SL 20/21 H:34 | Fenerbahçe 3-1 Gaziantep FK | MS | 12 Nisan - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu tiyatroya niye ortak oluyoruz ki abi niye çıkıyoruz maçlara yapsınlar sıralamayı oynatmasınlar ligi ya bu hafta neler oldu böyle ya bizim yönetim nerdrie bu işten ne çıkarı var yeter artık ya

Fiksturleri rahat diye güveniyorlar ama küme takımları herzaman en tehlikeli takimlar
Top oynadıkları yok ya, hadi beşiktaş'ta da hakem desteği var da bunlar inanılmaz kopuk az akıllı takım bunları delik deşik eder.
Oyuncuların sakatlıkları da başladı. Üst üste puan kayıpları yaşarlar ha emre ile alabildikleri kadar alsınlar bu sezon bitti ha 2. olmuşşun ha 5 bir fark yok o sıralamada az gözlerine perde insin yine.

ben de bir maçlık söylemiyorum, sezon başından beri hakkını vermiyorlar. çok daha dandik kadroyla 2 maçta üstün oynadık fener'e. ilkini berabere bitirip ikincisini hakemlere rağmen kazandık. orta sahaya takviye barizdi, ismi verilen 3 oyuncu da yönetim tarafından rakiplere ikram edildi, yapacak bir şey yok. tabi yine de geçtim fener'i, beşiktaş kadar itilsek ya da onlar bizim kadar doğransa yine potada olurduk. bundan sonraki tek hedef döve döve 8'de 8 olmalı, sonu bizi nereye götürür onu göreceğiz.
Su saatten sonra biz bir mac kazanir 2 mac kaybederiz 8 de 3 basaridir yeni sezona yeni baskan yebni teknik heyet sart yoksa basari imkansiz

Bu sezon bu berbat ligde izlediğim son maç oldu dahada bu sezon maç izlemeyi düşünmüyorum. Hem hakemlerin iğrenç kararlarından hemde Fener ve Beşiktaş ile oynayan rakiplerin beceriksizliklerinden cidden inanılmaz şekilde daraldım baya sıktı artık. Zaten yoğun bir sınav takvimim geliyorken bu berbat ligi izlemeyi bırakıyorum kim şampiyon olursa olsun istersek 5. bitirelim umruma gelmez daha.

Bu tiyatroya niye ortak oluyoruz ki abi niye çıkıyoruz maçlara yapsınlar sıralamayı oynatmasınlar ligi ya bu hafta neler oldu böyle ya bizim yönetim nerdrie bu işten ne çıkarı var yeter artık ya

Ben o saçma şampiyonluklarını vermelerini bekliyorum. Yapacaklarından eminim artık çünkü. O gün takımı ligden çekmeliyiz.

Haftalardır kazanamayan Gençlerbirliği'ne içeride yenilip dışarıda haftalardır kazanamayan Yeni Malatya'ya puan kaybettiler. Alt sıra takımları daha zorlu bunlar için. Antep biraz açık oynadı zaten bir iddiası ya da korkusu da yoktu .

Renktaslar söyle birsey var galiba.

BJK Sezon basinda, Ödemeleri yapamiyordu, Faturalar ödenmiyordu, TFF heralde bunlara Sampiyonluk verelim yoksa bunlar gidici diyorlar heralde.
FB en cok borc bunlarda bunlarida 2. yapalim Avrupadan para gelsin, zaten Ali Koc veriyor yüklenmiyelim fazla.

GS‘i bosver onlara birsey olmaz gibi bir tavir var.

Besiktas zaman zaman güzel oynadi bunu kabul edelim ama yardimci olunuyor!
Rosiere cikmayan Kartlar, Ellerle atilan goller...

Bugün yine komedi bence böyle bir düsünce acaba olabilirmi ?

