STSL 11/12 H:29 | Sivasspor 0-4 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 113 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:29 | Sivasspor 0-4 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:29 | Sivasspor 0-4 Galatasaray | Maç Sonucu

modlar şimdi ben yazarsam ceza mı alacağım ?

tamam yukardaki arkadaş ceza almış ben yazmıyorum.

Şunuda eklemek istiyorum. Bu zeminlerde mi u20 Dünya Şampiyonası oynanacak.

Yeni TFF gelecek sezon her takıma Toprak altı ısıtma + Zemin düzelttirme kuralı getirmelidir.

Şansal her hafta gündeme getiriyor iyi oluyor. Bu haftadada İmparator gündeme getirdi.

Panik yok herşey, Necati' nin kontrolü altında ;) adam resmen akademide ders olarak verilebilecek futbol oynadı.

2i8byo.png

şu eziklere kadıkoyde bı gomsek warya nolcaklar bellı deglde ben kadıkoyde acaba emre colak ılk 11 demı baslıcak onu cok merak edıorm

Fenerbahce macindan önce Genclerbirligi macimiz var,oraya odaklanmak lazim sonucta her maca 3 puan veriyorlar,yani birinin önemi ötekinden az degil,bugünkü macin anlam kazanmasi icin genclerbirligi macinda stadi doldurup taraftarimizla gole bogmaliyiz ve rakiplere gözdagi vermeliyiz.

Fenerin ceza almasi her zaman söylüyorum %99 ve biz suan sampiyonuz,ama diyelimki ceza yok...Gazi kacmasin ligin :D

Ankaragücü - Fenerbahce

Galatasaray - Genclerbirligi

Fenerbahce -Galatasaray

Galatasaray - Trabzonspor

Fenerbahce - Bursaspor

Galatasaray - Orduspor

Trabzonspor - Fenerbahce

Fenerbahce - Antalyaspor

Manisaspor - Galatasaray

Bizim icerde puan kaybedecegimize sifir ihtimal veriyorum ama bir puan kaybi yasanicak dense zorluk derecesi oynadigi oyun ve futbol olarak Trabzonspor.Deplasmandaki en zor macimizda suan görünen Fenerbahce maci,yani bu iki kritik mactan 6 puanla cikarsak sampiyonuz net.Bizim maclarimiz kagit üzerinde cok daha kolay gözüküyor,özelikle manisanin havlu atmasi ve ligin son haftasi düsmeyi garantilemis olma ihtimalleri bu iki mac disinda hepsinden galibiyetle cikacagimizi gösteriyor,kisacasi Fenerbahce deplasmanindan bir beraberlik bile bize tur atlaticak,Trabzonu zaten moralli bir Galatasaray icerde Arenada perisan edicektir.

Fenerbahce'nin haftaya oynayacagi zor maclar,icerde bizle,gene 4 haftadir kazanan ve play-off sansi yakaliyan Bursaspor maciki en son Bursa kazanmis kadiköyde galiba ve deplasmanda onlaradina ligin en zor maci Trabzonspor,son hafta düsme tehlikesiyle gelme ihtimali olan bir Antalyaspor maci.

3 zorlu maci icerde olmasi ve iceride sadece 2 beraberlik almasi bu sezon Fenerbahce icin avantaj fakat suana kadar gelen rakiplerin hic olmadigi kadar galibiyet ihtiyaci oldugunu gözardi etmiyelim,Biz zaten ezeli rakip olarak geliyoruz ve acik ara Fenerbahceden 2 gömlek iyi takimiz,Bursaspor önündeki 5 maci kazanirsa 4.cülüge yükselme sansiyla gelecekki suan cok formdalar,Antalya ise düsüp düsmeme durumuyla gelmesi cok olasi...Bu haftada Antalyaspor karabükspor deplasmanina gidiyor.

Trabzon deplasmanida bana göre fenerin kazanma sansinin hic olmadigi bir mac...Heleki bu sezonki deplasman karnesiyle...Trabzonun artik avrupaya veda etmesinden ve play-off farki indirmek icin firsati varken.

Tüm bu etkenlerin isiginda is play-off kalmadan sampiyonlugu garantiledik,suan sadece ve sadece kendi isimize bakip önümüze bakmamiz yeterli bundanda en ufak süphem yok zaten,yani is bitti aslinda okeye dönüyoruz :D

Sunuda unutmadan gecmiyelim suan 5/5 yaptik ve haftaya muhtelemen 6/6 olacak,kadiköydede koyucagimizdan süphem olmadigindan 7/7 ve bu sefer 10/10 rekoru gelebilir,tam ligin normal sonunda 10 macimiza cikmis olacagiz manisa deplasmaninda bu sefer rekoru kiracagiz ve sampiyonlugumuzu play-off öncesi ilan edecegiz...

En yakin rakibimize 18 puan farkla girecegiz...

