SL 20/21 H:30 | Fenerbahçe 1-2 Gençlerbirliği | MS | 14 Mart - Sayfa 70 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 20/21 H:30 | Fenerbahçe 1-2 Gençlerbirliği | MS | 14 Mart

Erman Toroğlu yargı dağıtıyor. Hakemleri Ali Koç’a, Göksel Gümüşdağ’a ve Fikret Orman’a sorun diyor.
Ermanda sürekli bunu söylüyor.Ama bence doğru bir yaklaşım değil.Ne yani hakemler bunların alehine çalışıyorda o zaman susmuşlardı şimdi konuşmaya hakları yok mu anlamına geliyor.

erman biraz dobraysa bu seneki hakemlerin bunları nasıl kayırdığını çok kritik maçlarda çok ciddi hatalar yapılarak feneri ligde tuttuklarını söyler.
evet erman diğer yorumculara göre biraz daha iyi ama oda çok net değil.Abartmanın lüzumu yok.

O değilde bu fener önüne gelene yeniliyo fakat hala bizden 3 puan gerideler. Nasıl iş anlamadım.
Çok basit bizde fener kadar olmasakda kötüyüz.
çünkü bu ülkede hiçbir takımın taraftarı öz eleştiri yapmaz.benim oyuncum ne olursa olsun süper benim başkanım süper benim kadrom en kaliteli kadro dediği için gerçekleri göremez.

benim görüşüm özellikle transferler olmadan önceki topladığımız puan oynanılan oyun ve kadroyla müthiş başarıdır.
geçen sene doğru bir transfer sezonu yaşasaydık bu ligde bunların hepsini üst üste koyup şampiyon olurduk. Hatta başakşehirin şampiyon olduğu senede geçerli.

EwdPiP0WgAMabLL

Buz gibi gol ofsayt degil. Çizgi çekmeye bile gerek yok sahanın çizgisinin üzerinde zaten dikkatli bakın.

Yanlız harbiden nasıl yenildiler yaa. Bildiğin şampiyonluktan koptuklari maç oldu.

11 maçları kaldı, bizle 2, BJK ile (BJK'in maç eksiğini rağmen) de 2 maç fark oluştu. Haftaya BJK'yi yenseler dahi, BJK maç eksiğini kazandığı taktirde yine fark 2 maç.

Kaldı ki Başakşehir ile, Alanya ile falan oynayacaklar daha. 11 haftada iki takım ile ikişer maçlık farkın kapanmasi acayip zor şu dakika itibariyle.

Kapalı savunmaya karşı Osayi'nin iş yapması düşük ihtimal. Kontra atak oyununda iş görür. Erol her maç rakip fark etmeksizin bu adamı 11 başlatıyor ama hata yapıyor. Avrupa'da neden hocalık yapamayacağını kanıtlıyor.

Üst Alt