ROFLMAO: Bu psikolojide maça çıkarsanız net pozisyonunuz dahi olmayan maçta ''taçtan gol'' sözünü literatürde kullanmaya devam edersiniz. Gecenin Beşiktaş adına en yerinde hareketi Şenol Güneş'in Caner'e sinirlenip oyuna dön artık tepkisiydi. Akılları oyunda olmayıp hakemle fazla ilgilenilmesi gecenin oyun keyfini yok eden tavrıydı. Geçen seneki Galatasaray-Beşiktaş maçı iki takım adına da daha kaliteliydi. Oyun olarak bir şey anlamadım ben bu maçtan maalesef.

Ne ağladılar ama. Maçtan önce biliyorduk böyle yapacaklarını. Bu bjk ve fb taraftarında şeye sürülecek akıl yok.

penaltın mı verilmedi? Hayır.
kırmızı kart mı aldın? Hayır
attığın gol mü iptal edildi? Hayır
rakip ofsayttan gol mü attı? Hayır
rakip penaltı mı aldı? Hayır.

bir doğru verilmiş taç atışından kopardıkları yaygarayı görünce şunlarla aynı kulvarda yarışmaktan tiksiniyorum. Yerin dibine batsın süper liginiz lan. Bizim davamız sizinle oynamak, sizi yenmek değil Dünyada adımızı duyurmak.

Yerel lig bizim için amaç değil, anca araç olur. Meraklı değiliz oğlum sizin şaibeli pis düzeninize. Mecburen tokatlayıp tokatlayıp gönderiyoruz sizi.
:tbr:

İlk goldeki gereksiz top kimden çıktı tartışmasından daha komik olan bir bahaneyi 2.gole yapmışlar, bunu yeni öğrendim: 2.gol öncesi Adriano oyuna girdiğinde Adriano yerine geçene kadar taçı kullandırmamasını beklemiş beşiktaşlılar hakemden, o yüzden durmuşlar. :ROFLMAO: Bu psikolojide maça çıkarsanız net pozisyonunuz dahi olmayan maçta ''taçtan gol'' sözünü literatürde kullanmaya devam edersiniz. Gecenin Beşiktaş adına en yerinde hareketi Şenol Güneş'in Caner'e sinirlenip oyuna dön artık tepkisiydi. Akılları oyunda olmayıp hakemle fazla ilgilenilmesi gecenin oyun keyfini yok eden tavrıydı. Geçen seneki Galatasaray-Beşiktaş maçı iki takım adına da daha kaliteliydi. Oyun olarak bir şey anlamadım ben bu maçtan maalesef.

ilk boldlu yer için, beşiktaşlılar maça çıkmadan kaybettik psikolojisinde çıkmışlar zaten. sakin bir oyunla yenilseler geçen seneki gibi linç edilirlerdi. taraftarlar oyunculara özellikle necip ve öbür mirin mi lirin mi ne haltsa onları ve kolsuz kariusu linç edeceklerdi zaten. bjk zeki bir hamle yapıp mağlubiyetin sebebini tamamen (kısmi olarak bile değil) hakemlerin kucağına attılar. şimdi bjk taraflarları ne bjk yönetimine kızıyor, ne ortasahayı geçemeyen ve pozisyona giremeyen takımlarına, ne de nasıl helva olduklarına kızmıyorlar. bjk yönetimi ve oyuncuların zeki algısı sonucu taraftarın tepkisini tff ve hakemlere yönelttiler ve büyük bir linçten kurtuldular. zaten biz bu stadda bunları yenemeyiz en iyisi böyle hakemle uğraşıp oraya buraya saldıralım dediler.

ikinci bolda gelirsek, bjk büyük takımlar içinde pas sayısı en düşük takım, bilmiyorum belki lig genelinde de öyledir. ankaragücü bile paspas etti bunları sahalarında. biz ise açık ara farkla en çok pas yapan ve pas oyununu benimseyen bi ekibiz. tüm bunlara rağmen bu maç, en az pas yaptığımız maç oldu. yani bjk bizi oyunu çirkinleştirerek ve hakemlere yüklenerek oynatmadı. 45dklık devre içerisinde top sadece 19 dakika oyunda kalmış. daha karius ilk 5 dakikada aut atışında zaman geçirmeye başlamıştı bile. bunlar maça başlamadan kafada kaybederiz biz diye çıkmışlar.

ne zamanki bjk biraz da futbol oynayalım demeye başladı, o zaman korkunç bi şekilde bjk kalesine yağdık, bjk topla o sürede oynamaya çalıştı ama pozisyon vermedik bile. kaptığımız toplarda fena kontra yakaladık ve hiç birini atamadık her nasıl olduysa. bi ara 30-40 saniyede bi pozisyon yakalıyorduk. bu maç çok rahat 5 olurdu, biraz hakem penaltıyı falan iptal ederek biraz da olmayan fauller çalarak bjknin hezimetinin önüne geçmeye çalıştı. çünkü öyle hissetmek zorunda bırakıldı, penaltıda ofsayt yoktu ama eşşektaşlılar hakemle o kadar çok oynadı ki, ben sanırım bu tarafı kayırdım, öyleyse şimdi de diğer tarafı kayırayım psikolojisine girdi.

