SL 22/23 H:32 | Sivasspor 1-3 Fenerbahçe | MS | 29 Nisan - Sayfa 86 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 22/23 H:32 | Sivasspor 1-3 Fenerbahçe | MS | 29 Nisan

MS

• 1

Kullanılan: 21 36.2%
  • X

Kullanılan: 17 29.3%
  • 2

Kullanılan: 20 34.5%

• Kullanılan toplam oy
    58
  • Anket kapatılmış .
Sivas fenere para karşılığı maç satmaya alışkın bir kulüp. Bir fahişeyi bedenini sattığı için suclayamazsiniz. Meslekleri bu sivastaki fahişelerin. Buna ses çıkarmayan, çanak tutan pembe gömlekli satıcı kılıklı TFF'ye söz söylemek gerekir. Yarın o pembe formalı Ali sansalanida gorucem. Maçın içine edeceği bu maça atanmasından bile anlaşılıyor. İnce incede değil kalın kalın dograyacak bizi. Ama Allah'ın izniyle o kupa Muslera'nın elinde kalkacak havaya ve biz göreceğiz. Bu tarz olayları tahmin ettiğim için izlemedim maçı. İyikide izlememisim

Tehlikenin farkında mısınız? Ali koç tekme tokat kulüpten kovulmak üzere ve son kozu.
Planı ne mi çok basit bizim stada kupa kaldırarak rövanş alan başkan olmak.Öyle bir fixtür ki bunun için çok uygun.O maça kadar her maçı gerek hakem gerek oyuncu üstünden ayarlayıp alacak.Bize de türlü zorluklar çıkaracak hakemler.
Son maçta bizim sahada kupa almak tek hedefi bu.Ve öyle gözü dönmüş ki 6 puan gerideki takımı için bizi şampiyon yapmamak mı hedefiniz diyebiliyor tff ye.Sen zaten gerideki takımsın rezil herif.
Yahu kardesim, her mac icin ayni seyi diyorsunuz. Eminim Istanbulspor maci icin de demissindir. fb puan kaybeder bence. Hele Valencia'nin sakatligi 2-3 mac kacirmasina sebep olursa, puan kaybi yolda.

Yahu kardesim, her mac icin ayni seyi diyorsunuz. Eminim Istanbulspor maci icin de demissindir. fb puan kaybeder bence. Hele Valencia'nin sakatligi 2-3 mac kacirmasina sebep olursa, puan kaybi yolda.
Evet her maç için diyorum.80 de gol yiyip kazanıyorlar 2 yiyorlar 3 atıyorlar yetmiyor penaltı veriyorlar yetmiyor rakibe kırmızı kart veriyorlar.İstanbul maçı şapkadan tavşan çıktı.O maçın berabere bitmesi mucizeydi kimse beklemiyordu (ki golü yediler ondan sonra 6 7 dakika daha uzattı hakem maçı).Ama başak öndeyken hepimiz fener bir şekilde alır dedik ki hakem bastı kırmızıyı verdi faulleri yüklendiler aldılar Ankaragücü maçı yine öyle 80 de yediler yine kazandılar.Ümraniye maçı 85 de attılar 90 da rakip attı hakemin iptal edeceğini hepimiz biliyorduk etti aynı hakemin fenere penaltı vereceğini biliyorduk.
Yani güzel kardeşim hiçbir maçları sağlı sollu ataklarla rakibi boğarak kazanılmış 3 puanlar değil her maç bir alavere dalavere.Çekirge haftalardır sıçrıyorsa Ali koçun hakemlere baskısı sebebiyle.Valencia çıktı 3 attılar.Yarın oynamaz yine kazanırlar.Sezon başında rakibi boğup aldıkları bazı maçlar gibi değil son 7 8 maçları.Sürekli bi ittirme kayırma ile kazanıyorlar.Yarın Giresun ya da başka birtakıma yenilirlerse hakemin yapacağı bişey kalmamıştır ondan yenilmişlerdir.
Çok şaibeli bir sene bu sene masumane hakettiler kazandılar ile açıklanamaz.

Sivas'ın maç satması bir yana ferdi muazzam katkı verdi şikecilere. Sol bek sağ bek yeri geldi merkez orta saha kanat herifi her yerde kullandılar tüm sezon..
Aslında dikine topla gitmek dışında çok bir esprisi de yok ama işte bizim ligin bugi bu ..
Bir de bu sezon ultra yeteneksiz kanatlar olunca savunma zaafları da ortaya cikmadi