Dostlar play off hesabını yanlış yapıyorsunuz, farkı 2 ye bölmeyin. 9/2 = 4,5 dan 5 diyorsunuz öyle değil o iş. Atıyorum bizim 66 puanımız var, fenerin 57, böyle biterse puanları ikiye böleceksiniz. Biz 33 olacaz, fener 28,5 dan 29. Fark 4 puan olacak. Kapiş?

Fener maçından min 1 puan alırız umarım ve biz tek haneli bitiririz inş. Son rakamı tek bitiren takım 1 puan fazla alacak play off da çünkü...

Yarim puanin hesabini yapiyosun saka gibi :D federasyon yarimlari tamamlayacak ama playofflar bittikten sonra geri alacaklar. Kafa karisikligi onlensin diye yarim puani verecekler alacaklar,o kadar :D :lol:

HTC Incredible S for tapatalk

Demin destan yazdik yarim puani hesapliyorsunuz,ne yarimi ne ceyregi acik ara sampiyonuz,play-off biz armutmu topluyoruz 53000 kisilik cehennemden kim cikacakta farki indirecek görsel showa döner play-off maclari zaten,oley oley oley esliginde gecer,öyle bir durum varki sanki puan farki azalsa play-off gecilecegiz,arenada bu sefer 3-1 felanda kurtulamazlar yani su kadar puan farki olmasada kevgir eder yollariz evlerine puan esit olsa bile biz sampiyonuz bana göre...Ama bir önceki mesajimda yazdigim gibi fener %99 ceza alacak ve ikinci Trabzona 20 küsür puan farki ile girecegimizden play-off felan hikaye olacak,ama ligin gazi kacmasin iste biraz adrinalin olsun diye fenerin haybiyeden maclarini hesapladik,ordada degisen birsey yok,kadiköyde yenip 18 puanlara kadar yolu var lig sonu,biz kazaninca zaten fener darma duman olacagindan mac kazanamaz,diyelimki kadiköyde yenildik gene degisen birsey olmaz,fener bursa-biz-antalya-trabzonspor maclarinin hepsini kazanamaz,hatta su ankaragücü maci bile takilabilirler en kolay gözüken...

Yani kesinlikle sampiyonuz basketboldada öyle olacak,Galatasarayli yillar basliyor...Herkes nefesini tutsun Ultraslan Besiktas macindaki görseliyle hedefin neresi oldugunu zaten söyledi benim ifade etmeme gerek yok,oraya yürüyoruz emin adimlarla!

Tam kapaklık skor

Puan kaybı bekleyenlere iyi kapak oldu

Bu ciddiyetimizi kaybetmeyelim

Ah ulan play off olmasaydı

Bu forumdaki ilk yazımın bir METHİYE olacak olması güzel bir tesadüf oldu.

Ne yalan söyleyeyim, bugünkü maç hakkında pek ümitli değildim. Sivasın güzel oyununu haftalardır keyifle takip etmekteydim, ve hava koşulları eklenince bir puan bile almanın başarı olacağını düşünüyordum.

Necati golünü atana kadar.

Necati böyle güzel bir gol atmasaydı, gerçekten zor bir maç olurdu ama erken bulunan akıl dolu bu gol oyunun kaderini (kanımca) epey değiştirdi. Rakibi moralman yaraladı.

Necati'nin maçın başında yaptığını, Muslera nın maç boyunca yaptığını da es geçmemek lazım. Rakibe "bana kolay gol atamazsınız" hissini öyle verdi ki, uzaktan şut denemeyi bile akıllarına getirmediler...Pedriel dışında. Bunu da Uruguaylıyı anca bir Arjantinli haklardı diye düşünelim. Çok yaklaştı ama olmadı.

Sivas göze güzel gelen baskılı bir oyunla topun genel anlamda hakimiydi. Ama bu Galatasarayın daha kötü oynadığı anlamına gelmediğini skora bakan her akıllı insan anlar. Galatasaray çok akıllı bir oyun sergiledi. Özellikle neredeyse hiçbir orta ya da uzun pası sektirmeyen defans dörtlüsünü kutluyorum. Hakan, Ujfalusi, Semih,Eboue (ve melo) Bu oyuncular Rosicky, Pedriel, Erman ve boğa Eneramo gibi etkili hücum oyuncularını etkisiz hale getirmekle kalmadılar, ikinci topları akıllıca ve soğukkanlı bir şekilde kullanarak atak başlangıçlarına katkı yaptılar. defansif ancak "ezilmeyen" boyun eğmeyen, savaşçı galatasaraylı duruşu sergilediler. Gol bile attılar. Hepsini tebrik ediyorum.

Selçuk bu maçta çok görünmedi. Ama gerektiği zaman görünen, görünmeden de taktiksel bir harç olan ispanyol muadili gibi akıllı oynadı ve katkıda bulundu.

Riera az koştu ama oyun zekası yüksek bir oyuncu. Hepsi koşan, savaşan bir galatasarayda yer bulması zor olabilir, ancak tekniğiyle şu anda farkı kapatabiliyor.

