SL 22/23 H:20 | Ümraniyespor 1-2 Fenerbahçe | MS | 23 Ocak - Sayfa 96 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 22/23 H:20 | Ümraniyespor 1-2 Fenerbahçe | MS | 23 Ocak

Ben bir pozisyon vardı kırmızı diyordum, dediğim de o attığım fotikmiş zaten. Başka bulamadım...Apo bir omuza çıktı diye kırmızı vermediler mi şimdi ayaklar es geçiliyor. Bizim maçta da yapıyorlar bazen. En nadiri de bizde denk gelir ki kartta yemişizdir. Kardeşim şu maçları adam gibi yönetin ya. Aynı pozisyonlar için nasıl hem öyle hem böyle diyorsunuz.

Bırakın GSliliğimi bir futbol sever olarak fbnin futbolunun şampiyonluk için yeterli olduğunu aranızdan düşünen var mı?

Kaos, panik hakim. Ayaklar yere sağlam basmıyor. Kendilerine güveni yitirdiği için; dersi zayıf olan öğrencinin takdir alacağım ben, eğer siz bana üç verirseniz hocam diyen, çaresizlikle de hakemin gözlerinin içine bakan ve onları zorbalamaları dışında bir şey izlemedim.

Nereye kadar fener?
Kötü oynuyorlar ve derbiden sonra oynanan her macta ittirildiler. Buna ragmen üretmekte ve bitirmekte zorlanan bir Fener görüyoruz. Deplasmanda yendikleri takimlara bakinca lig tablosunda en fazla puana sahip takimin Ankaragücü oldugunu görüyoruz 22 puanla.

Biz haric kalan deplasmanlara bakarsak;
Adana Demir 34
Kayseri 26
Alanya 25
Karagümrük 22
Basaksehir 37

puana sahip ligde ve ic sahada fena bir performans göstermiyorlar.

Kolay deplasmanlar olarak görünen takimlar ve puanlari:
Sivas 18
Giresun 21
Hatay 17

Takildiklari deplasmanlar ve o takimlarin simdiki puanlari:
Konya 27
Besiktas 35
Trabzon 35

Sivas, Giresun ve Hatay deplasmanlari 32-33-35.haftalarda.

Gaflete düşen ojektif arkadaşlarımız için mercek kullanılmış.

ilk faulü verse ümraniye tehllikeli bi serbest vurus kullanacak.orta hakem de köpek cıkmıs.sabaha kadar konussak bişey değişmeyecek.maç 10:00 da bitmiş.4 saattir bunların hakemle aldıgı macı konusuyoruz.en kötüsü de fbliler biz daha heves etmezken sampiyonluk hayaliyle uyuyacak,bjkliler 10 puan geriden türküler söylüyo zaten.bu hakemler ardımızda olsa bende sampiyonluga inanırdım fbliler gibi,nasıl olsa gol yesende bişey bulup iptal ediyolar

Kötü oynuyorlar ve derbiden sonra oynanan her macta ittirildiler. Buna ragmen üretmekte ve bitirmekte zorlanan bir Fener görüyoruz. Deplasmanda yendikleri takimlara bakinca lig tablosunda en fazla puana sahip takimin Ankaragücü oldugunu görüyoruz 22 puanla.

Biz haric kalan deplasmanlara bakarsak;
Adana Demir 34
Kayseri 26
Alanya 25
Karagümrük 22
Basaksehir 37

puana sahip ligde ve ic sahada fena bir performans göstermiyorlar.

Kolay deplasmanlar olarak görünen takimlar ve puanlari:
Sivas 18
Giresun 21
Hatay 17

Takildiklari deplasmanlar ve o takimlarin simdiki puanlari:
Konya 27
Besiktas 35
Trabzon 35

Sivas, Giresun ve Hatay deplasmanlari 32-33-35.haftalarda.

Nokta analiz olmuş. Özellikle son hafta oynayacağı takımlar dip mücadelesinde olacağından işler karışacak. Hatır gönül işi olmaz yani, can derdinden.

