SL 22/23 H:33 | Giresunspor 1-1 Fenerbahçe | MS | 7 Mayıs - Sayfa 99 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 22/23 H:33 | Giresunspor 1-1 Fenerbahçe | MS | 7 Mayıs

Adamlar sezon bitecek hala herhangi bir oyun şablona veye ideal 11'e sahip değiller. her maç kaç adam değişiyor. orta sahada ismail diye bi herifle yandaş'ı yan yana
11'de oynatıyor ve maçın 60.dakikasında komple merkezi değiştiriyor. oyun aklını ve gücünü yansıtması gereken bölge orası ama her maç random gol atan hücum/orta saha adamı hariç sürekli önden 5 adam değiştirerek hakemlerle bir şeyler elde etmeye çalışıyor (istisna olarak yenik durumdaysa bozuk sol beki değişiyor). şöyle bir oluşuma şampiyonluk kovalattıranlara yazıklar olsun demek lazım.

Erman gol icin ne dedi?
Bein de ofsayt dedi. Gerci cizgi cekilse buyuk ihtimal geride.
Bu arada 93. dakikada penalti olmaliydi dediler. Neymis fenerliler itiraz etmedi ama etmeliydiler filan ( gerci fenerliler itiraz etmeliydiler filan deyince sinirle kapattim) Bu arada pozisyon ozetlerde yok. Istek uzerine yayinlatti 😁

Biraz apo kerim'i izledim bu kötü takım nasil Galatasarayin 2 puan gerisinde olabilir anlamıyorum diyor. Ulan 20-30 puanı hakem şikesiyle, 15-20 puani da futbolcu-td sikesiyle aldiniz. Herifin şu kurdugu cumle şikenin kaniti. Nasil oluyor anlamıyormuş. Anlamazsınız.
ben de izledım, gs 14te 14 yaptı diyor, 15 puan falan önde olması lazımdı vb dedi

Üst Alt