Necati ve Elmander mükemmele yakın oynadılar. Bencil olmadan oynadılar ve oynattılar.

Aydın'a bir parantez açmak istiyorum. Umarım attığı gol onu şevklendirir. Belli ki Fatih hoca onu kazanmak için fırsat kolluyor. Aydının kendine biraz daha iyi bakması lazım. Omuzları düşük, ikili mücadeleden kaçınan bir oyuncu görmek beni üzüyor. Kendisine Alves'i örnek almasını, kendisini onunla kıyaslamasını önerirdim. Teknik anlamda değil. fiziksel anlamda. Şunu unutmamalı: futbolcu önce atlettir Aydın o formayı giyebilmenin ne büyük şans olduğunun eminim farkındadır, bunun karşılığını da antremanlarda atletini daha çok ıslatarak ve fiziksel kapasitesini arttırarak ödemelidir. eminim ki bu ona mental faydalar da sağlayacaktır. iyi bir aydına galatasarayın çok ihtiyacı olacaktır.

Karşı takımdan da Erman'ı tebrik ediyorum. Abdullah Avcı bence onu da milli takımda düşünmelidir.

erman kılıç kesinlikle a milli takıma alınır. ligde her sezon gol-asist olarak iyi istatistik tutturdu.heleki abdullah avcının zamanında gözbebeği olan aydın yılmaz müthiş bi çıkış yakalarsa hiç düşünmeden alır.

Dostlar play off hesabını yanlış yapıyorsunuz, farkı 2 ye bölmeyin. 9/2 = 4,5 dan 5 diyorsunuz öyle değil o iş. Atıyorum bizim 66 puanımız var, fenerin 57, böyle biterse puanları ikiye böleceksiniz. Biz 33 olacaz, fener 28,5 dan 29. Fark 4 puan olacak. Kapiş?

uefa yarın bamlayacak.playoff hikaye.kapiş?

Antu mode on

05.03.2012 22:48 Pazartesi Konu Puanı: 0

ComeBack17

STSL 29. Hafta: Sivasspor - 6alatasaray (05 Mart Pazartesi - 20:00)

necati´yi 250 bin dolar´a aldılar.

5 gol attı 1 penaltı aldı 2 asist yaptı.

bunların hepsini de deplasmanda yaptı.

sudan ucuz.

Antu Mode of

Ne söyleyeceğimi bilmiyorum gerçekten. Çok önemli bir virajı, çok güzel bir galibiyet ile geçtik. Sivas maçın başlarında çok güzel futbol oynadı. Futbolun gerektirdiği tüm olguları kırmızı beyazlı takım yerine getirmeye çalışıyordu. Kanatları fevkalade kullandılar. Sivas maçlarını hiç bu kadar dikkatlice izlememişim. Erman ve Enaramo bizi en çok zorlayan iki isim oldu. Enaramo' nun güçlü fiziği karşısında Ujfalusi' de Semih' de yeri geldi yetersiz kaldı. Ancak itiraf etmek gerekir ki rakip oyuncu da çok temiz oynamıyordu maç içerisinde.

Dakikalar 14 ü gösterdiğinde Necati' nin ayağından öyle bir vuruş çıktı ki. O anda maçın seyri tamamen değişti. Bundan sonrasıda artık Galatasaray için pekte zor olmadı. Necati ve Elmander çok iyi anlaşıyorlar. Melo ve Ujfa' da çok iyi oynadılar dün akşam. Ancak maçın bir kralı vardı ki Galatasaray' ın ne kadar doğru ve yerinde bir transfer yaptığını bir kez daha herkese kanıtladı. Fernando MUSLERA... Muslera' nın kurtarışları olmasa muhtemelen psikolojik olarak çöküntüye uğrardık. Böylesine kötü bir zeminde maçı döndürmemiz çok ama çok zor olabilirdi. Senin için 20 milyon Eurolardan bahsediliyor ama benim nazarımda paha biçilmezsin. Aydın' a gelince... Dün akşam bir gol attı ancak ikili mücadelelerde çok yetersiz olduğunu düşünüyorum hala. Fizik olarak kendini geliştirmeli ve yere sağlam basabilmeli. Umarım dün akşam attığı gol kendisine moral verecektir.

Gelelim yukarıdaki play-off tartışmalarınıza. Rakiplerinizin tüm maçlarını kazanacağını düşünüp böylesine güzel ve mücadeleci oyun sergileyen takımınızın mağlubiyetler alacağına inanmanız beni gerçekten üzüyor. Öyle bir psikoloji hakim ki playoff larda oynayacağımız iki fener maçı kafadan gitmiş gibi gözünüzde. Hayır antudakiler zihniyeti bu da sizde niye böyle bir zihniyet var bunu anlamış değilim. Hadi bizim oyunu beğenmiyorsunuz da rakiplerin oyununu damı izlemiyorsunuz? Play-off larda mücadele edecek takımların hepsini yenecek güçteyiz kimsenin kuşkusu olmasın.

Üst Alt