SL 22/23 H:33 | Giresunspor 1-1 Fenerbahçe | MS | 7 Mayıs - Sayfa 100 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 22/23 H:33 | Giresunspor 1-1 Fenerbahçe | MS | 7 Mayıs

Erman gol icin ne dedi?
Bein de ofsayt dedi. Gerci cizgi cekilse buyuk ihtimal geride.
Bu arada 93. dakikada penalti olmaliydi dediler. Neymis fenerliler itiraz etmedi ama etmeliydiler filan ( gerci fenerliler itiraz etmeliydiler filan deyince sinirle kapattim) Bu arada pozisyon ozetlerde yok. Istek uzerine yayinlatti 😁
Artık penaltıyı hakemler bitti
Hakem yorumcuları mı arıyor
9 hafta vara gidilmedi maçlarımızda
Giresun Trabzon Kayseri Antep ne penaltılarımız gitti o periyotta

Ulan bi gün ölüp gideceğiz yeminle.. bu sene allahın izniyle bi şamp olalım vala ara verecem artık:) inanın her yerim ağrıyor stresten kendimi acayip kasıyorum… offf of şükür yarabbi

Reis inan aslında hiçde bu kadar zor olmazdı.Biz transferde çok hata yapıyoruz..Planlamada çok hata yapıyoruz..biz şikeci fbjkden çok farklıyız..kadroda İki,üç kaliteli transfer olduğu zaman,ciddi revizyon yaptığımız zaman direk şanpiyonluğa oynuyoruz hatta en büyük aday oluyoruz.bu diğer takımlarda yok.
Şu transferde başarı oranını bir yüksek tutabilsek çok rahat şampiyon olacağız..

Tüm bunlara rağmen bu şerefsiz mhk ve bazı hakemlerin tutumu olmasa gene bu kadar zorlanmazdık.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Şu Fener'deki yerli kaleci aşı tutma başarısı nedir ya?

Kötü ötesi bir kaleci olan Eğribayat, 2 haftadır uçanın kaçanı tutuyor.

Haydi özüne dön lennnn :ddd

Neye sallayıp en sonunda uydurdu ofsaytı yüzsüz herif?

Bu bünyamin tam bir fener yalaması.Biliyoruz eskiden o şerefszin yönettiği fener maçlarınıda.

İtici beş para etmez bir adam..
Bunları rahat bırakmayacaksın arkadaş..bunların kafasını ezeceksin..şerefsiz ahmet çakar çakması.

Biraz apo kerim'i izledim bu kötü takım nasil Galatasarayin 2 puan gerisinde olabilir anlamıyorum diyor. Ulan 20-30 puanı hakem şikesiyle, 15-20 puani da futbolcu-td sikesiyle aldiniz. Herifin şu kurdugu cumle şikenin kaniti. Nasil oluyor anlamıyormuş. Anlamazsınız.

Ama işte orada soytarının yerine gerçek Galatasaraylı çatır çatır konuşan Galatasaraylı olsa lafı koyup hepsini morartırdı..
Ama yok..birkaç kişi dışında adam gibi Galatasaraylı yorumcu yok.

Üst Alt