⚽ SL 20/21 H:41 | Denizlispor 1-4 Galatasaray | MS | 11 Mayıs - Sayfa 152 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Besiktas cok iyi dusunmus bence bizim taraftar bile sorgulamiyor cunku Bjk nasil 7 tane atar Hataya diye cunku Averajlik bi durum yok diyorsun.Ama Adamlar Gs'ye yenilirsek sonra diger hafta yenilsek bile Averajla aliriz deyip Hataydan mac satin aliyorlar .O Maci satin aldilar kimse bjk cok iyiydi cart curt muhammedlerine girmesin .O maci satin aldilar.Yillarca bize iftira atan bi takim bu Tinerciler.Dun Turgay bile utanmadan Zaladin intikamini alacaz diyor..Şiketaslilar sizi

Durup durup şu kaçan penaltı geliyorum aklıma.
Bu kadar disiplinsizlik, kontrolü yitirmişlik ve başı boşluk olamaz

Sırf akbaba gol atsın da sözleşmesini uzatırken eli kuvvetli olsun diye ona kullandırdi başka hiçbir açıklaması yok.

Akbaba yerine daha yeni penaltıyı gole çevirmiş Babel kullansa 3-0 devreye gireceğiz.

İkinci yarıya da; sahada sürenerek oynayan akbaba ve arda yerine Onyekuru ve emre Kılıç'ı alarak oyuna başla rakibin arkasına koşu yaparak farkı 5-6 'ya çıkarmak içten bile değildi.

Bunları yapsak şimdi kargalar fark atmanın hesabını yapıyordu :(

Emre'de gol atsin amatorlugu yüzünden cumartesi sikintili gececek. Sanki sampiyonlugu coktan ilan etmisiz formalite macinda Akbaba'da gol atsin sevinsin diyoruz. Tek golle şampiyon belirlenebilir haberleri yok heralde. Biktik bu amatorlukten. Yine de şampiyon olacagimiza inaniyorum. Ama illa zora sokacağız kendi ellerimizle.

Denizli de küme düşmesi kesinleşmiş Ali Yavuz'u sağbek oynadığı takımı 6/7-0 yeseydik ben de umutlu olurdum ama şu an çok çok zor kendimizi kandırmayalım. Bence beklentiye de girmeyelim, bakıyorum piyasaya GS şampiyon kesin diyenler türemiş, hepsi deli gibi bastırıp arkada açıklar vererek yenilme izi bekliyor. Bu maç 1-0 olsun bizim olsun maçı he olurda bjk Bi mallık yapıp puan kaybederse kutlamasını yaparız.
MAR-LX1M cihazımdan
Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt