⚽ SL 19/20 H:21 | Kasımpaşa 0-3 Galatasaray | MS | 9 Şubat - Sayfa 75 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Hayalim:

Marco Rose
Dediğin gibi bize böyle hocalar lazım olacak artık. Şu an kazandığımız maçları tamamen oyuncularımızın yetenekleri, bireysel performansları, rakibin kalitesizliğinden dolayı kazanıyoruz. Belli bir oyun kurgumuz ve sistemimiz yok. Ki bunu Avrupa maçlarında net bir şekilde görüyoruz. Kafası kesik tavuk gibi dolaşıyoruz sahada. Kimse bütçe falan demesin. Slavia Prag bizden daha mı bütçeliydi? Herifler Barcelona deplasmanında bile çatır çatır oynadı. Fark yiyip bütçe yok diye de ağlayabilirlerdi.

@Onur Yücel @Enes Dalmış @Yasin Yıldırım @Uğur İz

Sifir saka olarak soruyorum bu soruya.

Ersun Yanal'a, bizim takimda gormek istermiydiniz? oynatigi oyuna seviyormusunuz? fikirlerinize soylemeden adam suan 1 kanatsiz, 1 solbeksiz, ve 1 stoperle mucadele veriyor.

Bizde basarili olabilirmi
Yok reis gerçekten Ersun Yanal bence oynattığı oyun mantığı iyidir ama başarısız bir teknik adam. Tamam rakibe göre baskılı başlaması doğrudan forvet üzerinden oyun kurgulamaya çalışması filan iyi hoş da neyi başarabilmiş ki bu adam diye bir bakmak lazım 58 yaşına gelmiş kariyerinde kazandığı tek kupa 13/14 sezonundaki şampiyonluk ve hala onun ekmeğini yiyor.

Fatih Terim uzun süre takımın başında kalacaktır o bıraktıktan sonra da genç yenilikçi biraz da risk alarak takımda bir şeyleri değiştirebilecek bir ekolden gelen hoca ile yola devam edilmesinden yanayım

Dediğin gibi bize böyle hocalar lazım olacak artık. Şu an kazandığımız maçları tamamen oyuncularımızın yetenekleri, bireysel performansları, rakibin kalitesizliğinden dolayı kazanıyoruz. Belli bir oyun kurgumuz ve sistemimiz yok. Ki bunu Avrupa maçlarında net bir şekilde görüyoruz. Kafası kesik tavuk gibi dolaşıyoruz sahada. Kimse bütçe falan demesin. Slavia Prag bizden daha mı bütçeliydi? Herifler Barcelona deplasmanında bile çatır çatır oynadı. Fark yiyip bütçe yok diye de ağlayabilirlerdi.
Cok gorduk Marlo Rose carko jorseleri Rijlardlari Mancineleri Aregonesleri bu ulkeye kimler geldi hic bisey yapamadilar hocasiz gecirdigimiz yillar sizin gibi dusunen adamlar yuzunden gecti hoca takimin basinda bi 15 sene araliksiz kalsaydi fazladan bi 10 sampiyonlugumuz daha olurdu Marlo Rosemus :D :D

Şu sezon en çok üzüldüğüm maçlar Ankaragücü, Malatyaspor ve Trabzonspor maçlarıydı. Hele deplasmandaki Malatya ve Trabzon maçları ikisini de 0-5 kazanabilecekken 1-1 berabere kaldık.

Renkdaş şampiyonlugun gelmeyeceğinden bahsetmişsin demin 1 yerde.Eğerki buradanda şampiyon olursak senden söz istiyorum.

Avatarına Fatih Terim resmi koymanı ve alta imparator Fatih Terim yazmanı.Fazla kasılma diye yeni sezon başlangıcında kendi ayarlarına geri dönebilirsin.
Sana da söz Renktaş.

İhtimal sıfıra yakın ama yaparım söz.

Yavaş yavaş açılıyoruz yalnız emre eskisinden çok daha iyi döndü ilk geldiği zamanlar pas bile atamıyordu çok güçsüzdü. Adem de öyle hatırlıyorum ilk hazırlık maçında hepimiz kan kusmuştuk bence şuan Falcao veya Andone yerine o oynamalı her şeyi yapıyor mübarek. Soğuk Anadolu deplasmanlarından bu şekilde ancak sağ çıkarız

@Onur Yücel @Enes Dalmış @Yasin Yıldırım @Uğur İz

Sifir saka olarak soruyorum bu soruya.

Ersun Yanal'a, bizim takimda gormek istermiydiniz? oynatigi oyuna seviyormusunuz? fikirlerinize soylemeden adam suan 1 kanatsiz, 1 solbeksiz, ve 1 stoperle mucadele veriyor.

Bizde basarili olabilirmi

Hayir.

Sevmiyorum.

Kanatsiz degil elinde Ferdi var oynatmiyor. Stoper de sayi olarak bolca mevcut. Jailson'u oynatmak zorunda degil. Sol beki yok ona katiliyorum.

Olamaz.

Üst Alt