SL 20/21 H:28 | Fenerbahçe 1-1 Antalyaspor | MS | 4 Mart - Sayfa 54 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 20/21 H:28 | Fenerbahçe 1-1 Antalyaspor | MS | 4 Mart

Öyle bir trol ordusu kurmuşlar ki şu rezil maçtan sonra bile utanmadan böyle algı oluşturmaya çalışıyorlar ekşide. Twitter'e hiç girmiyorum bile, orası daha beter. Ahlaksızlar...

Ekli dosyalar

• InkedEkran Alıntısı_LI.jpg
    InkedEkran Alıntısı_LI.jpg
    845.2 KB · Görüntüleme: 51
Maçın özetini izledim şimdi hakikatten yazık sana Ümit Öztürk. Novak çaat diye vurmuş nasıl vermezsin bunu hadi topa diye gördü VAR ne yapıyor? flu, gri falan değil üstüne tuz biber FB'ye çaldığına bakın resmen Pelkas adamın bileğine basmış sarı görmesi lazım penaltı veriyor.

Ben bu maç özelinde talimattan ziyade Ümit'in üzerindeki ben GS'li değilim algısı yaratma çabası olarak yorumladım, ahlaksız adam.

Evp6KJtXEAMI5Tl

Trabzon maçında Bakasetas'a yapılan penaltı verilse 1 puan alacaklardı, keza bugün Antalya'ya yapılan 2 penaltıdan bir tanesi çalınsa 0 puan alacaklardı iki haftada tam 3 puan kazandırdılar Fener'e. Bizde Ankaragücü maçında doğrandık ve 3 puanımız gitti Fb ile aramızda en az 8 puan olabilirdi.

Trabzon maçında Bakasetas'a yapılan penaltı verilse 1 puan alacaklardı, keza bugün Antalya'ya yapılan 2 penaltıdan bir tanesi çalınsa 0 puan alacaklardı iki haftada tam 3 puan kazandırdılar Fener'e. Bizde Ankaragücü maçında doğrandık ve 3 puanımız gitti Fb ile aramızda en az 8 puan olabilirdi.
o puan farkını sezon sonuna kadar yapmayacaklar abicim amacları o zaten

yalnız bizle ugrasırken gerizekalılar tinercileri sampiyon yapacaklar

FB li oyuncularda ne de olsa hakem bize penaltı çalamaz, kart gösteremez rahatlığı var, disiplinden uzak her maç penaltı pozisyonları var. Bir gün şerefli bir hakem çıkar çat çat çalar o zamana görürüm ben onları. Bozuk saat bile günde 2 kere doğru gösterir. Kalan 13 maçın en az birinde o şerefli hakemi bekliyorum.

Üst Alt