STSL 18/19 H:20 | Fenerbahçe 2-0 Göztepe | MS | 1 Şubat - Sayfa 34 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bunlar tarihleri boyunca neden bu kadar para harcayıp başarısız biliyor musunuz..

Şu olaylara baksanız anlarsınız..

Serdar Aziz gibi arkadaşlarını en önemli maçta sakatım diye satan adamın fb taraftarına yalakalık olsun diye armayı öpmesi
Tolgay'ın bjk armasını hiç öpmedim demesi..

Aldıkları oyuncularda sürekli bi karakter sorunu var..

Bu iki futbolcu 4-5 maç gazla oynayıp yine sakatlık bahanesi altında yatalak yerlerine geri çekileceklerdir..

Abi serdar ve tolgay transferini ben şuna benzetiyorum.
Hani meyvenin içini yersin posasını atarsın ya bu adamlarında posalarını aldılar resmen.

Eee adamlarda muhtemelen son sözleşmelerini yaptı iyi para götürecekler bırak armayı öpmeyi başka taraflarını bile öperler.

Bi özgüven gelmiş bunlara.Bursa 5-1 bitmesi gerekirken berabere bitti.Bifouma pası verse 3-2 kaybedeceklerdi.Çöp Göztepe maçıyla uçmuş adamlar.

göztepe sahasinda feneri yenmisken su feneri 2 mactada yenemeyen Terimin aslanlari ve kadiköyde basireti baglanan diger ekiplere bahane bulalim. göztepe hem feneri 2 kez yenecek hem basaksehiri öttürecek sonra sampiyonlugun ve büyüklügün ne anlami kalir? birazda digerleri oynamali
Ne şampiyonlu 30 a 34 puanlar göztepe yenmiş olsa 33 e 31 olacaktı ifb kümeyi boylayacaktı 1 ihtimal

Üst Alt