SL 20/21 H:30 | Başakşehir 2-3 Beşiktaş | MS | 12 Mart - Sayfa 41 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Evet Galatasaray kötü oynuyor diye aleni hakem hatalarına ses çıkarmayalım , çok mantıklı. Adama derler ``Ne konuda şikayet edeceğini Galatasaray taraftarı sana mı soracak arkadaş??``
Reis Allah aşkına hakem karıştırma.Lig sonuncusu ile maç yapıyorsun adamlar bireysel hata yapmasa ilk yarı pozisyonun yok kaleye şutun yok.Geliyorsun içeride iddiası olmayan Sivasla oynuyorsun son 15 dakika sivas kapanmasa oyunu domine edemiyorsun.Kazandığın kasımpaşa ve erzurum maçları tamamen şansla kazanılmış maçlar.Hele erzurum maçı adamlar bir gol atsaydı dönerdi o maç.Bunları hakemler mi yaptırıyor?

Reis Allah aşkına hakem karıştırma.Lig sonuncusu ile maç yapıyorsun adamlar bireysel hata yapmasa ilk yarı pozisyonun yok kaleye şutun yok.Geliyorsun içeride iddiası olmayan Sivasla oynuyorsun son 15 dakika sivas kapanmasa oyunu domine edemiyorsun.Kazandığın kasımpaşa ve erzurum maçları tamamen şansla kazanılmış maçlar.Hele erzurum maçı adamlar bir gol atsaydı dönerdi o maç.Bunları hakemler mi yaptırıyor?
İki haftadır aynı mevzu konuşuluyor da anlaşılmayan nokta şu , yanlışa itiraz etmek bizim takımın oyunundan da bizim durumumuzdan da alakasız bir olay. Galatasaray yarışta olmasaydı da itiraz etmeliydik , yanlış yanlıştır. Sezon başından beri her şey ortada. Şimdi ben bunu söyledim diye Galatasaray süper oynuyor hakemler engel oluyor mu demiş oldum ? Hayır , takımı da eleştiriyorum hocayı da rakiplerin kayrılmasını da. Biri birinin şartıymış gibi yorumluyorsunuz ilginç bir şekilde.

Evet Galatasaray kötü oynuyor diye aleni hakem hatalarına ses çıkarmayalım , çok mantıklı. Adama derler ``Ne konuda şikayet edeceğini Galatasaray taraftarı sana mı soracak arkadaş??``
Bunu ben de çok yapıyordum kötü oynuyoruz neyi eleştireceksin falan.Ama bunun kadar saçma bir şey yok yeni anlıyorum.Bir kere bu oyunu oynayanlar da insan her hareketimize tereddütsüz penaltı, kırmızı kart çıkarsa en ufak müdahaleye sarı çıkarsa; bunun üstüne karşı taraf senin kaşını da patlatsa bile bir şey olmamış gibi oyun devam ederse sinersin tabii.Akıcı olmayan oyunumuzu aklamak için demiyorum ama Beşiktaş'ın oyununun yanında fiziğiyle rakibini sindirmesi sert müdahaleler yapsa bile kart çıkmamasını neden görmüyoruz??Bunun verdiği özgüvenle haldir haldir oynarsın zaten

orjinal tweette hakemlerin neyi yaptırdığı yazıo ztn

iddia edilmiyen şeyleri iddia edilmişçesine lanse etmek nerden çıkmakta

İki haftadır aynı mevzu konuşuluyor da anlaşılmayan nokta şu , yanlışa itiraz etmek bizim takımın oyunundan da bizim durumumuzdan da alakasız bir olay. Galatasaray yarışta olmasaydı da itiraz etmeliydik , yanlış yanlıştır. Sezon başından beri her şey ortada. Şimdi ben bunu söyledim diye Galatasaray süper oynuyor hakemler engel oluyor mu demiş oldum ? Hayır , takımı da eleştiriyorum hocayı da rakiplerin kayrılmasını da. Biri birinin şartıymış gibi yorumluyorsunuz ilginç bir şekilde.
Hocam zaten şu son 5 maçlık periyota kadar herkes hakemlerden feryat ediyordu bende dahil.Ancak bütün zor geçmesi beklenen maçları kazanıp resmen okyanusu aşıp derecik de boğulunca artık hakemlik bir olay kalmadı.Şampiyonluk iddiasına sahibiz Kasımpaşa maçına çıkıyoruz zorla kazanıyoruz.Erzurum maçına çıkıyoruz zorla kazanıyoruz.lig sonuncusuna gidip mağlup oluyoruz.Hem de zayıf bir oyunla.Güçlü bir oyun oynarsın dersin ki atamadık onlar attı kazandı.Öyle bir durum da yok.Sonra içeride rahat geçmesi beklenen Sivasspor maçını berabere bitiriyorsun.Bir de arada anlaşılamayan oyuncu tercihleri Luyindama'nın oynatılmaması maçtan sonra hocanın çıkıp ''Donk'ta yaşlandı artık.Luyindama ile dönüşümlü oynarlar'' diye açıklama yapması.Taylan'ın birden bire kimsenin anlayamadığı şekilde haftalarca oynatılmaması.Yine aynı süreci bugün oğulcanın yaşaması.Bardak taştı artık bence.

Yanlış bilmiyrsam bizim bay olduğumuz hafta bunlar Alanya ile oynucak. Ne yapıp edip bay haftasına kadar kaybetmemiz lazım. Umarım aslanlarimiz silkinir. Gerisi arenada bjk karımiz yapmamıza kalır. Ben yinede şampiyon olacağımıza inaniyorum

Kırılma anlarınds felaket şanslılar.. Sadece geçen hafta son dakikada antep kaçırdı biz de son dakikada sivas s a kaçırdık...Sadece bu iki pozisyon 4 puana mal oldu..

Adamların kırılma anlarında top kalelerine girmiyor...Bu maçta başakın topu direkten döndü üstüne crivelli bomboş kaçırdı üstüne pozisyona bile girmeden dünyanın en bal golünü atip yine geri düşmediler..

Bir önceki mac antepin son dakikada topu direkten döndü..

Ondan önceki hafta malatya ilk yarı kaçırdı yine yarim pozisyonla maç kazandılar..

Geriye düşmüyorlar bir türlü pozisyon vermelerine rağmen..

Adamlar ne yapıp ne edip kazanıyorlar çok önemli bi konu bu...
Bugün hanginiz diyebilir evimizde bunları yeneriz diye kimse diyemez...
Onların çok iyi olduğu icin değil bizim ne oynadığımız belli olmadığı icin...
Adamların orta sahası ilgin en iyi orta sahası kim ne derse desin...
Kanatları bizimkilerden daha iyi işliyor...
En büyük avantajları tek farklı yenilgide bile önümüzde kalıyorlar...
Benim bu sene umudum yok...

Üst Alt