SL 20/21 H:32 | Kasımpaşa 1-0 Beşiktaş | MS | 4 Nisan - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 20/21 H:32 | Kasımpaşa 1-0 Beşiktaş | MS | 4 Nisan

Fatih Terime daha da kızdım.

Her aldigin oyuncuyu geldiginden daha kotu olmasina vesile oldugun icin tebrik ederim hocam.

Sene sonu emekliligi cok gorme torununa.
Bi gazla 3 5 hafta bireysel yetenekl3rden ekmek yedik uzun vadede oyuncular birbirine alışınca daha iyi takım olunmsi gerekirken biz dibe gidiyoruz. Bu açıklanamaz bir şey.

GSC Mobile App

Bi gazla 3 5 hafta bireysel yetenekl3rden ekmek yedik uzun vadede oyuncular birbirine alışınca daha iyi takım olunmsi gerekirken biz dibe gidiyoruz. Bu açıklanamaz bir şey.

GSC Mobile App

Danyal 4 yildir ileri giden bir tek Ozan kabak vardi ki o da oynadikca sadece ileri gidebilirdi.

Bizden giden oyunculara bak hepsi daha iyi oynamaya basliyor.

Milli takima bak hepsi avrupada oldugundan iyiler. Adam gibi calistiriliyorlar, gelisiyorlar.

O yuzden GS da yerli teknik adam devri 2 ay sonra kapanmali.

İşte işin içinde olduğumuz için hiçbisey bana imkansız gelmiyor. Diğer taraftan daha bu hafta bile skandal kadro seçimleri aklıma geliyor. Ulan olur diyorum sonra aklıma başka şeyler geliyor olmaz diyorum. Ahh hocan ah ne hallere soktun bizi
a.gücü maçından sonra aklı başına gelseydi yine şansımız yüksekti ama akıl tutulmasından öte bir halde. terimden zaten iyi futbol gibi bir beklentim yok ama etebo gedson u zamanında kenara çekseydi bu halde olmazdık,bizim en büyük sıkıntımız ortasahamız.

Neşteri dün yakacaktık da bugünün anlamı olcaktı, takımı ateşleyen bi gelişme olmadı ki. Haftaya aynı tas aynı hamam, allah kahretsin hoca bari istifa ediyorum deyip takımın yoğun isteği üzere geri dönseydi falan

dün kazanmanın yanından bile geçmedik, neden bu kadar hayat memat yaptınız ki. biz tam kadroyla da çıksak yenilebilirdik hatay'a, hoca 1-2 ufak dokunuşla da hiç şans bırakmadı zaten. biz kaybettiysek rize maçında kaybettik ki buna rağmen geri kalan haftalarda 23-25 puan filan yaparsak şampiyonluk ihtimalimiz var. tabii yine savunma hattının 3'ü birden cezalı olur mu, bir oyuncu gidip sünnette filan virüslenir mi bilmiyorum ama tam kadroya yakın oynayabildiğmiz sürece şampiyonluğun adayıyız. 31 haftada puanların 3'te 2'sini bıraktık zaten, geri kalan 27 puanın 15'ini filan ite kaka alacaksak şampiyon olmamamız gerek.

İşin komik tarafı şampiyonluk için hala büyük bir ihtimal var.

Daha da komik tarafı fb bile şampiyon olabilir.

Bizim için en acı tarafı ise Fatih Terim'in saçma sapan tercihleri. En güvendiğimiz yerden gol yediğimiz için ümitlenemiyorum.

Yoksa bam bam oynasak şu an yazarım 11 maç sonra şampiyonuz diye ama hoca güven vermiyor. Ah hocam ah yaktın bizi be!

Bu şekilde adım adım fb şampiyonluğuna gidilir..

Bizim ruhsuzlardan bişey olmaz bjk ise düşüşe geçti..

Şaka gibi son 2 haftada en azından 2 puan alsak kader bizim elimizdeydi şimdi en avantajlı büyük şikeciler

Aboubakar in eksikliği bu. Her maç şapkadan tavşan çıkarıyordu adam. Eksikliği puan kaybettirir bjkye daha.
FB den korkum yok. Her maç bırakabilirler puan.
Oyun olarak oynayamamizin dezavantajı olsa da yarışta olduğumuz her hafta şampiyonluğa inancım var.

GSC Mobile App

Bana FB‘yi Sampiyon yapip, 4 Yildizi taktiracaklar sorna o 28‘i unutacaklar gibi geliyor

Üst Alt