SL 20/21 H:28 | Fenerbahçe 1-1 Antalyaspor | MS | 4 Mart - Sayfa 56 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 20/21 H:28 | Fenerbahçe 1-1 Antalyaspor | MS | 4 Mart

10 Şubat 2019. Trabzon'u 3-1 yendiğimiz maçta Ümit Öztürk Trabzon'un penaltısını VAR çağrısına rağmen vermedi. 2 ay kızağa çektiler. Sezonun kalanını bir alt ligde tamamladı. Meşhur bildirinin yayınlandığı sene bir de ha :) Sonraki sezon tekrar Süper Lig'e döndü. O gün bugündür ne bizim ne Trabzon'un herhangi bir maçında görev almadı. Bu süreçte 5 tane fener maçı yönetmiş, baktım hepsi Kadıköy'de. Bugün dahil bütün maçlarında aman fener aleyhine düdük çalmayayım, aman başıma iş açmayayım diye maç yönetti. Bugün Antalya'nın 2 penaltısını yedi. İlk yarıdaki maçta Hatay'a 2 kırmızı çıkartmıştı.

Sözün özü:

Antalya’nin net iki penaltisi verilmedi. Novak’in yaptigi 1, Altay’in Salih’e yaptigi 2. VAR’daki hakem tam bir operasyon cocugu yatacak yeriniz yok Altay hem formayi cekmis hem de yuzune yapistirmis.

Fener'in kadrosunda Valencia, Thiam ve Pelkas disinda gole yakin oyuncu cok yok gibi hücumda. Bu oyunculardan herhangi biri yedek olunca hücum gücleri en az %20 azaliyor. Gustavosuz Ozan Tufan hic ileri cikamiyor. Irfan Can'i henüz göremedik, neler yapacagini bilmiyoruz.

Osayi-Samuel 3-5-2 sisteminde gidip gelebilecek kanat adami gibi görünüyor. Dar alan becerisi yok. Kontra atak imkani tanimazsan cok fazla is yapamaz. Devamli 11 oynamasi kolay tahmin edilebilir oyun plani koyuyor ortaya. Üstüne gelemeyen dandik rakiplere karsi sag veya sol bek bile oynatabilirsin.

Diger oyunculardan maksimum hamle oyuncusu olur.

gfhjm.JPG

Bu Fener 11'ine girecek oyuncu yok gibi.

Tisserand, Lemos ve Sadik'i toplasan bizim yolladigimiz Serdar Aziz kazmasi etmiyor suan. Süper Lig'in en torpilli stoperini FB hocasi olarak herkes oynatir. Tekme,tokat savuruyor ama hic bir zaman bir yaptirim uygulanmiyor sonucta.

Gökhan, Caner ve Novak'tan Fener'e modern bek olmaz. Ikisi zaten bitmis. Novak bir ihtimal toparlar ama digerleri olmaz.

Sosa-Özil-Yandas orta sahasi gole cok uzak oyun ortaya koyuyorlar.

Ferdi, Sinan, Cisse ve Samatta maksimum hamle oyuncusu olur.

Hakem ümit öztürk önce Novak'in pozisyonunda daha sonra altay'ın pozisyonunda penaltı ver(e)medi

1614892950715.png
1614892965917.png

Dün Mostafa Mohamed direkt kırmızı verenler bugün cisse'ye sadece sarı veriyor.
1614892984277.png
Resim

Benim asıl takıldığım nokta Pelkas'ın penaltısında nasıl oldu da VAR'a gittiler.

Ben 100% dönmez diyordum. Şaşırttı beni şerefsiz köpekler.

kesınlıkle dogru ama gerizekalı fenerliler bizle ugrasırken 8jkyi kucumsüyorlar nasıl olsa ezeriz diye ama adamlar sessizce aradan sıyrılıyor

hicbiseye bulasmıyorlar hatta bizim çatışmamıza memnun oluyorlar

8jkyi kücümseleri ise fena halde patlayacak bunlara bizim oyunu begenmıyoruz ama fener cidden kötü
Fenerin kopyası onlarda feci şekilde kollaniyorlar. Bir çok oyuncusuna kart çıkmıyor. Ha tempo olarak iyiler fakat inanılmaz posizyonlar veriyorlar. Fener dediğiniz gibi bjk yi alta alırım hesabı yapıp sadece bize odaklanıyor. Başbaşa kalsalar yerler birbirlerini

Bu sene bize karşı yapılan hakem rezilliklerini anlamak için antalya nin 3 büyüklerle oynadığı maçlara bakmak yeterli..

Antalya bjk maçında veysel bedavadan atıldı üstüne josef kırmızı görmedi bedavadan 1 puan aldılar..

Bugünkü fb maçında 2 penaltısı verilmedi antalya nin yine bedava 1 puan aldı fb..

Gs antalya maçında emre kılınç a sadece bize verilecek bir kırmızı cıktı ve 2 puan kaybettik..
seri'nin gördügü kirmizi karti bu ligde bizden sonra kimse görmedi herhalde. diagne, mami ve kilinc'a gelmedim bile. hala gecen sezonu anlatiyorum. hatta alper ulusoy isimli zatin aklina ilk ve son defa saniyeleri saymak 3-3 bitirdigi antep macimizda gelmisti. bizden sonra saniye saydigini görmedim.

Pelkas in pozisyonuna penalti diyen fenerli yorumcular var tv de. Valla bunlar nasil insanlar yaff pessss yani ulan utanin. Neymiş pelkasa faul oldugu için, dizine darbe aldigi için defans oyuncusunun ayagina başlıyormuş. Ulan bu işten para kazaniyorsunuz yazik

Fenerli mal yorumcularin olmadığı bir spor programi yok mu ya?

Bu fener nijerya milli takimi gibi olmus anasini satim, hep siyahi oyuncular var. Bunlardan çok olunca takim mallasiyor. Araya 1-2 tane güçlü atletik olanindan koyacan yeterli. Çoğunda futbol beyni yok.

Üst Alt