STSL 18/19 H:20 | Fenerbahçe 2-0 Göztepe | MS | 1 Şubat - Sayfa 33 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bir tane satışları yok paso kiralık bilmem ne sağlam dalavere dönüyor.. Moses gibi adamı neden beleş kiraladı chelsea? İngilizler bu tarz adamları fahiş paralara kiraşıyor origi batshuayi mosesten çok fazla adam mıydı da yıllık 4-5 verildi kiralamaya.. Tolgaya 3.5 zacja 6.5 diyorlar bunlar 10 milyonu nereden buldu.. Hadi hepsini geçtim bunlarda maaş bütçesi diye birşey yok mu abi nasıl iş soldado slimani moses ayew valbuena skertel bu heriflerin bir tanesi yıllık 4ten aşağı oynamıyordur.. Benzia serdar Tolgay volkan roman hak serdar aziz ekici peynir dirar isla bu herifler de yıllık 1e oynayacak değil en az 2-3 alırlar.. Şampiyonluk yok Avrupa yok yıllardır nereden para buluyorlar?
Bunlara da ceza gelmezse boşa FFP falan ötmesin kimse inanmam bir yaptırımı olduğuna

2 mac kazandilar diye havaya girecekse bu takim ve taraftarlar gaza gelecekse kendilerine buyuk takim demeyi biraksinlar. Takim bastan asagi problemli. Umarim bunu gormemeye devam ederler

bayram tercihi faciaydı. Kemal Özdeş'te facia. Özdeş, Kpaşa dışında her yerde başarısızdı. Orada da bence inanılmaz başarılı değildi.

Başkanlarını aslında beğenirim ama bu sene ciddi şekilde sınıfta kaldı.

Bugunku mac goztepe onemli oyunculari yoktu biraz ondan, biraz da kemal ozdes yetersozligi idi.

Ama malatya maci erol bulutun bilerek ve isteyerek maci fenere vermesi idi. Hic hucumu dusunmedi. Hadi goztepenin onemli adamlari yoktu ama malatya net olarak hucum etmedi bilerek.

Fener pres takimi degil. Hucum eden takim feneri tokatlar. Herifler net anadolu takimi huviyetindeler ve en onemlisi yaptiklari salak sozlesmelerle en az 2 yil daha sampiyon olma ihtimalleri yok.

Bu sadık sizce iyi stoper mi ya kendimden şüphe ettim.. Ben çöp dedikçe f5li arkadaşlar kuduruyor anlamadım gitti ben mi göremiyorum bundaki cevheri.. Gayet sırada azimli bir yerli stoper

İki maç kazandılar utanmasalar şampiyon olcaz dicekler bakalım haftayaki Kayseri maçı gösterir durumlarını ben 9-10.sıra civarinda ligi bitireceklerini düşünüyorum bunların sonrada kümede kaldık diye kutlarlar??

Göztepe maçında sakatlık vs. olmadan iyi kurtulduk. Adamlar resmen kasap. Fenerbahçeli oyuncuları biçtiler Kadıköyde.

Üst Alt