SL 20/21 H:10 | Fenerbahçe 3-4 Beşiktaş | MS | 29 Kasım - Sayfa 79 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Evet çalım basit gözüküyor da yine de bizde bu çalımı kim atar? Belki Babel.

Çalım bayağı basit, önemli olan o boş alana koşuyu yapmak. Ondan sonraki çalım da son vuruş da özgüven göstergesi. Geçtim Abou gibi her hafta 11 başlayıp iyi oynamayı 1 maçta 2 gol atınca Diagne'nin bile özgüvenle Rize'ye feykten sonra attığı 3. gol özgüvenin sporda ne kadar önemli bir olay olduğunun kanlı canlı ispatı. Ama koşu çok iyi tabii, en az Larin'in koşusu gibi. Fener'de hiçbir oyuncunun Abou'yu takip etmemesi ise ülke futbolunun genelinin yaptığı işten ne kadar bihaber olduğunu ispatı gibi.

Çalım bayağı basit, önemli olan o boş alana koşuyu yapmak. Ondan sonraki çalım da son vuruş da özgüven göstergesi. Geçtim Abou gibi her hafta 11 başlayıp iyi oynamayı 1 maçta 2 gol atınca Diagne'nin bile özgüvenle Rize'ye feykten sonra attığı 3. gol özgüvenin sporda ne kadar önemli bir olay olduğunun kanlı canlı ispatı. Ama koşu çok iyi tabii, en az Larin'in koşusu gibi. Fener'de hiçbir oyuncunun Abou'yu takip etmemesi ise ülke futbolunun genelinin yaptığı işten ne kadar bihaber olduğunu ispatı gibi.
Aynen benim de başta dediğin buydu, daha önemlisi çok kısa sürede gerçekleşiyor her şey yani 1 saniye erken/geç gitse çok farkeder. Topu aldığında karşısında sadece Lemos ve sol tarafta koca bir boşluk kalıyor.

Görseli sürükle bırak

uçan tekme - sayfa 4 - uludağ sözlük

Josef'in dun geceki faulu Melo'yu hatirlatti. Onunda boyle gaddar ucuslari oluyodu. Lazim orta sahaya boyle 1-2 adam. Rakipleri tedirgin edip hataya zorladiklari kesin.

Mert hakan ve altay nasil kirmizi gormedi ustat. Adamlara kart vermemek bir hobi oldu. En az kart goren takim olabilirler bakmak lazim
Gustova sert oyunu için her maç en az 1 sarı
Caner ve ozan itiraz ve hakeme laf etmelerinden dolayı Her maç çift sarıdan atılmalı

Ayak tenisi Federasyonu kurulsa da;
şu AYAK TENİSİ uzmanından,
bir an evvel
KURTULSAK !!

tjk 10 kişi kaldığından ztn gömülmüştü ki o.s falan hemen geçiliyordu enteresan bir screenshot olmuş bişey ifade etmior pek

Üst Alt