SL 20/21 H:32 | Kasımpaşa 1-0 Beşiktaş | MS | 4 Nisan - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 20/21 H:32 | Kasımpaşa 1-0 Beşiktaş | MS | 4 Nisan

Tinercilerin boyle kayiplar yasayabilecegini bildigimiz icin sikecileri mutlaka yenmeliler dedik. Simdi sikecilerede umit veriyosun ustelik of karbonat Erol’da yok eline yuzune bulastircak.

Ne olsu Sergen balonu patladımı, über hoca 2 oyuncusu oynamayınca fısladı mı.

Ulan Fatih Terim yarım sezon santroforsuz oynattığı takımı şampiyon yaptı, Sergen bir maç santraforsuzluğa dayanamadı.

Akşam özellikle izledim şampiyon beşiktaşınızın rezil futbolunu. Terimi gömen Sergenciler çıksınlar analiz yapsınlar.

acıkca konusmak gerekirse benzeri topu oynuyoruz fb ile. yani normal bir takımın bu topla sampiyon olma ihtimali sıfır. bizim avantajımız terim in basımızda olması. malca işler yaptık belki son haftalarda telafi edebilirler bunu. inanıyorum.

FB vermez gibi .. verse bile Hakemler yardim eder gibi geliyor bana .

dedigim gibi bu 28. Sampiyonluk konusu var.

Hayirlisi bakalim, zaten biz olursak heralde o 28i kabul ederler :D

Ne olsu Sergen balonu patladımı, über hoca 2 oyuncusu oynamayınca fısladı mı.

Ulan Fatih Terim yarım sezon santroforsuz oynattığı takımı şampiyon yaptı, Sergen bir maç santraforsuzluğa dayanamadı.

Akşam özellikle izledim şampiyon beşiktaşınızın rezil futbolunu. Terimi gömen Sergenciler çıksınlar analiz yapsınlar.
Sergen de Okan da hocamızın anca getir götürünü yapar. Altın çamura düşmekle değer yitirmez.

Üst Alt