Karagümrük ustumuzden mi geçmiş. Muslera geçmiştir üstümuzden yanlış gördün herhalde. Adamların maç boyu 4 sutu var
İlk yarım saatte Galatasaray gibi büyük bir takımın taraftarı tabelada kendi evinde 1-3'ü görüyorsa rakip içinden e üstünden geçmiş demektir. Leş gibi oynadığımızda takımı översek Fener taraftarından farkımız kalmaz. Eğer bunu istiyorsan buyur devam. İlk 30-35 dakikadan sonra ise maç tersine döndü ama maç 3-3 olduktan sonra Karagümrük öyle bir oynadı ki "Ben istesem sana gol atarım ama uğraşmıyorum" der gibiydi. Fatih Terim'in son zamanlarında kendi evimizde öne geçtiğimiz maçları bir türlü kazanamıyorduk. Bu maç da onun gibiydi son 10-15 dakika. Karagümrük ikinci yarı son 10-15 dakikada oynadığı oyunu oynasa çok farklı bir skor ortaya çıkardı çünkü ilk yarı her istediklerinde gol attılar. Savunma ve kale anlamında büyük dersler çıkarmamız gereken bir maç.
Ya totem yapıyorsun ya fener trolusun. Hep olumsuz ve mod düşürücü yazılarını görüyorum son zamanlarda. Çok dikkat çekiyorsun
Aynen son zamanlarda Fener Valencia ve hakemlerle hiç maç kazanmıyor ve biz mükemmel oynuyoruz. Ben Fener trollüyüm. Ben totem yapıyorum. Yahu adamlar göz göre göre yarışta tutuluyorlar. Ben bunları söylüyorum diye mod mu düşürüyorum. Adamlar göz göre göre Beşiktaş ve Başakşehir maçlarının ardından bizi yakalayacak. Ben mi Fener trollüyüm? Fener hakemler, rakipler ve tek bir Valencia ile yarışta tutuluyor. Biz hangi hafta "Aha Fener bu hafta puan kaybedecek?" dediysek Fener rahat rahat geçti ya da MHK tarafından rahat geçtirildi. Bu puan ortalamasıyla Mart'ta şampiyon olmamız gerekirken adamlar bu hafta puan farkını belki 3'e belki 4'e indirecek ama ben mi düşürüyorum öyle mi? Arkadaşlar bunu anlayalım ki hakemi falan yenemiyorsun. MHK'ya karşı gelsen de hakemler ya Fener'in rakiplerine ya da senin aleyhine kırmızı ve penaltı veriyor. Siz pembe gözlüklerle bakmaya devam. Haftalardır adamlar Fener'i yarıştan kopartmıyor. Geçen hafta Eze'nin yaptığı planlı bir şey değildi. Büyük ihtimalle Eze büyük azarlanıp haşlanmıştır Fener'i katlettiği için. Çünkü planlanan Fener'in bu hafta puan olarak öne geçmesiydi. Ama puan farkı 3 ya da 4'e inecek Eze sayesinde. Bütün planlarını Eze bozdu adamların.

Yine bir Sivas maçı ve yine öne çıkan bir kaleci "performansı".

Aradan 12 sene geçmiş, bu işin içine bulaşmış amatörler şimdi daha organize şekilde hareket ediyorlar. Her şey tıkır tıkır işliyor, sezon öncesinde hesaba katamadıkları tek bir şey var o da geçen sezon ligi 13.bitirmiş Galatasaray'ın bu sene küllerinden doğup bunların acıta acıta içlerinden geçmesi.

Biz değil de başka bir rakipleri olsaydı bu sezon, çoktan şampiyonluklarını ilan etmişlerdi bu organizasyon kabiliyetleriyle.

Evet her maç için diyorum.80 de gol yiyip kazanıyorlar 2 yiyorlar 3 atıyorlar yetmiyor penaltı veriyorlar yetmiyor rakibe kırmızı kart veriyorlar.İstanbul maçı şapkadan tavşan çıktı.O maçın berabere bitmesi mucizeydi kimse beklemiyordu (ki golü yediler ondan sonra 6 7 dakika daha uzattı hakem maçı).Ama başak öndeyken hepimiz fener bir şekilde alır dedik ki hakem bastı kırmızıyı verdi faulleri yüklendiler aldılar Ankaragücü maçı yine öyle 80 de yediler yine kazandılar.Ümraniye maçı 85 de attılar 90 da rakip attı hakemin iptal edeceğini hepimiz biliyorduk etti aynı hakemin fenere penaltı vereceğini biliyorduk.
Yani güzel kardeşim hiçbir maçları sağlı sollu ataklarla rakibi boğarak kazanılmış 3 puanlar değil her maç bir alavere dalavere.Çekirge haftalardır sıçrıyorsa Ali koçun hakemlere baskısı sebebiyle.Valencia çıktı 3 attılar.Yarın oynamaz yine kazanırlar.Sezon başında rakibi boğup aldıkları bazı maçlar gibi değil son 7 8 maçları.Sürekli bi ittirme kayırma ile kazanıyorlar.Yarın Giresun ya da başka birtakıma yenilirlerse hakemin yapacağı bişey kalmamıştır ondan yenilmişlerdir.
Çok şaibeli bir sene bu sene masumane hakettiler kazandılar ile açıklanamaz.
Ben de diyorum ki sapkadan tavsan cikmadi. fener kotu oynuyor, kotu bir takim. Hakemlerle ilerlediler evet ama, daha cok surpriz skor olabilir. Sabir. Boyle panikle bir yere varilmaz.

Üst Alt