SL 22/23 H:32 | Sivasspor 1-3 Fenerbahçe | MS | 29 Nisan - Sayfa 85 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 22/23 H:32 | Sivasspor 1-3 Fenerbahçe | MS | 29 Nisan

MS

• 1

Kullanılan: 21 36.2%
  • X

Kullanılan: 17 29.3%
  • 2

Kullanılan: 20 34.5%

• Kullanılan toplam oy
    58
  • Anket kapatılmış .
Bu kaleci kalecinin yediği golleri az çok benim gibi amatörde olsa geçmişinde kalecilik yapmış arkadaşlar varsa net bir
Şekilde anlamıştır hangi amaca hizmet ettiğini

Mide bulandırıcıydı

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kaleci çıkmamış .Yani canı isterse çakar isterse çakmaz ben kimim ki demiş.Açıklamyla işareti verdi biz anladık.Ali maçı sattı bahanesi de buydu.Ben ama sattığını anlayınca hemen değiştirdim.Diyor aferim Riza sana

“Sonra Valencia'nın sakatlandığı pozisyonda Ali Şaşal da sakatlandı. Çıkması lazım, çıkmıyor. Ağrılı ağrılı oynuyor. Devre arasında ayağım kötü diyor, çıkıyor.”

Bu nedir, bu bir itiraftır, bu bilerek 3 gol yedi, görevini tamamlayınca çıktı demektir.

Gerçekten sezon sonu bu sezonla ilgili bir soruşturma başlatılsa aklıma ilk bu maç ve bu ahlaksız kaleci gelir.

Uefanin 5 büyük hariç bütün diğer ligler için 1er adam belirlemesi lazım sezon sonu da o liglerde dönenler açıklanmalı. Başlarım yerel yönetime demesi lazim.

Güvendim size

Hani Züvas son haftalarda formdaydı

Böyle kötü takım görmedim

Kalede bir davar

Forvette koşmaktan aaciz, belini döndürmeyen bir sığır

Bu neydi şimdi

Sivas potada olsaydi en kotu beraberlik gelirdi.
Sahsi fikrim Giresun maci son olur. O maci da kazanirlarsa bir daha puan kaybi olmaz. Ts zaten bitik, Antalya da rahat.

Üst Alt