@Furkan Korkmaz
@Uğur İz
@Mehmet Mehmetoglu
@Emre Ersoy
@Murat Saylak

Fikriniz nedir ?
biz umurlarında değiliz fb ve bjk itiliyor bu sezon

Ben o saçma şampiyonluklarını vermelerini bekliyorum. Yapacaklarından eminim artık çünkü. O gün takımı ligden çekmeliyiz.
Artık bir tek o kaldı ya 2011de bile bu kadar gözümüze sokmadan yaptılar ya bu sene bizden ses çıkmıyor diye her hafta daha da fantastik şeyler oluyor buna göz yuman herkesin Allah belasını versin

Ta Eylül'de dediğim gibi tam anlamıyla 2010-2011 sezonu gibi suya sabuna karışmayan bir Galatasaray yönetimi. Muhteşem hakem skandalları, kaleciler, maç öncesi rakibe başarı dileyen hocalar.
Bu işin sonu biz maç satacak kadar diye başlayan kişiliksizin 2.bölümü gibi ama hayırlısı.
Daha büyük tiyatroya var. Aynı ligde olmayan takımım şampiyon olsun diyen oyuncunun uyarı aldığı bir diğerinin kadro dışı kaldığı ligde haftaya olan "satış" kelimesinin karşılığı olup 10 sene önceki operasyonun öznesi takımın maçını izle.
Bu ülkede adalet olsa 10 takım küme düşerdi. Ülke nasıl ülkeyse 10 senede bir birileri küme düşecek diye kuralların eğilip büküldüğü bir ülke oldu.
Geçmişinde oyun oynarken kural değişilmez diye savunma yapan bir kulüp ligin bitimine haftalar kala küme düştüğü kesinleşen kulübün götünü kurtarmak için düşmenin kaldırıldığı gün ligden çekilecektir.
Bir ligde düşme yoksa ligin dibi son haftalarda niye savaşsın.
Ligin son 1 ayını hazırlık turnuvasına çevirirsen o futbol zaten boka batmıştır.

İyi oluyor ya her şeyde bir hayır vardır.
Bu sene fenerin arkasında bitirelim ki vasat alışmaya başlayan taraftarımızın da gözü açılsın artık

Adamları ite ite nerdeyse şampiyon yapacaklar..

Futbol oynama özürlü bi takımı sıralamada üstümüze çıktı deniyorum ÇIKARDILAR

Bu kadar kokuşmuş bi lige 1 TL verip izlemem Gider Güldür Güldür İzlerim Daha Tiyatrovari

Caner'in ortalarına 10 senedir ön direkte kafa vurdurulan bir ligde bizim bu kadar az puan almamız garip.Fener'i koparmazlar diyen arkadaşlar tamam Antep'in 1 nizami golü verilmedi (ikincisini de vermek istemedi ama mecburen var verdi top çizgiyi geçtiği için) Fener'e en az 3 sarı (2'si Serdar Aziz)1 kırmızı çıkmadı ama "ya Antep'e ne demeli; maç 0-0 çıkarken top kaptir, maç 1-1 iken Caner'in ön direğe ortasında kafa vurdur, üstüne yüzde yüz 3 pozisyonda (penaltıdan da net pozisyonlar) topu ya kaleciye nişanla ya da auta at . Adı süper,kendisi rezil, yönetimi eyyamci lig takımlarından çok mu şey bekliyoruz acaba? Hakem, federasyon,cart curt demeden iki tempo yapsak dağılacak takımları bir biz yenemiyoruz, hayret!

Hakemi geriye plâna atıp takıma hocaya saldıranlar ne hakemi yaa top mu oynuyoruz diyenler bugün görmüştür bi kez daha yenilecekken hakemle kazanıp 3 puan alan fbyi evet gol atıp hakemi de yeneceksin ama bunu her maç yapamazsın her maç hakemi yenemezsin medya tff hakemler rakipler hepsi karşımızdaydı bu sezon bugün fb yerinde biz olsak bir hafta antebin verilmeyen golü konuşulurdu bu sezon geçti de umarım önümüzdeki sezon masaya yumruğu vuran yönetim hakem doğramalarına isyan eden futbolcu grubu hoca ve takım kadar hakemi de hedef alıp gündem yapacak taraftar olur da bu sezon yaşadıklarımızı yaşamayız

SM-G532F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yalnız Fenerbahçe'de son maçlarda çok şans da var. Antalya maçında 90+8 de Podolski altı pas içinde dışarı vurdu. Bugün Mirallas dakika 89'du sanırım topu dışarı vurdu ceza sahası içinde. Ve bu takımların hangi oyuncuları bu pozisyonları yakalasın deseniz herkes Podolski ve Mirallas derdi cidden çok şanslılar.

Üst Alt