Adana, jk, tekrar ts ve bizim maçta kayıp bekliyorum. Bu da yeterli esasen. Başak'ı içerde zar zor yendiler. Deplasmanda zorlanırlar. Şöyle bakınca bu futbol gerçekten kötü, yetersiz ve yetmez. Otorite gitmiş Jesus'da. Sistemi taraftar isteğine göre değiştirdi. Karşılığında da onlardan bana göre "intikam amaçlı" Arda'yı aldı. Bu da bir savaş. Dikkat ettiniz mi maç içi bilmem, Emre ve Batsu didisti. Hem de oyun devam ederken. Stres, baskı bir yönlü değil ki fb için. Çünkü bizle amacı en kötü farkı korumak ama geriden gelenleri de savurmak istiyor. İkincilik cidden en arada kalmışlık durum olabilir. Çünkü her an her şey olabilir. Şu futbolla bir zor lakin şu oyunla ben fb ikinci kalır diyemiyorum. Lig bittiğinde dört beş de olsa neden demem.

bu kodumun takımı bi tane maç oynuyor maçtan sonra itlikleri konuşuluyor, rezilsiniz.
ya işte vasficim şampiyonluk işleri sabır işi.sezon sonunda sampiyon olursak,bu anların bile degerini bilmen gerekiyor.neden ?çünkü adalet yerini buldu diyeceksin,bunlar sezon içinde yarıstan koptuklarında ve sampiyonluk geldiğinde.her an önemli şampiyonluk yolunda,had bildireceksin çünkü.

biz 4.yıldızı takarken bunlar son 6 haftada mersinde son dk kaleci hatasıyla,balıkesiri içerde sidik zoruyla 4-3,sivası deplasmanda yine son dk golüyle yenmişlerdi.sabredeceğiz mecbur,eğlenceye az kaldı

Oha bu faul değil mi? Yüzel gelen her el faul çalınmıyor mu? Pozisyon tekrarlarında bu dolaşmıyor, geraldonun driblingi dolaşıyor. E haliyle de o pozisyon faul değil, hakem varda bu pozisyonu izlemedi mi?

Yüze gelen pozisyondan sonra top hakimiyeti ümraniyeye tekrar geldiği için incelenmiyor muhtemelen ama aklıma asıl takılan şu

İptal olan golde hakemi VAR a nasıl çağırabildiler acaba hangi protokolde var böyle bir hakları. Hakem hata yapmadı ki pozisyonu gördü ve hafif çekme olarak yorumlayıp devam ettirdi. Bunu anlayamadım açıkcası hakemin yorumuna karıştı VAR daki adamlar

Genel olarak üzerinde fener formasıyla maça çıkan bir hakem gördük. Ama VAR a gidipde golü iptal etmemesi hakemliğinin sonu olurdu muhtemelen. Bariz çekme varken VAR gel diyorsa o kararı orda değiştirmicek hakem dünyada yok gibi.

Her sene bunların kirli maçları var bolca zaten bu seneye özgü değil. endişe etcek bir durum yok bunlardan bir bok olmaz

Bu maçın var kayıtları derhal açıklanmalı, açıklanmalı ki bize özel bi muamele olmadığı gösterilsin ve sorumlular emekli edilsin. Aksi takdirde ortada adalet diye bi durum olmaz çok bağıranın güçlü olanın sözünün geçtiği bi yer olur

SM-A505F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Madem jk ve bizimki açıklandı. Bir kereliğine mahsus fbde verilmeli. Adaletliler yaa sözüm ona!

Bunlari gormezden gelirsek sampiyonlugu kaybederiz. Bu organizasyona karsi istersen Bayern ol, elbet bir deplasmanda bir yerde takilir puan kaybedersin adamlar hakemle art arda kazanirken.

Bjk elimizden averajla sampiyonluk aldi, o sezon saysaniz sezon icinde hakemler sayesinde +15 puan almislardir. Yönetim bunlarin onune gecmezse isimiz zor.

Üst Alt