kaya çilingiroğlu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

kaya çilingiroğlu

TRT Spor'da Kaya Çilingiroğlu'nun konuşmasına denk geldim şimdi. Torreira'yı yerden yere vuruyor. Dün sahada yoktu diyor. (Torreira'nın Puanı 7.6) Bu adamın gençliği ne ki şimdi ne olsun diyor. (26 yaşında) Amir Hadziahmetovic'in ondan ne eksiği var diyor. Kör ve mental sıkıntıları olan adamlara yorumculuk yaptırıyorlar yav hem de devletin televizyonunda.

TRT Spor'da Kaya Çilingiroğlu'nun konuşmasına denk geldim şimdi. Torreira'yı yerden yere vuruyor. Dün sahada yoktu diyor. (Torreira'nın Puanı 7.6) Bu adamın gençliği ne ki şimdi ne olsun diyor. (26 yaşında) Amir Hadziahmetovic'in ondan ne eksiği var diyor. Kör ve mental sıkıntıları olan adamlara yorumculuk yaptırıyorlar yav hem de devletin televizyonunda.
aspor, trt spor burdakilerin hiçbiri yorumcu değil amigodur. İşleri güçleri algı yapıp Galatasarayı yere vurmak. Hele şimdi birde lideer olduk hepsini ateş aldı. Torreira dün sahanın en iyilerindendi.

Verdiği her örnek bjkyle ilgili. Berkay Toreradan iyiymiş.

SM-A525F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu adamın vasfı nedir de yıllardır Televizyon'da futbol programlarına çıkıyor.

Eski topçu desen değil, futbol bilgisi yok denecek kadar kısıtlı, taktik teknik hiç bir konu hakkında konuşmaz.

Bomboş bir adam. Üstüne üstlük ezik bir Beşiktaşlı.

Bu adamın vasfı nedir de yıllardır Televizyon'da futbol programlarına çıkıyor.

Eski topçu desen değil, futbol bilgisi yok denecek kadar kısıtlı, taktik teknik hiç bir konu hakkında konuşmaz.

Bomboş bir adam. Üstüne üstlük ezik bir Beşiktaşlı.
Torpilli bir HERIF ışte. Futbolcuları takip etsin bari. Ben oraya çıksam tanımadığım topcuların geçmişini arastiriririm. Kahvede amcalarin yaptigi yorumlar daha iyidir

4 tane sapladığımız maç sonrası hatayın penaltısı verilmedi maç değişebilirdi diye konuşan şahıs

La oyunu da seyretmedin istatistiklerede mi bakmadın allahın kayası

Üst Alt