Kaptanlık Drogbaya Verilmeli mi? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kaptanlık Drogbaya Verilmeli mi?

Cevap: Kaptanlık Drogbaya Verilmeli mi?

birde külübün tapusunu verin oda yetmese gol basina 1 million euro bonus verin belki o zaman rahatlar bazilari.

hatirlatirim hagi bile o bandi takmadi ama sahada gercek kaptan oydu hata hoca yarisiydi

birde külübün tapusunu verin oda yetmese gol basina 1 million euro bonus verin belki o zaman rahatlar bazilari.

hatirlatirim hagi bile o bandi takmadi ama sahada gercek kaptan oydu hata hoca yarisiydi

Drogba Chelsea'de de kaptan degildi mesela. Adam yillarini verdi, ama hic kaptan olarak ciktigini hatirlamam.

Takımın kaptanı Selçuk tur Drogba saha içi liderliği tecrubesi nedeniyle iyi üstleniyor pazubant a gerek yok drogba için!:yenieek:

fark etmeden bazen gereksiz konularla karıştırıyoruz takımı yok Drogba ya kaptanlık yok Melo bonservisi umut keza sezon bitsin dur bakalım Allah'ın İzniyle her şeye rağmen o kupayı kaldıralım o zaman düşünürüz bunları Burak satılsın mı herkes evet dedi Karabük maçındaki hayal kırıklığını kimse fark etmedi herhalde Burak o vurduğu 3 tane şutun en az birini gol yapardı medya da üzerimize oynuyor açın gözlerinizi biraz!!!

Hayır. Takımlarımızın bu yönde aldıkları kararlarını abartılı buluyorum. Takıma her şekilde büyük faydaları dokunmuş, gerek karakteri gerekse kişiliği ile de bu görevi pekala yapabilecek futbolcular varken böyle bir tercihte bulunulmamalı.

Önceden düşünüyordum ama Drogba pazubandına ihtiyaç duymadan sahada liderlik yapabilen biri. Selçuk'ta kalmalı.

Galatasaray'ın efsanesi Hagi kaptan olmadı bu takımda. Böyle kişiliklerin ve karakterlerin pazu bandına ihtiyacı yoktur. Şu anki oyunu ve tavırları ile kaptanlığa en çok yakışan isim Selçuk'tur. Bu çocuğun kolunda pazu bandını gördükçe seviniyorum.

Selçuk' tan rikikleri alıyorlar.. Birde kaptanliğı alırsak oyuncunun küsmesinden korkarım

BU takımda 1. kaptan Sabri 2 . kaptan Selçuk'tur... Bence oturmuş düzeni değiştirmeye gerek yok... Drogba zaten baskın bir futbolcu kaptanlık şart değil onun için...

Şampiyonlar Liginde Ramos'la Selçuk'u yazı tura atarken görmek beni çok mutlu etmişti...

yok devenin bale pabucu

oldu olacak

Stada isminide verelim

TT gitsin DD Arena olsun

Selçuk kaptan olarak kalmalı, kaptanlığını tam olarak yapamıyor, sözünü daha da geçirmeli sahada.

Kaptanlık denen kavramı iyi futbol oynayan futbolcuya degil sahada sözü geçen futbolcuya verilmeli.

Drogbanın kaptanlık yapması için o pazubanda ihtiyacı yok.

Selçuk Kaptan olarak kalmalı. Drogba zaten gereken abiliği yapıyor sahaiçinde sahadışında

Üst Alt