⚽ SL 19/20 H:21 | Kasımpaşa 0-3 Galatasaray | MS | 9 Şubat - Sayfa 73 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
İlk etapta banko alınacak 3 puanları aldık.Tek malatya kaldı.Kan kokusunu ligin ilk devresi biterken almıştım.6 da 6 ile gireceğiz inş şikecilerle maça.Deplasman olarak 3 puan alınacak maçlar son hafta Antalya,Rize,Ankaragücü,Alanya var.Eğer şampiyon olmak istiyorsak bu 4 maçtan 10 puan çıkarmalıyız en kötü.İçerde 6 da 6 yaparız bence.18 puanda oradan gelir.Geriye 3 tane final deplasmanı kalacak.Şikeciler,sivas ve başak maçlarından 4 puan yeterli duruma göre 2 bile yetebilir.69 yada 71 puan bizi şampiyon yapar.

Fikstüre baktimda GALATASARAY in ilk 5 haftasi kolay denmiş fakat ilk yari Kolay denen bu 5 maçta sadece 8 puan toplayabilmişiz, haftaya Malatya maçinida kazanirsak 15 puan muazzam iş olacak aslinda bizim siralamada bu kadar geri kalmamiz ilk yaridaki 5 maçtan kaybedilen 7 puan birde En sinir oldugum Ankaragücü maci etti 9 şu an açik ara liderdik..

İlk yarı lig maçları, ikinci yarı kupa maçlarına dikkat edersek takımın en büyük sıkıntısı oyuncuların maç seçmesi. Neyse ki zatı muhteremler şu an lige konsantre olmaya başladı. Ama bundan sonra yazdan itibaren transfer işine çok dikkat etmek ve bu profilde ki futbolcu yapısını değiştirmek gerek.

Beyler agalar

Henüz daha fark kapanmadı
Trabzonun eksik maçını almış gibi görmeliyiz ve hesabımızı 5 farka göre yapmalıyız

2 aydır 5’te 5 yapmalıyız ancak o zaman yarışa dahil oluruz dedik
Kaldı 1 maç

Konsantrasyonu bozmamalıyız

Malatya maçını mutlaka ama mutlaka almalıyız

Ardından her maçımız final

Bu bilinçle ve konsantrasyonla devam etmeliyiz

17 - Galatasaray 5-0 Antalyaspor
18 - Galatasaray 2-1 Denizlispor
19 - Konyaspor 0-3 Galatasaray
20 - Galatasaray 4-1 Kayserispor
21 - Kasımpaşa 0-3 Galatasaray

Gol: 17-2

1pEQaD.gif

Bu sene ilk defa futbol oynadığımız rahat bir maçı izledim.Onyekuru'nun girmesi ile de artık kontra yapıp rakibi tehdit ediyoruz.Başkanin da açıklamalarıyla artık sampiyonluk için masada olduğumuz resmen ilan edildi.Mayis ola hayrola...

Fikstüre baktimda GALATASARAY in ilk 5 haftasi kolay denmiş fakat ilk yari Kolay denen bu 5 maçta sadece 8 puan toplayabilmişiz, haftaya Malatya maçinida kazanirsak 15 puan muazzam iş olacak aslinda bizim siralamada bu kadar geri kalmamiz ilk yaridaki 5 maçtan kaybedilen 7 puan birde En sinir oldugum Ankaragücü maci etti 9 şu an açik ara liderdik..
konya ve ankaragücü'nü yenmen yeterliydi hadi deplasmanda malatya falan neyse de. bu maclari alanya ve sivasi deplasmanda yenerek telafi etmemiz lazim.

Falcao oynarsa net 2 tane yer geliriz.O emekli bulduğu pozisyonları da atamaz
Ümmet dostu kardeşim vallahi bana sorarsan o maçta Adem'e Ömer'e falan güvenemiyorum. Onyekuru - Falcao - Feghouli üçlüsü forvet hattımız olmalı o maçta. Eğer böyle olursa fb defansını ileri çıkaramaz ve kolay kolay baskı kuramaz. Falcao'nun kalitesini tartışmadığını ümit ediyorum lakin 3 maç oynadı yine sakatlandı. Benim de çok canım sıkıldı bu sakatlık işine. Lakin ismi dahi 3 kişiyi kitler. Bugün oynayabilse 3 golü vardı. Lakin sıkıntı şu herif sakatlanıp duruyor. O kadar bekledik gelsin dedik lakin doğru düzgün izleyemedik bile.

Mesele bunların oynaması değil

mesele Babel'in oynamaması.

Renkdaş şampiyonlugun gelmeyeceğinden bahsetmişsin demin 1 yerde.Eğerki buradanda şampiyon olursak senden söz istiyorum.

Avatarına Fatih Terim resmi koymanı ve alta imparator Fatih Terim yazmanı.Fazla kasılma diye yeni sezon başlangıcında kendi ayarlarına geri dönebilirsin.

Üst Alt