Nejat İşler, Kadın Hayranının Kocası Tarafından Saldırıya Uğradı! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nejat İşler, Kadın Hayranının Kocası Tarafından Saldırıya Uğradı!

bilmiyorum o kadar fb detayı, twitter'da adamlar yakınıyor biz gönderemiyoruz adamlar 6 ayda postaladı diye. onların yalancısıyım. ben ali koç'un kök saldığını düşünüyorum, klübü borçlandırarak vs.
Sen Twitter'ı boşversene. Genel kurula bak. O Eyüp Yeşilyurt hatta aday bile olamadı. Tek aday girdi Ali Koç. Twitter'da tweet atanlar oy kullanamadığı, aday belirleyemediği için kale alınacak kişiler değil.

Doğrudur. Saran da aynı yola başvurursa o zaman haklı çıkarlar.
Saran eğer yayın ihalesini alırsa aday olmaz zaten. Eğer aday olursa da zaten Ali Koç olmaz. Yani ikisinden biri aday olur bence yine. Aziz Yıldırım durumuna düşmek istemez Ali Koç. Başkanlığa aday olmaz eğer başarısızlık devam ederse. He şampiyonluk falan alınırsa seneye o zaman da Saran aday olmaz. Ama Fenerbahçe Genel Kurulu üyeleri ve Fenerbahçe taraftarları yıllarca "Bizim zengin başkan adaylarımız var" diye artistlik yaparlardı. Aziz Yıldırım onlardan biriydi elimine oldu. Şimdi o zengin başkanların en zenginlerinden Ali Koç elimine olmak üzere. Sonra sırada Sadettin Saran, Mehmet Ali Aydınlar, Murat Ülker, Ferit Şahenk ve Acun Ilıcalı var. Bunların hepsinin sırasıyla başkan olmasını ve hepsinin Aziz Yıldırım ve Ali Koç gibi rezil olmasını istiyorum.

Saçma sapan yorumları var..

Tasvip etmiyorum şiddete okey diyemeyiz ancak dayak yemesi normal..

Ciddi manada kaşınıyor..

Bazıları sanatçı kisvesi altında saçmalıyor ve buna sanat !! Deniyor

Ula oğlum anla artık.

Fenerbahçe büyük falan değil

Avrupa’da ismi sadece şikeciler listesinde yer alıyor
19 şamp var 1 tanesi çalıntı.
Bu ülkede yürekli hukuk adamları olsa o 1 şampiyonluğu da kaybedersiniz

Twitterda yazıp duruyorsun
Ama söylüyim götünü de yırtsanız Galatasaray’ın altında ezilmekten kurtulamayacaksınız..

Sadece sen değil, Fazıl say, Metin Şentürk , Alişan ve hatta cennet mahallesindeki maymun zühtü..
Siz hep kaybedeceksiniz

Ben bu olayi baslik hortlatilinca ogrendim.

Kadina hakaret ederek ederek fotograf istegini red ettigini soyleyebilirim ama ispatlayamam haliyle. Yoksa kimse bu yuzden gelip boyle unlu bir oyuncuya dalmaz, disini kirmaz vs..

Neyse, bugunki rezil sicmigina zaten yorum yaptik yine yazalim, "Cumhuriyet ortalikta olmayinca" kadar sacma bir tesbih ne gordum ne duydum. Ustune siz buyuk degilsin, bunu artik kabul edin. Para ile buyukluk tasliyorsunuz, tek konu bu. Onda da ne kulturunuz var ne de dogru duzgun basariniz. Daha kotusu, sacma bir fanatizm kafaniz var, seviyenizi 100 birim asaiya cekiyor. Mahalle agziyla yazmis bir de.

Saçma sapan yorumları var..

Tasvip etmiyorum şiddete okey diyemeyiz ancak dayak yemesi normal..

Ciddi manada kaşınıyor..

Bazıları sanatçı kisvesi altında saçmalıyor ve buna sanat !! Deniyor

Ula oğlum anla artık.

Fenerbahçe büyük falan değil

Avrupa’da ismi sadece şikeciler listesinde yer alıyor
19 şamp var 1 tanesi çalıntı.
Bu ülkede yürekli hukuk adamları olsa o 1 şampiyonluğu da kaybedersiniz

Twitterda yazıp duruyorsun
Ama söylüyim götünü de yırtsanız Galatasaray’ın altında ezilmekten kurtulamayacaksınız..

Sadece sen değil, Fazıl say, Metin Şentürk , Alişan ve hatta cennet mahallesindeki maymun zühtü..
Siz hep kaybedeceksiniz

:asd:

Üst Alt