SL 22/23 H:32 | Sivasspor 1-3 Fenerbahçe | MS | 29 Nisan - Sayfa 87 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 22/23 H:32 | Sivasspor 1-3 Fenerbahçe | MS | 29 Nisan

MS

• 1

Kullanılan: 21 36.2%
  • X

Kullanılan: 17 29.3%
  • 2

Kullanılan: 20 34.5%

• Kullanılan toplam oy
    58
  • Anket kapatılmış .
İlk yarım saatte Galatasaray gibi büyük bir takımın taraftarı tabelada kendi evinde 1-3'ü görüyorsa rakip içinden e üstünden geçmiş demektir. Leş gibi oynadığımızda takımı översek Fener taraftarından farkımız kalmaz. Eğer bunu istiyorsan buyur devam. İlk 30-35 dakikadan sonra ise maç tersine döndü ama maç 3-3 olduktan sonra Karagümrük öyle bir oynadı ki "Ben istesem sana gol atarım ama uğraşmıyorum" der gibiydi. Fatih Terim'in son zamanlarında kendi evimizde öne geçtiğimiz maçları bir türlü kazanamıyorduk. Bu maç da onun gibiydi son 10-15 dakika. Karagümrük ikinci yarı son 10-15 dakikada oynadığı oyunu oynasa çok farklı bir skor ortaya çıkardı çünkü ilk yarı her istediklerinde gol attılar. Savunma ve kale anlamında büyük dersler çıkarmamız gereken bir maç.

Aynen son zamanlarda Fener Valencia ve hakemlerle hiç maç kazanmıyor ve biz mükemmel oynuyoruz. Ben Fener trollüyüm. Ben totem yapıyorum. Yahu adamlar göz göre göre yarışta tutuluyorlar. Ben bunları söylüyorum diye mod mu düşürüyorum. Adamlar göz göre göre Beşiktaş ve Başakşehir maçlarının ardından bizi yakalayacak. Ben mi Fener trollüyüm? Fener hakemler, rakipler ve tek bir Valencia ile yarışta tutuluyor. Biz hangi hafta "Aha Fener bu hafta puan kaybedecek?" dediysek Fener rahat rahat geçti ya da MHK tarafından rahat geçtirildi. Bu puan ortalamasıyla Mart'ta şampiyon olmamız gerekirken adamlar bu hafta puan farkını belki 3'e belki 4'e indirecek ama ben mi düşürüyorum öyle mi? Arkadaşlar bunu anlayalım ki hakemi falan yenemiyorsun. MHK'ya karşı gelsen de hakemler ya Fener'in rakiplerine ya da senin aleyhine kırmızı ve penaltı veriyor. Siz pembe gözlüklerle bakmaya devam. Haftalardır adamlar Fener'i yarıştan kopartmıyor. Geçen hafta Eze'nin yaptığı planlı bir şey değildi. Büyük ihtimalle Eze büyük azarlanıp haşlanmıştır Fener'i katlettiği için. Çünkü planlanan Fener'in bu hafta puan olarak öne geçmesiydi. Ama puan farkı 3 ya da 4'e inecek Eze sayesinde. Bütün planlarını Eze bozdu adamların.

Yüzde 99 doğru yazmışsın ama bir noktayı es geçmişsin
Hakem destekleri son 2 haftadır kesildi mali koçun federasyon ziyaretinin nedeni de bu.
Ümraniye maçında rakip zayıf ve son dk gol yediler diye çok ağlayamadılar ama o maç nerdeyse 6 aydır ilk kez hakem desteği alamadıkları maçtı.fb öndeyken 10 dk uzatma verildi var mı ötesi?
Keza bizim Karagümrük maçı 6 aydır ilk defa lehimize ciddi hatalar yapıldı.eski düzen olsa ilk attığımız gol iptal edilirdi penaltılar verilmezdi.Sivas maçında o kırmızı kart irfana verilen verilmezdi asla eski düzen bitti bence hakem kararları fabrika ayarlarına döndü.
Cin ali herşeyin farkında.fb hakem desteği olmadan vasat bir takım hocası psikolojik vaka.
Federasyonu ziyaret edip bu ahlaksızca hakem desteğinin devamının istedi.
Bjk maçı sezonun finali bence biz kazandırsak cin ali ve avaneleri için oyun biter.bu maçta da hakemin ortada veya bize yönelik bir yönetimini bekliyorum
İstifa eder yalandan gündem olmak için.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

O kadar sakat var, bir de Valencia sakatlanmis ama sonuca ve oynanan oyuna bak. Emin olun Umraniye olsa rahat yenmisti. Istanbul'da cok takim istemiyordum da keske Umraniye kalsaydi.

O kadar sakat var, bir de Valencia sakatlanmis ama sonuca ve oynanan oyuna bak. Emin olun Umraniye olsa rahat yenmisti. Istanbul'da cok takim istemiyordum da keske Umraniye kalsaydi.
Sivas'in top oynamaya calistigini iddia etmek fazla iyimserlik olur zaten. Özellikle 2.yarida Ferdi ve Rossi disinda sahada futbolcu diyebilecegin kimse yok adamlarda ve rakip kaleye gitmediler.

Yüzde 99 doğru yazmışsın ama bir noktayı es geçmişsin
Hakem destekleri son 2 haftadır kesildi mali koçun federasyon ziyaretinin nedeni de bu.
Ümraniye maçında rakip zayıf ve son dk gol yediler diye çok ağlayamadılar ama o maç nerdeyse 6 aydır ilk kez hakem desteği alamadıkları maçtı.fb öndeyken 10 dk uzatma verildi var mı ötesi?
Keza bizim Karagümrük maçı 6 aydır ilk defa lehimize ciddi hatalar yapıldı.eski düzen olsa ilk attığımız gol iptal edilirdi penaltılar verilmezdi.Sivas maçında o kırmızı kart irfana verilen verilmezdi asla eski düzen bitti bence hakem kararları fabrika ayarlarına döndü.
Cin ali herşeyin farkında.fb hakem desteği olmadan vasat bir takım hocası psikolojik vaka.
Federasyonu ziyaret edip bu ahlaksızca hakem desteğinin devamının istedi.
Bjk maçı sezonun finali bence biz kazandırsak cin ali ve avaneleri için oyun biter.bu maçta da hakemin ortada veya bize yönelik bir yönetimini bekliyorum
İstifa eder yalandan gündem olmak için.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Beşiktaş maçı sonrası ne yorum yapasım ne de futbol takip edesim var. Mahvoldum.

Üst Alt