SL 20/21 H:31 | Beşiktaş 1-1 Fenerbahçe | MS | 21 Mart - Sayfa 81 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 20/21 H:31 | Beşiktaş 1-1 Fenerbahçe | MS | 21 Mart

özcimbomlu ozan tufan golü attı ama bizde o ışık yok maalesef. yine bjk ipi göğüsler. tabii bu ara bizim açımızdan iyi oldu o da ayrı mesele.

Her şeye rağmen şikecilerin yenilmesini isteyenlerin mantığını cidden anlayamıyorum. Bugün tinercilere çelme takmasalardı kalan maçlar her anlamda eziyet olurdu bize lakin şu leş durumumuza rağmen bile acaba diye kendimizce hesaplar yapıyoruz. Neyse sözün özü umarım Allah yardım eder ve kalan maçları firesiz geçip şampiyon oluruz.
Tinerciler tepe taplak giderde, sikeciler sampiyonlugu alirsa neden oldugunu anlarsin renkdas. Tinerciler tepe taklak giderse, karbonat Erol'un eline yuzune bulastirmaya devam etmesine guvenmekten baska caremiz yok.

Tinerciler tepe taplak giderde, sikeciler sampiyonlugu alirsa neden oldugunu anlarsin renkdas. Tinerciler tepe taklak giderse, karbonat Erol'un eline yuzune bulastirmaya devam etmesine guvenmekten baska caremiz yok.
Şikecilerin şampiyon olacağına cidden inanıyor musun hocam? :) Yine saçma salak puan kaybetmeye devam ederler. Tinerciler ise bugün kazansaydı üst mesajlarımda da beyan ettiğim gibi kalan maçlar bizim için eziyet olurdu. Şu an en azından kendimizce hesap kitap yapmaya, olasılıklıları konuşmaya devam ediyoruz. Şahsen Rize maçından önce bile gönlüm şikecilerin kazanmasından yanaydı. Bu sonuç için kendi adıma kötünün iyisi diyebilirim.

O şans yardımı da Alanya maçıyla bitti. Takımda hırs da yok. Şampiyonluk yolundaki bir takım Rize'den yenilen ilk 2 golü yer mi ? Bu bile benim inancımı bitirdi.
8/8 yaptığımız bütün maçlar dahil, son 10-11 haftadır sahada iyi oyun oynadığımız tek bir maç hatırlamıyorum.

Olumsuz pompalamayalım, kötü oynarken kazanmak önemlidir diyerek sürekli oyunun gelişmesini bekledim fakat bu oyuncu grubundan cacık olmayacağını son maçla beraber tamamen anladım.

Taktik disiplin vs. ziyade kadroda çok fazla yetersiz ve beceriksiz oyuncu var. Bir tane kreatif oyuncumuz var o da kurbanlık koyun gibi :) Ne kanatlarında bir ghezzal, ne ortasahanda bir josef ne de bekte bir rosier var... Eldeki oyuncuların ismi var diye kimse kendini kandırmasın, baya çöp bir oyuncu grubu var.

Hatta kış transfer dönemi sonrası takım bayağı geriye de gitti. 4-1-4-1 Oğulcanlı kadro bile daha iyi bir oyun oynuyordu.

Hocayı çok çok sevmeme rağmen kendisine en fazla 1 yıl daha şans verip, sahada yine oyun olmazsa güzel şekilde ayrılmalıyız.

Bjk bugün alsa şampiyonluk gittiği için iyice salardık 4.falan bitirirdik ligi bizim takımı tanımıyor musunuz çok ilginç , bjk alsaydı fb kopsaydı nedir 2.olucaksak bile sonuna kadar gitmek zorundayız bjk gitmemeli önden.

Karbonatın takımı bile geriye düşerken reaksiyon gösterirken Fatih Terim takımının kırılgan olup geriye düştüğü bütün maçları kaybetmesi akıl alır gibi değil.
Dogru bir analiz ancak son macta one gectik, beraberligi de yakaldik. Yani bire reaksiyon verdik. Ancak son yedigimiz 8-10 gol bireysel hatalarin sonucu ozellikle son mac rezalet.

Şikecilerin şampiyon olacağına cidden inanıyor musun hocam? :) Yine saçma salak puan kaybetmeye devam ederler. Tinerciler ise bugün kazansaydı üst mesajlarımda da beyan ettiğim gibi kalan maçlar bizim için eziyet olurdu. Şu an en azından kendimizce hesap kitap yapmaya, olasılıklıları konuşmaya devam ediyoruz. Şahsen Rize maçından önce bile gönlüm şikecilerin kazanmasından yanaydı. Bu sonuç için kendi adıma kötünün iyisi diyebilirim.
Karbonat Erol'a guveniyoruz tabiki renkdas. Ama futbol bu, bir bakarsin egrisi dogrusuna gelmis, toparlamislar. Kadrolarinda o kapasite var. Bizim durumda pek farkli degil sikecilerden.

Bu Fenerbahçe'den de bu kadar tırsmazsın ya. :D Biz de iyi değiliz ama Fenerbahçe'den daha iyiyiz yani. Beşiktaş tepetaklak giderse net biz göğüsleriz ipi. Fenerbahçe en fazla haftaya kazanır sonraki maç yine puan kaybı. Artık onlarda dikiş tutmaz.

Tinerciler önümüzdeki 2-3 haftada puan kayiplari yasayip, biz ve fener galip gelirsek görün o zaman siz cümbüsü.. son yillarda hic hatirlamiyorum 3 büyük kulübün beraber son 7-8 haftaya iddiali girdigini.. gerek Bein Sport gerek saha disi etkenler bunu isteyecektir.. Fenerde o gazla seri galibiyetler yapabilir.. biz ne yapip edip saflari bos birakmamaliyiz

SM-G960F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

5f156dab0f254416505ef91d.jpg
Bu resimle ne diyorsun anlamadım, benim anlatmak istediğim husus Bjk paslı oyunla alt edilemiyor çok iyi pres yapıyorlar, ancak top sürerek ilerleyenlere çaresiz kalıyorlar. Fb son dakikalarda bunu yapmaya çalıştı bu bile savunmayı bayağı zorladı bu taktik Bjk nin panzehiri olabilir.

Üst Alt