SL 20/21 H:34 | Fenerbahçe 3-1 Gaziantep FK | MS | 12 Nisan - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Her mac 1-0 onde baslasak bizimkiler yine gol yer yine yeniliriz bizim kadro bariz yetersiz ozellikle orta saha kabul edelim gustavo yedek mert hakan sosa ozan var pelkas var bizim orta sahada omer bayram emre akbaba var biz orta saha eksikliginden bu sene basarisiz olduk net 3.olduk seneye bakmak lazim

kadro eksik olduğu doğru ama fener'in de kadrosu kadar fark yaratabildiğini sanmıyorum. bugün haklı kırmızıyı görüp 10 kişi geri düşseler sabaha kadar oynansa bu maçtan puan çıkaramazlardı. mete önce atmayarak, sonra tutarak oyunda tuttu fener'i. biz başarısızız bu sene eyvallah ama üstümüzdekiler de sahada başarılı oldukları için orda bulunmuyorlar.

Amaç zaten her sene Galatasaray'ı yapmamak, yeni bir şey olduğunu düşünenlere de hayret ediyorum. Bu sistemin kurgusu 2010dan beri var zaten. Daha önce 59 öncesi konusunda ve başka topiclerde de o yıldan sonra olanları derleşmiş, maddelemiştim. Tekrar etmeye lüzum yok ondan. Ama biz de ilk kez hiç istemedik olalım. Futbolumuzla ezeceğimize ezildik. E arkamızda bjk ve fb gibi de hakem ordusu yok ki yürü ya kulum diyelim. Hatta sosyal medyada dürüst olan tek taraftarda bizizdir.

Yani Donk için kimse kırmızı olmamalı demez. Ama haklı olarak şunu da der Lens niye atılmadı.
Var hep devreye rakip için girerken bu pozisyon nasıl geçilir....

Bunu sormak için de iyi oynamanıza gerek yok. Kötü de oynasanız hakkınızı aramalısınız.
Defalarca dedim yine diyeyim, futbolda biz sadece rakibi yenmekle mükellefiz.
Hakemi, tffyi bazen siyaseti, sistemi değil. Futbol tanımında da bu ibareler yok zaten.

Fakat bir gerçek var ki biz diğer alanlarda nasıl eksik bırakıldıysak, futboldan da mahrum edildik.
Ortaya bir oyun koyamadığımız için rakibi bile yenemedik. İnanın onu yenseydik, sosyal medya bu kadar ikiye bölünmezdi bugün.
Ortada bir futbol olmuş olsaydı, sıra hakkımızı yiyenlere de gelecekti. Gelemedik. Bastırıldı bu konular.
Önce kendimize bakalım diye diye yuttuk. Sahada iyi futbol oynamanın önemini daha nasıl özetleyebilirim bilemiyorum...

kadro eksik olduğu doğru ama fener'in de kadrosu kadar fark yaratabildiğini sanmıyorum. bugün haklı kırmızıyı görüp 10 kişi geri düşseler sabaha kadar oynansa bu maçtan puan çıkaramazlardı. mete önce atmayarak, sonra tutarak oyunda tuttu fener'i. biz başarısızız bu sene eyvallah ama üstümüzdekiler de sahada başarılı oldukları için orda bulunmuyorlar.
Bir maclik soylemiyorum genel anlamda adamlarda nicelik var nitelik yok bizde hem nicelik hem nitelik olarak orta saha yok belhanda dan sonra hic yok oraya 2 transfer sartti almadik

Bir maclik soylemiyorum genel anlamda adamlarda nicelik var nitelik yok bizde hem nicelik hem nitelik olarak orta saha yok belhanda dan sonra hic yok oraya 2 transfer sartti almadik

ben de bir maçlık söylemiyorum, sezon başından beri hakkını vermiyorlar. çok daha dandik kadroyla 2 maçta üstün oynadık fener'e. ilkini berabere bitirip ikincisini hakemlere rağmen kazandık. orta sahaya takviye barizdi, ismi verilen 3 oyuncu da yönetim tarafından rakiplere ikram edildi, yapacak bir şey yok. tabi yine de geçtim fener'i, beşiktaş kadar itilsek ya da onlar bizim kadar doğransa yine potada olurduk. bundan sonraki tek hedef döve döve 8'de 8 olmalı, sonu bizi nereye götürür onu göreceğiz.

Üst Alt