kaya çilingiroğlu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

kaya çilingiroğlu

Futbol bilgisi pek yok, torreira'yi tanımadığını düşünüyorum bazı yorumcular böyledir kendisi Galatasaray hakkında olumlu şeylerde söylemiştir, bazı tespitleri doğru oluyor mesela Galatasaray'in uefa kupasını almasıyla beraber ortada rekabet kalmadığını söylemiştir ve kesinlikle doğrudur ama işte yeni nesil oyuncuları bilmiyor.
Dediğim gibi bazı yorumcular futbola başka yerden bakıyor psikolojik olarak bakıyorlar Cem Dizdarda öyledir mesela

Galatasaray yüzme takımının önemli sporcularından biri ve hatta MT kaptanlığı bile yapmış olması hasebiyle, BJK taraftarı olsa da Galatasaray camiasının ne denli elit ve başarı odaklı olduğunu yeri geldiğince anlatmışlığı vardır. Futboldan pek anlamaz; zaman zaman herkesin bilip düşündüğü ama söylemeye cesaret edemediği şeyleri yüksek sesle dile getirmesi sayesinde 'dobra' yorumcu sıfatına mazhar olmuştur...

Sosyal hayatında kendisiyle samimi olmuş yakın arkadaşlarından teyitli, biseksüel olduğu bilgisi ise konu dışıdır, bizi ilgilendirmez!..

Yok aga bunlar net talimat almışlar GS’yi ve futbolcularını gömün, fb’yi ve futbolcularını göklere çıkartın uzay takımı olduklarını söyleyin diye.

Geçenlerde Serkan Korkmaz da buna benzer şeyler söylemişti zaten.

Krespo ve Araoyu Oliveira ve Torreira ile karşılaştırmak ne lan? Allahın davarı!

2-3 ay önce fb nin şampiyonluğu garanti gibi birşey. Bence ligi erken bitirecek diyen adam, şimdi gs kupaları kaldırır diğerleri izler, bu kuraldır diyor

Yine bundan 1-2 ay önce bankalar birliğinden çıkacakmış gs, bırakın bu işleri insanlar yemiyor artık bunları, gelsin bana anlatsın nasıl çıkacakmış, nereden çıkıyorsun hayırdır kolay mı oradan çıkmak diyordu. Şimdi bankalar birliğinden de çıkacakmış gs, başkanın bir bildiği var sanırım diyor

Kıvrak ezik

Bjkli yorumcuların durumu acınası hele birde desteklediği takım ligden kopunca tvde / youtube da şaklabana dönüyorlar.

Bjk kötü kim lider fener mi? Tamam feneri övüyorum bu hafta.
Simdi kim lider ? Galatasaray zaten bu ligin sefiri agbiii

Hepsinde bu var o yüzden kızmayın

Üst Alt