60002827_2265786880403881_3336150773842051072_n.png

ilk boldlu yer için, beşiktaşlılar maça çıkmadan kaybettik psikolojisinde çıkmışlar zaten. sakin bir oyunla yenilseler geçen seneki gibi linç edilirlerdi. taraftarlar oyunculara özellikle necip ve öbür mirin mi lirin mi ne haltsa onları ve kolsuz kariusu linç edeceklerdi zaten. bjk zeki bir hamle yapıp mağlubiyetin sebebini tamamen (kısmi olarak bile değil) hakemlerin kucağına attılar. şimdi bjk taraflarları ne bjk yönetimine kızıyor, ne ortasahayı geçemeyen ve pozisyona giremeyen takımlarına, ne de nasıl helva olduklarına kızmıyorlar. bjk yönetimi ve oyuncuların zeki algısı sonucu taraftarın tepkisini tff ve hakemlere yönelttiler ve büyük bir linçten kurtuldular. zaten biz bu stadda bunları yenemeyiz en iyisi böyle hakemle uğraşıp oraya buraya saldıralım dediler.

ikinci bolda gelirsek, bjk büyük takımlar içinde pas sayısı en düşük takım, bilmiyorum belki lig genelinde de öyledir. ankaragücü bile paspas etti bunları sahalarında. biz ise açık ara farkla en çok pas yapan ve pas oyununu benimseyen bi ekibiz. tüm bunlara rağmen bu maç, en az pas yaptığımız maç oldu. yani bjk bizi oyunu çirkinleştirerek ve hakemlere yüklenerek oynatmadı. 45dklık devre içerisinde top sadece 19 dakika oyunda kalmış. daha karius ilk 5 dakikada aut atışında zaman geçirmeye başlamıştı bile. bunlar maça başlamadan kafada kaybederiz biz diye çıkmışlar.

ne zamanki bjk biraz da futbol oynayalım demeye başladı, o zaman korkunç bi şekilde bjk kalesine yağdık, bjk topla o sürede oynamaya çalıştı ama pozisyon vermedik bile. kaptığımız toplarda fena kontra yakaladık ve hiç birini atamadık her nasıl olduysa. bi ara 30-40 saniyede bi pozisyon yakalıyorduk. bu maç çok rahat 5 olurdu, biraz hakem penaltıyı falan iptal ederek biraz da olmayan fauller çalarak bjknin hezimetinin önüne geçmeye çalıştı. çünkü öyle hissetmek zorunda bırakıldı, penaltıda ofsayt yoktu ama eşşektaşlılar hakemle o kadar çok oynadı ki, ben sanırım bu tarafı kayırdım, öyleyse şimdi de diğer tarafı kayırayım psikolojisine girdi.

Kazanmak için çıkmadığını Necip'in 11'de başlayıp orta sahadaki sert müdahalelerle oynatmamak üzerine çıkmasıyla gösterdi Beşiktaş. Necip'in kırmızı kart görmemesi maça en çok etki eden kritik durumdu ve bunu pek konuşan yok nedense (1 arkadan sert müdahale (kırmızılık dahi olabilir o), 2 eksik yakalanacakları pozisyonda faul yapması (faul yapmasa 2'si de muhtemelen gol pozisyonu en azından tehlikeli atak)

Bizim adımıza hayal kırıklığı yaşatan durumu yazmışsın, katılıyorum. 2-0'dan sonra arkada açıklar veren takıma karşı bizim alıştığımız Galatasaray'ın farka gitmesi gerekiyordu. Bazı oyuncularımızın eksik performansı farkın bu kadar az olmasına yol açtı. Böyle yetersiz kadrolu Beşiktaş'ı bulmuşken farka gitmeliydik. Sezon sonunda bu yetersiz oyuncuların durumları gözden geçirilecek umarım.

bu bjkli yorumcular insanı ne kadar yoruyor yaw zaten kitlesi low 1 takım iyice zehirliyorlar herifleri :D

çok geriye gitmeye gerek yok ulan daha 2 hafta önce feghoulinin ayağına bastılar gol attılar iptal olmadı
mehmet topal linnese mide ameliyatı yaptı kart dahi görmedi ki sarı kartı vardı
son dakika penaltımız vermediler bu kadar laf etmedik adamlar çıkmış tvde tr futbolu için kara gece ben hayatımda böyle bezdirilen 1 takım görmedim diyor ;D
cekmisim tineri
vermisim mehteri
cok hosuma gidiyor
behlulun bihteri

Malatya deplasmanında mac 0-0 ken adem büyük izim hicbir deplasmanimizda rakibimixon basina gelmeyecek şekilde atıldı oradan maçı aldılar.

Içerideki konya maçında mac berabereyken son dakikada konya'nin penaltisi verilmedi dönüşünde gol ayıp maçı kazandılar.

Dışarıdaki rize maçında rize farkı bire indirmiş ve maçı tek kaleye cevirmisken ofsayttan 2 tane gol ayıp var bozuk dediler maçı aldılar.

Sivas deplasmanında attıkları gol öncesi kazanılan frikik ofsayt.

Geçen hafta a.gucu maçında burak yılmaz sarı kart görmedi kırmızı bile olabilecek pozisyonda bu maçta oynaması sağlandı.

Bunlar sadece ligin 2.yarısi olanlar.

Üstüne biz konya maçında uydurma bir son dakika penaltisiyla 2 puan verdik.

Içerideki fener maçında yediğimiz ilk gol öncesi uydurma bir faul çalındı fenere 2.gol de taç bizimdi.

Dışarıdaki fener maçında m.topal 'ın kırmızısı verilmedi,yediğimiz gol faul,don dakika diagne penaltisi var.

Ligin ilk yarışı rize maçında son dakikada verilmeyen penaltı var.

Var oğlu var.

Adamlar o kadar alıştılar ki her hafta kayrilmaya,maçları normal yönetilince bile deliriyorlar.

Ulan arkadaş eski başkanınız federasyon başkanıydı,şimdiki federasyon başkanı eski yöneticiniz insan azıcık utanır be.

Bir de yabanci hakem diyorlar..Yabanci hakem olsa zaten su an en az 10 puan farkla öndeydik en çok zararlı çıkacak sizsiniz yabanci hakemden..

Üst Alt