SL 22/23 H:35 | Ümraniyespor 1-2 Ankaragücü | MS | 21 Mayıs - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 22/23 H:35 | Ümraniyespor 1-2 Ankaragücü | MS | 21 Mayıs

Ankaragücü'nün kazanmasını istedik. Ama kaybetselerdi bizim maçta kazanmak zorunda olacaklardı ve baskı altında risk almaları gerekecekti. Ama şimdi biz kazanmak zorundayız ve onlar rahat olacaklar. Kendilerini göstermek isteyecekleri bir maç olacak. Bakış açısına göre işler değişiyor.

Yorumlara bakıyorum da kaç saatir veya gündür biri bilmezse Ankaragücü mancity felan zanedecek bu kadar korku endişe neden içlerinden geçeriz rahat olun biz diğer takımlara benzemeyiz.

Ankaragücü'nün kazanmasını istedik. Ama kaybetselerdi bizim maçta kazanmak zorunda olacaklardı ve baskı altında risk almaları gerekecekti. Ama şimdi biz kazanmak zorundayız ve onlar rahat olacaklar. Kendilerini göstermek isteyecekleri bir maç olacak. Bakış açısına göre işler değişiyor.

Gayet mantıklı strese girmeleri bize yarayabilirdi..
Ama bence rahat yeneriz

Ankaragücünden korkacaksak avrupa maçlarında ne yapabiliriz?Yüreğini ortaya koyup kazanacaklar başka çare yok.

Bizim şampiyonluk hesabımizdan tamamen bağımsız yazıyorum İnşallah a.gucunu yenip hesapsız kitapsız defteri düreceğiz..

Bugün başak antalyayi haftaya da giresun da tsyi yenerse Antalya ateş hattında kalıyor..Her türlü kiclarini yirtacaklar fenere karşı.. Alt sıralar çok karışık ben Giresun kesin gider diyordum da kendi ellerinde düşüp dusmeyecekleri

Ümraniye düştü
Diğer 2 aday bence giresun ve sivas
Giresun trabzonu bir şekilde yenebilirse o gazla bir ihtimal kurtulabilir
Ümraniye zaten düştü, antalya da son haftaya düşmeyeceği krsinlrşirse ordan da puan alabilir
İnşallah sivas düşer
Garanti puanlar eklenmiş, kalan maçları gösteren durum şu şekilde:

Alanya 41 - kasımp - trabzon
Kasımp 40 - alanya - bjk - karagümrük
Antalya 40 - başak - fener - giresun
Ankara 39 - galata - kayseri - adana
İstanbul 38 - adana - ümraniye
Sivas 37 - konya - kayseri
Giresun 34 - trabzon - ümraniye - antalya
Ümraniye 30 - giresun - istanbul

Ümraniye düştü
Diğer 2 aday bence giresun ve sivas
Giresun trabzonu bir şekilde yenebilirse o gazla bir ihtimal kurtulabilir
Ümraniye zaten düştü, antalya da son haftaya düşmeyeceği krsinlrşirse ordan da puan alabilir
İnşallah sivas düşer
Garanti puanlar eklenmiş, kalan maçları gösteren durum şu şekilde:

Alanya 41 - kasımp - trabzon
Kasımp 40 - alanya - bjk - karagümrük
Antalya 40 - başak - fener - giresun
Ankara 39 - galata - kayseri - adana
İstanbul 38 - adana - ümraniye
Sivas 37 - konya - kayseri
Giresun 34 - trabzon - ümraniye - antalya
Ümraniye 30 - giresun - istanbul
renktaş antalya 40 puanda değil yanlış yazmışsın

Üst Alt