SL 20/21 H:31 | Beşiktaş 1-1 Fenerbahçe | MS | 21 Mart - Sayfa 79 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 20/21 H:31 | Beşiktaş 1-1 Fenerbahçe | MS | 21 Mart

bjk isterse 3 hafta yenilsin, biz yine şampiyon olamayız arkadaşlar...

önce sahada oyun namına ne var bi ona bakmak lazım, oyun yoksa anca çok motive olup hasbelkader şans yardımıyla maç kazanabilirsin.

bizde ne yazık ki bunların hiçbiri yok. son 2 iç saha maçında yediğimiz goller ortada. o yüzden kimse boş yere puan hesabı yapmasın.
O şans yardımı da Alanya maçıyla bitti. Takımda hırs da yok. Şampiyonluk yolundaki bir takım Rize'den yenilen ilk 2 golü yer mi ? Bu bile benim inancımı bitirdi.

sezon başından bu yana hangi maçta galatasarayı bu günkü kuşlar kadar arzulu iştahlı savaşırken görebildik farklı kazandığımız maçlar dahil.
Sezon başından beri bu rezil fb ile aynı puandayız kaybedilen bir sey yok zor evet ama imkansız değil inanmıyorsan takip etmeyebilirsin arzu istek yetmiyor bazı şeyler için, bize yapılan hakem hatalarınında payı var teknik hataların olduğu kadar

Lig 2015 gibi. Israrla bunu yazıyorum.
Keşke ikisi de buradan sonra psikolojik olarak düşse de biz de bir silkelensek.
Her Galatasaraylı bunu kolluyor zaten. Neden bunların ikisi mutlu olsun isteyelim ya.
Benim şahsen 2003 şampiyonluğundan beri Sergen ile misal kendimce bir GSli olarak hesabım var.
Ayrıca sponsorları yine Koçun...Beko yani. Hatta ben bile şu algıdan rahatsızım. Hem fb hem biz ikimiz de olmayalım da bjk olsun diyerek kendi içimizde ve aramızda neyse de dışarıda algı yarattık. Bunlar bana göre sosyal medyanın bile etken olduğu ortamda tehlikeli söylemlerdir.
Bundan ben de rahatsızım ama aramızda diye rahatça yazıyorum, realist olarak bakıp böyle diyorum ama onlar olursa bize yarar diye bir şey demiyorum. Yazan arkadaşların da kendince doğrusu şu, matematiksel olarak ve fb ekonomik yara alsın diye, bir de dördüncü yıldız psikolojisinden ötürü yarış içinden koparsak bjk diyor. Buna da ben anlayışla yaklaşıyorum. Yoksa benim için durum bu değil. Ama bunu diyenleri bjkli ilan etmek, o forumlara alalım demek, olmuyor. Bence bize yakışmıyor. Dikkat ederseniz, sebepleri de dediğim şeyler. Kimse içinden gelerek demiyor ve onların içinde bulunduğu maddi durumlar, uzun senelere ambargo koyacak cinstenden de değil. Ama durum fb olduğu takdirde değişir. Altını çiziyorum ki benim için ikisi de olsa durum farksız olmaz ve üzülürüm. Hiç bu açıdan da bakmam ama o arkadaşlar duygusallıkları yerine yine Galatasaray'ı düşünerek bir şeyler diyor. Buna da saygı duymak gerek. Matematiksel ümidimiz var. Oyun olarak da umarım olur. Varsın ben utanayım. Ben hepsinden özür dilemeye, kendi adıma sizlere karşı da tükürdüğümü yalamaya razıyım. Allah inşallahhh beni mahcup etsin, biz olalım. Biz vurup parçalayalım. Ben rakiplerin kayıp yapacağını zaten söyledim başka yerlerde ama ben bizim de yapmayacağımıza inanmıyorum. Olayın özeti bu. En azından benim için.

İsteyen umutlansın tabi ama ben uyandım.

Beşiktaş isterse 3 maç üst üste kaybetsin, Galatasaray hatay'ı yenip ardından iç sahada kolay görünen rakibini yenebilir kim diyebilir. Bu sene istemesekte bu takım o mucizeleri gerçekleştirecek bir takım gibi durmuyo.

Şampiyon olursakta öyle winner minner ayağına leş top oynadığımız bir sezonda mucize ile şampiyon olacağız. Sevinmezmiyiz tabi ki seviniriz, ama büyük tabloya bakınca öyle olmuyo.

1-0'dan sonra 5 olurdu BJK laubalilikten atamadı resmen ceza sahası içerisinde makara yaptılar. :)

FB bildiğimiz gibi harala gurele sıfır organizasyon doldur boşalt ve duran top ile karambol kovaladı.

BJK yense daha iyiydi ama bu da olumlu hoş Hatay'a yenilir FB'nin bu aldığı 1 puanı anlamlı kılarız ya neyse...

İsteyen umutlansın tabi ama ben uyandım.

Beşiktaş isterse 3 maç üst üste kaybetsin, Galatasaray hatay'ı yenip ardından iç sahada kolay görünen rakibini yenebilir kim diyebilir. Bu sene istemesekte bu takım o mucizeleri gerçekleştirecek bir takım gibi durmuyo.

Şampiyon olursakta öyle winner minner ayağına leş top oynadığımız bir sezonda mucize ile şampiyon olacağız. Sevinmezmiyiz tabi ki seviniriz, ama büyük tabloya bakınca öyle olmuyo.
o mucize ancak taraftar sayesinde olabilirdi. son şampiyonluk bu sayede geldi yoksa uzun süredir bizim takım futbol falan oynamıyor

Geçen sene de aynı durumda Başakşehir'e verdik.

Camianın ve hocanın genetiğine uymayan inanılmaz enteresan bir takım bu.
çok yanlış oyuncularla takım kurdular. melo ujfa sneijder fernando drogba gibi lider ve winner karakterler herzaman bünyemizde oldu farkımız da burdan kaynaklıydı büyük oranda. gençleşirken bir yandan da bu tarz deve dişi gibi en az 3-4 topçunun etrafina kurmak lazım takımi. bjk den bir atibayı çıkar kalitesi 1 seviye düşer en az.

çok yanlış oyuncularla takım kurdular. melo ujfa sneijder fernando drogba gibi lider ve winner karakterler herzaman bünyemizde oldu farkımız da burdan kaynaklıydı büyük oranda. gençleşirken bir yandan da bu tarz deve dişi gibi en az 3-4 topçunun etrafina kurmak lazım takımi. bjk den bir atibayı çıkar kalitesi 1 seviye düşer en az.
Sahanın içinde Melo bile olsa fark yaratırdı şu ekibe.

Kalitesiz demiyorum ama ruhsuz bir ekip mevcut.

Üst Alt