SL 20/21 H:10 | Fenerbahçe 3-4 Beşiktaş | MS | 29 Kasım - Sayfa 80 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Penalti degil bence. Verirler tamam ama salakca bir pozisyon.

Adam ayağını gömçürtüyor abi adamın nasıl değil. Orada topun önüne yatmak varken boşluğa ayağını sallamak salaklık, herif bir de gidiyor Fenerli'nin ayağını zonklatıyor. Tek geçer yanı belki topun ayaktan çok önce çıkması olabilirdi ama Fenerli herifin topa vurmasıyla Welliton mudur nedir ayağına abanması arasında yarım saniye kadar anca fark var. Bize olup da çalınmasa sabah akşam söveceğim bir pozisyon.

2020 herhalde en cok bunlari vurdu, ic sahadaki bütün yenilmezlik serilerini kaybettiler.

Bize 21 yil sonra, Trabzonspor'a 23 yil sonra ve son olarak da Besiktas'a 15 sonra yenilip seriyi bozdular bu sene :asd:

Fbnin elinde ne kaldı?

Yüzleri olmamasına rağmen bir 6-0 kaldı diyelim. Birkaç sene içinde onu da yapsak ömür boyu g.t ağızla konuşamayacaklar.

Adam ayağını gömçürtüyor abi adamın nasıl değil. Orada topun önüne yatmak varken boşluğa ayağını sallamak salaklık, herif bir de gidiyor Fenerli'nin ayağını zonklatıyor. Tek geçer yanı belki topun ayaktan çok önce çıkması olabilirdi ama Fenerli herifin topa vurmasıyla Welliton mudur nedir ayağına abanması arasında yarım saniye kadar anca fark var. Bize olup da çalınmasa sabah akşam söveceğim bir pozisyon.

Abi calinsin calinmasin demiyorum ama top gitmis zaten. Bu pozisyonlara penaltı verilmemesi lazim.

Alanya 90 + da gol attı kaybettik. Antalya 90 + da gol attı berabere kaldık. Geçen hafta 10 kişilik Kayseri'ye puan verdik. Çok saçma puanlar kaybettik üzülmemek elde değil sağlık olsun.

SM-G770F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Yaw senin yuzunden 48 saat Antalya macini ne zaman oynadik diye dusunuyordum sonra da " ha yaw son dakikada yedik " diye kendimi inandirdim. Fiksture bakinca daha adamlarla oynamadigimizi gordum. Sen hangi macla karistirdin veya pandemi sonrasi son mactan mi bahsettin?)))

Üst Alt