Nejat İşler, Kadın Hayranının Kocası Tarafından Saldırıya Uğradı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nejat İşler, Kadın Hayranının Kocası Tarafından Saldırıya Uğradı!

1531988171_5b5048cb9e828.jpg

Bodrum'un Gümüşlük semtinde bir mekanda arkadaşlarıyla birlikte vakit geçiren ünlü oyuncu Nejat İşler kadın bir hayranı ile karşılaştı ve daha sonra kadının eşi tarafından saldırıya uğradı.

Cumhuriyet gazetesinde yer alan habere göre oyuncu Nejat İşler kadın bir hayranı ile karşılaştı ve hayranı kendisiyle fotoğraf çekilmek istedi. İşler kadının fotoğraf isteğini geri çevirince yer alan iddialara göre kadının kocası tarafından saldırıya uğradı ve darp edildi.

Nejat İşler’in yaşanan kavga sırasında bir dişinin kırıldığı ve bayıldığı bilgisi geldi. Ünlü oyuncu yanında bulunan arkadaşları tarafından mekandan çıkarıldı ve Bodrum'da bulunan özel bir hastaneye götürüldü. Ayakta tedavi edilen İşler'in sağlık durumunun iyi olduğu da gelen bilgiler arasında. İşler henüz konuyla ilgili bir açıklama yapmadı ve suç duyurusunda bulunup bulunmayacağı da henüz bilinmiyor.

Sinemia

çok değişik kafası var bu nejat işler'in.
kaybedenler kulübündeki rolüne baya baya uygun hatta. o yüzden cuk diye oturdu karakter üzerine.

Arkadaşlar kusura bakmayın da Nejat haklı...Millet gavat olmuş...Hiç gerçek bir adam karısının bir artistle fotoğraf çekilmesini reddettiği diye o adamı döver mi ??? Herhalde nejat karısıyla aşk yasaydı mutlu olur tebrik ederdi...Nejata teşekkür edip karısına kızacağına karısının gönlünü hoş etmedi diye nejatı dövmüş gavat :) Hakkaten toplum yoz...Bir ben mi şaşırıyorum...Nejat haklı...

Arkadaşlar kusura bakmayın da Nejat haklı...Millet gavat olmuş...Hiç gerçek bir adam karısının bir artistle fotoğraf çekilmesini reddettiği diye o adamı döver mi ??? Herhalde nejat karısıyla aşk yasaydı mutlu olur tebrik ederdi...Nejata teşekkür edip karısına kızacağına karısının gönlünü hoş etmedi diye nejatı dövmüş gavat :) Hakkaten toplum yoz...Bir ben mi şaşırıyorum...Nejat haklı...
@Demir Baş

Üst Alt