SL 22/23 H:35 | Ümraniyespor 1-2 Ankaragücü | MS | 21 Mayıs - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 22/23 H:35 | Ümraniyespor 1-2 Ankaragücü | MS | 21 Mayıs

Alt sırada esas tablo

Antalya 33 40
İstanbulspor 34 38
Sivasspor 34 37
Ankaragücü 32 36
Giresunspor 33 34
Ümraniyespor 33 30
Ümraniye yarın berabere bile kalsa küme düşer o yüzden açık oynayıp galibiyet için yüklenmeye çalışacaklar.

Ankaragücü galibiyeti alırsa kendisinin 3 rakiplerinin 2 maçı kalıyor ve buna rağmen İstanbul ve Sivas’ı altına alıyor.

İstanbul’un Adana Demirspor ile olan maçını kazanma şansı da düşük ayrıca.

Bu maç tüm konsatrasyonlarını kupaya vermelerini sağlar.

Orada da Başakşehir’i elerlerse bizim maçta daha az motive çıkabilirler.

Paşa düşme potasında oynamayı iyi bilen takımların başında geliyor tam düşecek denirken her sene 2. yarı kurtarıyorlar. Şu an bakınca 3 takım düşme ihtimali var Ümraniyespor düştü İstanbulspor ve Sivasspor gerisi kurtarır.
Kasımpaşa kümede kalmaya oynarken hep 2-3 beklenmedik galibiyet alıp fişi çekiyordu, yine becerdiler gibi

Paşa düşme potasında oynamayı iyi bilen takımların başında geliyor tam düşecek denirken her sene 2. yarı kurtarıyorlar. Şu an bakınca 3 takım düşme ihtimali var Ümraniyespor düştü İstanbulspor ve Sivasspor gerisi kurtarır.

Umraniye'nin hala umidi var aslinda.

Benim dusmesini istediklerim; Umraniye ve Pasa idi. Plase, Suvas, o denklemden yola cikarak umarim Suvas gider diyorum. Seneye bu ceteye bir de Rize eklenecek.

Umraniye'nin hala umidi var aslinda.

Benim dusmesini istediklerim; Umraniye ve Pasa idi. Plase, Suvas, o denklemden yola cikarak umarim Suvas gider diyorum. Seneye bu ceteye bir de Rize eklenecek.
Ümraniye 3/3 yapsa 39 puan olsa bile düşer. Geçen hafta Başakşehir maçında 90 dakika 10 kişi oynayan rakibini yenemedikleri an bitti. Muhtemelen yarında sahaya yansır.

Buraları oynamak da şampiyonluk gibi ayrı bir yetenek istiyor son yıllara bakınca Antalya, Antep, Kasımpaşa bu 3 takım düşecek gibi gözüküyor ligin sonu yaklaşınca bi bakıyorsun alt taraftan kaybolmuşlar.
Bu ligde ritim tutturan acayip işler yapabiliyor

Transfer yasağı bulunan Kayserispor derme çatma kadrosuyla 49 puan topladı. Transfer yapsalar daha az puan toplayıp kümede kalmaya oynarlardı muhtemelen

Eski Konya yok diyorduk, herifler Kayseri ile aynı puanda ve 6.sırada

Beşiktaş'tan fazla gol atan Karagümrük 9.sırada, şunu kimseye anlatamazsın mesela

Varını yoğunu koyacak işte ankara sonra sırasıyla bizle kayseriyle ve adana demirle oynuyorlar işleri çok zor bu son şansları denebilir çünkü son 3 maçta 0 çekme ihtimalleri epey yüksek bence.

Bizi alakadar etmeyen maç Ankaragücü her türlü bizi yenmek zorunda aşağısı kaynıyor

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt