SL 20/21 H:30 | Fenerbahçe 1-2 Gençlerbirliği | MS | 14 Mart - Sayfa 68 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 20/21 H:30 | Fenerbahçe 1-2 Gençlerbirliği | MS | 14 Mart

Ben de yenilmeyecek gibi oynadıkları için bir mağlubiyet çok ters tepecek zaten bunlarda. Ben de öyle düşünüyorum ama kolay kolay yenileceklerini düşünmüyorum sadece.

Hangi takıma Beşiktaş'tan daha iyi diyebiliriz peki hocam? Bizden iyi oldukları kesin. Fener'i saymıyorum zaten. Kim Beşiktaş'tan daha iyi mesela? Benim aklıma cidden gelmiyor yahu. Ondan diyorum.
Hocam açıkçası biz bundan sonra daha iyi olacağız diye düşünüyorum. Sivas maçı çoğu kişi puan kaybını eleştirdi ama takım iyidi. Çok sacma şeyler oldu. Bizdeki sorun başka. İkinci yarı 5 yeni oyuncu geldiği için ve bunlardan iki tanesi uzun süredir maç yapmadığı için hazır değillerdi ve uyum sorunları yaşadık. Buda beklediğim bir şeydi. Bir kaç taktik hatası ve yanlış 11 de yine sorun yarattı bizim için. Ama bu haftadan sonra bazı şeyler daha iyi olacak diye düşünüyorum. Bjk ye gelince. Sene başından beri aynı kadro ile oynamanın avantajını kullandılar. Bjk den iyi kim var? Ben bu soruya soruyla cevap veriyim. Bjk ye yapılan hakem kayirmalari bize yapilsa durum ne olurdu ? Bunu neden diyorum çünkü hakem bir sürü basmaya etmeye tepki vermeyince rakip direk mücadeleyi bırakıyor. Bizim maçlarda ise hakem resmen rakibi oyunda tutuyor. Ha bu olmasa yinede bjk bizden iyimiydi evet bizim ilk yarıdaki kadro sorunumuz ve ikinci yarıdaki uyum sorunlarımız sebebi ile bizden iyidi. 30 maç oynandı. Ligin 3 te biri henüz oynanmadi. Alanya mesela bence hak ettiği yerde değil. Oynadıkları oyun bjk ile yarışır ama büyük takım değiller işte o yüzden potada olamadılar. Biz yendik Alanya yi ama bjk yenebilir mi bence zor.. Biz Ankaragücü Sivas'tan kötü müyüz hayır. Puan kaybettik mi evet. Bu yüzden bunlar herkesi yenecekler mi 12 maç olursa zaten tebrik etmek lazım. Ama olmaması gerektiğini biliyoruz. Biz bjk den daha iyi oynarsak bu kalan 11 maçta oda işleri çok değiştirir. Yani ben halen ne olacağının belli olmadigini ve beşiktaş'ın sadece daha şanslı olduğunu düşünüyorum.

Fenerbahçe'nin köpek yöneticileri kollayın bizi diye ağlıyorlar. Ofsayt olan pozisyona ofsayt değil diye ağlarlar ofsayt olmayana ofsayt diye. Şuursuz or... evlatları. Ulan Gençlerbirliğine yenildin be 10 kişilik Antep'in bile yendiği Gençlerbirliğine kendi sahanda yenildin nasıl bir omurgasız bunlar böyle.

Ben de yenilmeyecek gibi oynadıkları için bir mağlubiyet çok ters tepecek zaten bunlarda. Ben de öyle düşünüyorum ama kolay kolay yenileceklerini düşünmüyorum sadece.

Hangi takıma Beşiktaş'tan daha iyi diyebiliriz peki hocam? Bizden iyi oldukları kesin. Fener'i saymıyorum zaten. Kim Beşiktaş'tan daha iyi mesela? Benim aklıma cidden gelmiyor yahu. Ondan diyorum.

Oyuncu kadrosu olarak biz daha iyiyiz bence.
Şuan mevki mevki karşılaştırsak Beşiktaştaki şu adam biz de olsun diyeceğim oyuncu yok. Bugün Beşiktaşın başarısının kilidi olan forvetler dahil bizde olsaydı demem.

Bizim sorunumuz kadro istikrarını yakalayamamak.
Örnek;
bir önceki hafta maç kadrosuna alınmayan oyuncu sonraki maçta 11 çıkıyor.
Böyle olunca da dişliler yerine oturmuyor.
Bana göre Oğulcan ve Kerem de daha ısrar edilmeli.
Babel ne kadar iyi olursa olsun ben Kerem'i görmek istiyorum.

Çıkmış beyinsiz yöneticilerinden biri suçluyu bulmuş: Var hakemi fetöcüymüş. Fener'e oprasyon çekiyorlarmış.

