⚽ SL 20/21 H:41 | Denizlispor 1-4 Galatasaray | MS | 11 Mayıs - Sayfa 151 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Halil'in penaltı pozisyonunda hakem var'a gittikten sonra dikkatinizi çekti mi?

Var'da el olduğunu görüp penaltıyı işaret etmeden önce ekrandan hemen dönerken küfür ediyor hakem bir nevi serzeniş gibi çok güldüm.. hay AMK gazetesi ya der gibi bir ifadesi vardı.Tabii kararın penaltı olmasına kızdığından değil var'a gidip karar değiştirmenin verdiği bir serzeniş kendi kendine ..

Adamlar bize yillarca sikeci dedi, kume dusen takima bilmem kac tane gol attik diye, ama simdi aynisini onlar yapti bizim taraftar diyor yok şike degil Biz lig sonuncusuna 4 taneyi zor attik adamlar ligin iyi takiminlarindan birine 7 tane attilar macta zaten herseyi garantiye aldilar, şikenin babasini yaptilar o macta, Averajlar sampiyon olurlarsa Burunlarindan gelsin o sampiyonluk.

Maçı tekrar izledim şimdi herkesin gözünden kaçmış.
Onyekuru tam 80. dakikada düşürülüyor penaltı kararı çıkıyor
Penaltının tekrarı var'a git gel, kırmızı kart, rodallega'nın oyundan cıkması vs. vs. derken 86:40 gibi santra yapılıyor.

Bu maçın hakkı +6 dakika olmamaliydi, 9 oyuncu degisikligi var zaten. En az 10 dakika çıkmalıydı ama nerede o yürek. Belki 1 gol daha sıkıştırabilirdik

Maçı tekrar izledim şimdi herkesin gözünden kaçmış.
Onyekuru tam 80. dakikada düşürülüyor penaltı kararı çıkıyor
Penaltının tekrarı var'a git gel, kırmızı kart, rodallgega'nın oyundan cıkması vs. vs. derken 86:40 gibi santra yapılıyor.

Bu maçın hakkı +6 dakika olmamaliydi, 9 oyuncu degisikligi var zaten. En az 10 dakika çıkmalıydı ama nerede o yürek. Belki 1 gol daha sıkıştırabilirdik
Burada çoğu kişi de en az 9 dakika dedi ama hakemler tepkilerden korktuğu icin 6 dakika verebildi.

Gscimbom mobil

Mucize gibi bisey olmus ama bazilari sirf Terim nefreti yuzunden biseyler soylemeye aglamaya calisiyor.Şu haftalarda hocanin karsisinda duracak Adam yok sunu kabullenin ne kadar eskisi gibi olmasa bile bu hali bile rakipleri urkutuyor.Adam, cikar alkislariz dedi. butun ivmeyi bize cevirdi.Bu bile Yetti.

biz fb bu futbolla nasıl şampiyonluk yarışı içindeyiz şaşıryorum açıkcası
Fbye dosedik,Trabzona dosedik,Bjk ye dosedik butun rakiplere dosedik asil sampiyonlugu coktan garantilemeliydik bile neyin futbolundan bahsediyorsun kritik butun maclari aldik.Olur olmadik puan kayiplari yaptik Oda bireysel hatalar ile ona ragmen ligin en az gol yiyen takimiyiz en cok gol atan takimlarindan biriyiz.

Yavas yavas anliyorum Burdaki Ft dusmanlarinin cogunun dun Bjknin kazanip bizim puan kaybetmemizi bekliyorlardi ama olmadi.Tam tersi oldu simdide nasil fark atamamissiniz nasil 7 tane atamamisiz derdine dusmusler .Ilk yarida kendi sahamizda bile adamlara 7 tane atamadik.7 Tane 8 tane atmak icin bjk gibi Hatayi satin alman lazim .Haftaya 5 atip sampiyon olsak bile way efendim Averaaj ile sampiyon olduk ben buna sevinmem diyecek Adamlar cikar.Bakiyorum diger sayfalarda forumlarda her yerde herkes mutlu haftayi sabirla bekliyor.Burdaki Ft dusmanlarinin yuzu kan ağliyor resmen.Biz buraya gedirdik bu ise haftaya biz macimizi kazanalim sampiyon olmassakta olur.

AĞLAMAK İSTİYORUM YAHU AŞIĞIM BU TAKIMA
Senin gibi Gercek cimbomlulari gormek, mutluluk verici, sen sevincekten aglamak istiyorsun Ft dusmanlari sinirden aglamak istiyor suan.Ulan Ft diyorlar ne yaptin ne ettin takimi sampiyonluk potasina soktun.Bize altin tepsife firsat sutmus rakipler ve Biz Denizliye 4 atarak o tepsiyi geri cevirmisiz.Ulan ne tepsisi Gecen hafta Bjkyi kanirta kanitra yenmeseydik, Bu macta Bjklilerin eli ayagina dolasmayacak, bu macida alip sampiyonluk turu atacaklardi. Bjk ye bi caktik karman corman oldular gittiler 10 kisi takimdan gol yediler sirf Gs korkusu yuzunden .Bunu biz basardik kimse bize Altin tepside bisey sunmadi.Futbolcularimizdan teknik ekibimize kadar cok hatalarimiz oldu .Ama en cok Hakkeden takim biziz Buna ragmen son macimizi kazanip sampiyon olamazsak ben takimimi alkislarim.Yapacak bisey yok.Bende cok mutluyum senin gibi Keske butun Gatasaraylilar bugun boyle mutlu olabilse.

Fbye dosedik,Trabzona dosedik,Bjk ye dosedik butun rakiplere dosedik asil sampiyonlugu coktan garantilemeliydik bile neyin futbolundan bahsediyorsun kritik butun maclari aldik.Olur olmadik puan kayiplari yaptik Oda bireysel hatalar ile ona ragmen ligin en az gol yiyen takimiyiz en cok gol atan takimlarindan biriyiz.
Zor maçları kazanmakla liderliğe başa baş girilseydi fb eskiden full derbileri kazanıyodu şampşyonluğa özlem duymazlardı sadece biz değil fb zor kolay bütün maçları kaybetti onlar nasıl buralarda bunun tek açıklaması var acayip kalitesizlik.

Herkes bir şey tutturmuş bu maç fark olmalıydı diye ama bir şeyi atlıyorsunuz...

Bu maç eğer ki 0-5 gibi skoru dk 70 gibi bulsaydık ben beşiktaşın yenileceğini düşünmüyordum tam tersi kontrollü oynayıp 1 puan iyidir hesapları yapacaklardı zaten maç kenardan 1-2 olduğu haberleri gidiyordu 1-2 iken beşiktaşın 1 farkına 6 fark gerekiyordu.

O yüzden şöyle olsa böyle olsa geçmişte takılmayın emin olun kenarda tonla hesap yapan adam var 6 atsak beşiktaş berabere kalır bu sefer puan kaybını beklerdik en güzeli oldu beşiktaş golü yedi 1-2'ken 10 dk'da 1-4 yaptık ve mucize gerçekleştirebilecek seviyeye geldik beşiktaşın maçını da izlemeye gerek yok ilk 30 dk'da 3 yaparsın tüm averaj hesaplarını değiştirirsin geçmişe bakmayın önümüze bakalım.

Üst Alt