SL 22/23 H:20 | Ümraniyespor 1-2 Fenerbahçe | MS | 23 Ocak - Sayfa 95 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 22/23 H:20 | Ümraniyespor 1-2 Fenerbahçe | MS | 23 Ocak

Geraldo salağı orada sağ tarafa oynasaymış belki 2-1 ümr öne geçecekti. Samet topa vurduğu için faul yok doğru karar

Ümr golü öncesi de bence net faul o da doğru

Burada konuşulması gereken bence şu pozisyon. Fbli oyuncunun topla alakası yok, hem itiyor hem de ayakla çelme takıyor. Gerçi bundan daha neti sivas depinde bize verilmedi. Buna hiç vermezler sanırım
sametin pozisyonu tek bi acıdan verildiği için şaibeli

Bırakın GSliliğimi bir futbol sever olarak fbnin futbolunun şampiyonluk için yeterli olduğunu aranızdan düşünen var mı?

Kaos, panik hakim. Ayaklar yere sağlam basmıyor. Kendilerine güveni yitirdiği için; dersi zayıf olan öğrencinin takdir alacağım ben, eğer siz bana üç verirseniz hocam diyen, çaresizlikle de hakemin gözlerinin içine bakan ve onları zorbalamaları dışında bir şey izlemedim.

Nereye kadar fener?

Okadar kolay gol iptali olmamali. Sonucta sert bi faul yok ortada, hakem faul görmediyse inisiyatifine birakacaksin. Ama ne yapmak istedikleri belli. Burada ligin kaderiyle oynuyorlar sampiyonu masada belirlemek istiyorlar. Diger tarafta düsmemeye oynayan takim var.

Arkadaşlar bakın

Diğer takımdaki kişiler de emek harcıyorlar
Bu adamların da ailesi var, çocuğu var
Bir insanın umudunu çalmak en büyük hırsızlıktır

Madem böyle çalacaksınız,
Baştan fenere 3 puan verin
Herkes rahat etsin, siz zaten bunun için elinden geleni yapıyorsunuz

Biz de boşuna maçları izlemeyelim
capslock kapalı kalmıs

Kurallar netken nasıl karmaşık hale getiriyorlar inanılmaz ya. Icardi hava topu mücadelesinde ayağa bassa da rakip yine de zıplayabiliyor, bir engel yok ama penaltı iptal. Üstteki posta ve onun gibi çok oldu oyna, ikili mücadele deniyor...

İkincisi Apo'nun mücadelesi omuz omuza olduğu için faul yok ve zaten engelleyen herhangi bir GSlide, üstelik taç kısmına da yakın, yani pozisyon rakip için tehlike oluşturacak bir noktada da değil. Üstelik iki adamda ayakta. Avantaj doğru karar, bugün bakıyorum, golden önce iki fbli biri rakibi perdelerken diğeri dirsek ile itiyor, top avantajı Ümraniye'nin, amaç engellemek ama bununla aynı karar.

İrfan'ın ceza sahası müdahalesi ve Batsuya yapılan da eş değer. Biri faul. Gol iptal. Diğeri ceza sahası içi, normal mücadele. (ikisi de ağır karar olur demiştim. )

Dün Antalya'lı oyuncu atıldı. Jk iki kere aynı hareketi yapıp sarıyla yırttı.

Hafta içi TSye verilen penaltı ve sanırım maçlarında çıkmayan kırmızı.

İşin cılkı çıktı. Tarafsız olarak yazıyorum hepsini de. Bunların hepsi aynı anda doğru olamaz.

Üst Alt