Sizin o olmayan şerefinizi silkeyim ben. Gerçi bu millet sığır, e bu milletin hatrı sayılır bir kısmı da fenerli. Aynı yalanı yine yedirirler.

Haaa cikmis adam hakkimizi yedirmeyiz diyor. Var operatörü araştırılsın diyor. Bunlar ne yiyip ne içiyorlar. Simdi de foto gösteriyor baki denilen adam. Demekki kuslarin kanadi kirilinca böyle saçmalıyorlar kafesinize cikcikler

Hocam açıkçası biz bundan sonra daha iyi olacağız diye düşünüyorum. Sivas maçı çoğu kişi puan kaybını eleştirdi ama takım iyidi. Çok sacma şeyler oldu. Bizdeki sorun başka. İkinci yarı 5 yeni oyuncu geldiği için ve bunlardan iki tanesi uzun süredir maç yapmadığı için hazır değillerdi ve uyum sorunları yaşadık. Buda beklediğim bir şeydi. Bir kaç taktik hatası ve yanlış 11 de yine sorun yarattı bizim için. Ama bu haftadan sonra bazı şeyler daha iyi olacak diye düşünüyorum. Bjk ye gelince. Sene başından beri aynı kadro ile oynamanın avantajını kullandılar. Bjk den iyi kim var? Ben bu soruya soruyla cevap veriyim. Bjk ye yapılan hakem kayirmalari bize yapilsa durum ne olurdu ? Bunu neden diyorum çünkü hakem bir sürü basmaya etmeye tepki vermeyince rakip direk mücadeleyi bırakıyor. Bizim maçlarda ise hakem resmen rakibi oyunda tutuyor. Ha bu olmasa yinede bjk bizden iyimiydi evet bizim ilk yarıdaki kadro sorunumuz ve ikinci yarıdaki uyum sorunlarımız sebebi ile bizden iyidi. 30 maç oynandı. Ligin 3 te biri henüz oynanmadi. Alanya mesela bence hak ettiği yerde değil. Oynadıkları oyun bjk ile yarışır ama büyük takım değiller işte o yüzden potada olamadılar. Biz yendik Alanya yi ama bjk yenebilir mi bence zor.. Biz Ankaragücü Sivas'tan kötü müyüz hayır. Puan kaybettik mi evet. Bu yüzden bunlar herkesi yenecekler mi 12 maç olursa zaten tebrik etmek lazım. Ama olmaması gerektiğini biliyoruz. Biz bjk den daha iyi oynarsak bu kalan 11 maçta oda işleri çok değiştirir. Yani ben halen ne olacağının belli olmadigini ve beşiktaş'ın sadece daha şanslı olduğunu düşünüyorum.
Tamam işte ben bugüne kadar olan durumdan bahsediyorum zaten. Biz de iyi oynayalım, yenilmeyecek gibi oynayalım. O zaman şampiyon biz oluruz zaten. Ama yensek bile Alanya, Sivas ve Ankaragücü maçları bendeki beklentiyi azalttı. Umarım düzeltiriz kendimizi. Hakem olayına girmemeyi tercih ediyorum Beşiktaş adına çünkü şu anda yapacak bir şey yok. TFF Başkanlığı yarışı olsa şu an yine Nihat tek aday olarak çıkacak ve seçilecek. Çünkü Nihat demek Tayyip Erdoğan demek ve Tayyip Erdoğan'a pipisi kalkacak bir tek kulüp başkanı yok. Doğal olarak da yine seçim olsa MHK'yı da o ve altındaki kurullar seçecek. Ülke futbolu bu halde ne yazık ki. Artık iktidar değişene kadar Türk futbolu böyle devam eder. Geldiğimiz noktanın üzücülüğüne bakın. TFF ve MHK konusu ile ilgili ülkenin iktidarından bahsediyoruz. Böyle leş bir düzen var. He ülkenin cumbabası da Fenerbahçe divan üyesi. Orasına hiç girmiyorum.

Oyuncu kadrosu olarak biz daha iyiyiz bence.
Şuan mevki mevki karşılaştırsak Beşiktaştaki şu adam biz de olsun diyeceğim oyuncu yok. Bugün Beşiktaşın başarısının kilidi olan forvetler dahil bizde olsaydı demem.

Bizim sorunumuz kadro istikrarını yakalayamamak.
Örnek;
bir önceki hafta maç kadrosuna alınmayan oyuncu sonraki maçta 11 çıkıyor.
Böyle olunca da dişliler yerine oturmuyor.
Bana göre Oğulcan ve Kerem de daha ısrar edilmeli.
Babel ne kadar iyi olursa olsun ben Kerem'i görmek istiyorum.
Oyuncu kadrosu olarak net olarak Fenerbahçe de Başakşehir de önde zaten Beşiktaş'tan. Zaten o sebeple Sergen Yalçın çok büyük iş başarıyor o kadroyla. Kadroları çok kısıtlı aslında.

Üst Alt